Ухвала
від 05.09.2017 по справі 810/1859/14
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ

УХВАЛА

05 вересня 2017 року м. Київ К/800/21113/17

Суддя Вищого адміністративного суду України Усенко Є.А., розглянувши касаційну скаргу Вишгородської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області (далі - Вишгородська ОДПІ ГУ ДФС у Київській області)

на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 29.05.2017

у справі № 810/1859/14 Київського окружного адміністративного суду

за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Бучанський завод склотари

до Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області

про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,

В С Т А Н О В И В:

Ухвалою Вищого адміністративного суду України від 23.06.2017 касаційна скарга Вишгородської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 29.05.2017 у справі № 810/1859/14 залишена без руху, як така, що подана без дотримання вимог частини 5 статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, а саме: до касаційної скарги не додано документ про сплату судового збору за подання касаційної скарги, а клопотання про відстрочення сплати судового збору за подання касаційної скарги до ухвалення судового рішення у справі не містить обґрунтованих підстав для його задоволення.

У межах строку, встановленого зазначеною ухвалою, ОДПІ усунено недоліки касаційної скарги: сплачено судовий збір у розмірі, встановленому Законом України "Про судовий збір" від 08.07.2011 № 3674-VI (платіжне доручення № 552 від 07.08.2017).

Вишгородською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області заявлено клопотання про заміну Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області її правонаступником Вишгородською ОДПІ ГУ ДФС у Київській області. Обставина щодо правонаступництва підтверджується проведеними заходами з реорганізації органів ДФС в рамках адміністративної реформи.

Статтею 55 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено можливість заміни в адміністративному процесі сторони чи третьої особи іншим суб'єктом на будь-якій стадії адміністративного процесу за ініціативою суду чи за ініціативою заінтересованих осіб.

Касаційна скарга за формою та змістом відповідає вимогам статті 213 Кодексу адміністративного судочинства України, перешкоди для відкриття касаційного провадження відсутні.

Керуючись статями 210 - 215 Кодексу адміністративного судочинства України,

У Х В А Л И В:

Здійснити процесуальне правонаступництво відповідача у справі № 810/1859/14 - Ірпінської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області на Вишгородську об'єднану державну податкову інспекцію Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області.

Відкрити касаційне провадження за скаргою Вишгородської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 29.05.2017 у справі № 810/1859/14.

Витребувати із Київського окружного адміністративного суду справу № 810/1859/14.

В порядку підготовки справи до касаційного розгляду: 1) надіслати копії ухвали про відкриття касаційного провадження особам, які беруть участь у справі; 2) надіслати особам, які беруть участь у справі, копію касаційної скарги, запропонувавши у десятиденний строк з дня отримання цієї ухвали подати заперечення на касаційну скаргу; 3) роз'яснити особам, які беруть участь у справі, що на стадії касаційного провадження вони наділені процесуальними правами та обов'язками, передбаченими статтею 49 (з врахуванням меж перегляду справи судом касаційної інстанції, встановлених статтею 220 Кодексу адміністративного судочинства України), статтями 219, 236 Кодексу адміністративного судочинства України.

Ухвала набирає законної сили з моменту її прийняття та оскарженню не підлягає.

Суддя

Вищого адміністративного

суду України Є.А. Усенко

Дата ухвалення рішення05.09.2017
Оприлюднено24.09.2017
Номер документу69063116
СудочинствоАдміністративне