Ухвала
від 25.09.2017 по справі 906/653/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УКРАЇНА

Господарський суд

Житомирської області


10002, м. Житомир, майдан Путятинський, 3/65, тел. (0412) 48-16-20,

E-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, http://zt.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"25" вересня 2017 р. Справа № 906/653/17

Господарський суд Житомирської області у складі:

судді: Маріщенко Л.О.

розглянувши справу за позовом: Приватного підприємства "Прем'єра" (м. Житомир)

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Темп" (м. Житомир)

про стягнення 2430000,00 грн.

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 - дов. від 08.06.2017

від відповідача: не з'явився

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся з позовом до господарського суду до Товариства з обмеженою відповідальністю "Темп" Товариства з обмеженою відповідальністю "Темп" про стягнення 2430000,00 грн.

Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідач, не здійснивши повернення кредитних коштів кредитору, порушив умови грошового зобов'язання.

25.09.2017 до суду через діловодну службу надійшла від позивача заява про зменшення позовних вимог від 22.09.2017 до 100 000,00 основного боргу.

Відповідач повноважного представника в судове засідання не направив, про причини неявки не повідомив, хоча про час і місце засідання суду повідомлений своєчасно та належним чином, до суду через діловодну службу направив відзив на позовну заяву від 25.09.2017, згідно якого проти позовних вимог не заперечує, про зменшення яких позивачем йому відомо.

Представник позивача в судовому засіданні позов підтримав у межах заяви про зменшення позовних вимог від 22.09.2017 та стягнення з відповідача 100 000,00грн. та повернення 34 850,00 грн сплаченого судового збору..

Суд приймає заяву про зменшення позовних вимог від 22.09.2017 подану позивачем на підставі ст.22 ГПК України.

Відповідно до п. 4 ст.22 ГПК України Позивач вправі до прийняття рішення по справі збільшити розмір позовних вимог за умови дотримання встановленого порядку досудового врегулювання спору у випадках, передбачених статтею 5 ГПК України в цій частині, відмовитись від позову або зменшити розмір позовних вимог. До початку розгляду господарським судом справи по суті позивач має право змінити предмет або підставу позову шляхом подання письмової заяви.

Представник позивача подав клопотання про вирішення справи у більш тривалий строк, ніж передбачено ч.1 ст.69 ГПК України.

Відповідно до ч.1 ст 77 ГПК України, господарський суд відкладає в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, розгляд справи, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні, зокрема у випадку нез'явлення в судове засідання представників сторін, інших учасників судового процесу, неподання сторонами витребуваних доказів, необхідністю витребування нових доказів.

Керуючись ст.ст.22,69, 77, 86 ГПК України, господарський суд,-

УХВАЛИВ:

1. Продовжити строк вирішення спору до 10.10.2017 включно..

2. Розгляд справи відкласти.

3. Наступне судове засідання призначити на "10" жовтня 2017 р. о 10:30 в приміщенні господарського суду Житомирської області, в залі судових засідань № 208

4. Зобов'язати позивача надати суду:

- оригінали (для огляду) доданих до позовної заяви документів; оригінали (для огляду) та копії для залучення до матеріалів справи статутних документів, письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів;

- довідку про стан заборгованості відповідача на день судового розгляду справи;

- надати власне письмове підтвердження того, що в провадженні господарського суду або іншого органу, який в межах своєї компетенції вирішує господарський спір, не має справи між тими ж сторонами, про той же предмет та з тих же підстав, а також не має рішення цих органів з такого спору;

- інші докази, які підтверджують викладені у позовній заяві обставини.

5. Зобов'язати відповідача надати суду:

- оригінали (для огляду) та копії для залучення до матеріалів справи статутних документів, копію свідоцтва про державну реєстрацію, копію довідки про включення до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, письмову інформацію про свої реєстраційні (банківські) рахунки із зазначенням повних банківських реквізитів;

- відзив на позовну заяву з документальним його обґрунтуванням первинним документами щодо підстав виникнення боргу перед позивачем;

- докази погашення заборгованості.

Сторони по справі , можуть надавати додаткові докази на власний розсуд до початку судового засідання, оформлені належним чином та зареєстровані через діловодну службу господарського суду.

Попередити сторони про майнову відповідальність, передбачену ст. 83 ГПК України, за невиконання вимог ухвали господарського суду.

Викликати для участі у судовому засіданні уповноважених представників сторін (з довіреностями та документами, що посвідчують особу).

Суддя Маріщенко Л.О.

Друк. : ОСОБА_2

1 - у справу,

2 - позивачу (рек.)

3 - відповідачу (рек. з повід.)

СудГосподарський суд Житомирської області
Дата ухвалення рішення25.09.2017
Оприлюднено28.09.2017
Номер документу69152563
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —906/653/17

Рішення від 10.10.2017

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Маріщенко Л.О.

Ухвала від 10.10.2017

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Маріщенко Л.О.

Ухвала від 25.09.2017

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Маріщенко Л.О.

Ухвала від 25.07.2017

Господарське

Господарський суд Житомирської області

Маріщенко Л.О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні