Ухвала
від 14.09.2017 по справі 757/53681/17-к
ПЕЧЕРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

печерський районний суд міста києва

Справа № 757/53681/17-к

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

14 вересня 2017 рокуслідчий суддя Печерського районного суду м. Києва ОСОБА_1 , при секретарі ОСОБА_2 , розглянувши у закритому судовому засіданні в залі суду в м. Києві провадження за клопотанням слідчого слідчої групи Генеральної прокуратури України ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення обшуку,-

ВСТАНОВИВ:

14.09.2017 року слідчий слідчої групи Генеральної прокуратури України ОСОБА_3 звернувся до слідчого судді Печерського районного суду м. Києва з клопотанням, погодженим прокурором, про надання дозволу на проведення обшуку.

В обґрунтування клопотання посилається на те, що Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016060000000069 від 02.09.2016 за ч.5 ст.191, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України.

У ході досудового розслідування встановлено, що представники турецької компанії «GRUP AGAC ITHALAT IHRACAT SAN.VE TIC.LTD.STI», які є фактичними власниками вітчизняних суб`єктів господарювання ТОВ «Ванеса» (код ЄДРПОУ 31240948) і ТОВ «Екострім» (код ЄДРПОУ 37080212) організували протиправну схему купівлі лісо - та пиломатеріалів в державних та комунальних лісгоспів Житомирської, Чернігівської, Сумської та Львівської областей.

Встановлено, що інтереси вищевказаних суб`єктів господарювання представляє громадянин Грузії ОСОБА_4 .

Так, ОСОБА_4 проводить переговори з керівництвом обласних управлінь лісового та мисливського господарств (далі - ОУЛМГ) та директорами лісгоспів щодо питань експорту лісопродукції на адресу турецької компанії «GRUP AGAC ITHALAT IHRACAT SAN.VE TIC.LTD.STI». На адресу вказаної компанії експортують пиломатеріали лісгоспи з Житомирської, Чернігівської, Львівської та Сумської областей.

За отриманими даними, ОСОБА_4 особисто та через своїх представників начебто пропонує кошти директорам лісгоспів та керівництву ОУЛМГ за забезпечення ними необхідного об`єму лісопродукції на експорт на адресу «GRUP AGAC ITHALAT IHRACAT SAN.VE TIC.LTD.STI». В залежності від об`єму експорту пиломатеріалів щомісячно ОСОБА_4 або його представники ймовірно передають кошти директорам лісгоспів та керівництву ОУЛМГ, в середньому за кожен куб. м. реалізованих пиломатеріалів надається від 1 до 2 дол. США.

Виробничі потужності з переробки деревини ТОВ «Ванеса» та ТОВ «Екострім», а також частково бухгалтерська документація вказаних підприємств знаходиться за адресою: Чернігівська обл., м. Корюківка, вул. Дудка, 17.

Заслухавши думку слідчого в обґрунтування заявленого клопотання, вивчивши клопотання та дослідивши долучені до нього документи, приходжу до наступного висновку.

Судовим розглядом встановлено, що Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42016060000000069 від 02.09.2016 за ч.5 ст.191, ч.2 ст.364, ч.2 ст.366 КК України.

У відповідності до положень ст. 234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукування знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

Форма та основні елементи клопотання про проведення обшуку визначені ч. 3 ст. 234 КПК України. Зокрема, клопотання повинно містити відомості про підстави для проведення обшуку, речі, документи або осіб, яких планується відшукати. У будь-якому випадку, доводи клопотання повинні бути належним чином орбгрунтовані і підтверджені долученими до клопотання документами.

У відповідності до ч. 5 ст. 234 КПК України, слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: було вчинене кримінальне правопорушення; відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи.

Долучені до клопотання матеріали кримінального провадження не містять належних і допустимих доказів на підтвердження необхідності проведення обшуку за адресою АДРЕСА_1 для встановлення обставин кримінального правопорушення, відомості про яке внесено до ЄРДР, а відтак, клопотання слідчого не підлягає задоволенню.

Керуючись ст. ст. 234, 235 КПК України, слідчий суддя, -

УХВАЛИВ:

В задоволенні клопотання слідчого слідчої групи Генеральної прокуратури України ОСОБА_3 про надання дозволу на проведення обшуку,- відмовити.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1

СудПечерський районний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення14.09.2017
Оприлюднено07.03.2023
Номер документу68910760
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —757/53681/17-к

Ухвала від 14.09.2017

Кримінальне

Печерський районний суд міста Києва

Литвинова І. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні