Герб України

Постанова від 10.04.2012 по справі 1-71/12

Сокирянський районний суд чернівецької області

Новинка

ШІ-аналіз судового документа

Отримуйте стислий та зрозумілий зміст судового рішення. Це заощадить ваш час та зусилля.

Реєстрація

Справа 1-71/12

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

10 квітня 2012 року Сокирянський районний суд Чернівецької області

в складі:

головуючого-судді:ОСОБА_1

при секретарі:ОСОБА_2

з участю прокурора:ОСОБА_3

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Сокиряни кримінальну справу по обвинуваченню:

ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_4, не одруженого, не

працюючого, раніше судимого, у вчиненні злочину, передбаченого ст.395 КК України,-

ВСТАНОВИВ:

Підсудний ОСОБА_4 обвинувачується у вчиненні злочину, передбаченого ст.395 КК України - самовільне залишення особою місця проживання з метою ухилення від адміністративного нагляду.

Свідки ОСОБА_5 та ОСОБА_6, будучи належним чином повідомленими про дату, час та місце розгляду справи, в дане судове засідання не з'явилися і не повідомили про причини своєї неявки.

Прокурор заявив клопотання про привід свідків ОСОБА_5 та ОСОБА_6 у судове засідання через органи внутрішніх справ.

Відповідно до ст.70 ч.ч.1, 2 КПК України особа, викликана органом дізнання, слідчим, прокурором або судом як свідок, зобов'язана з'явитися в зазначені місце і час і дати правдиві показання про відомі їй обставини справи, а якщо свідок не з'явиться без поважних причин, суд має право застосувати привід через ОВС у порядку, передбаченому ст.ст. 135, 136 цього Кодексу, а згідно ст.135 ч.2 КПК України в разі неявки підсудного без поважних причин у судове засідання, він підлягає приводу, а тому суд вважає, що клопотання прокурора про привід свідків ОСОБА_5 та ОСОБА_6 підлягає до задоволення.

На підставі ст.ст. 70, 135 ч.2, 136 і керуючись ст.ст. 273, 292 КПК України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Доставити приводом ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_5 та ОСОБА_6, ІНФОРМАЦІЯ_6, жителів с.Олексіївка Сокирянського району Чернівецької області в судове засідання в Сокирянський районний суд на 11.00 год. 08 травня 2012 року.

Копію постанови направити для виконання начальнику Сокирянського РВ УМВС України в Чернівецькій області.

Постанова в апеляційному та касаційному порядку оскарженню не підлягає.

Головуючий

СудСокирянський районний суд Чернівецької області
Дата ухвалення рішення10.04.2012
Оприлюднено03.10.2017
Номер документу69207500
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —1-71/12

Вирок від 20.02.2012

Кримінальне

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області

Бездідько В. М.

Постанова від 18.12.2017

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Дідик М. В.

Постанова від 27.11.2017

Кримінальне

Голосіївський районний суд міста Києва

Дідик М. В.

Постанова від 04.07.2012

Кримінальне

Сокирянський районний суд Чернівецької області

Стасів І. С.

Постанова від 10.04.2012

Кримінальне

Сокирянський районний суд Чернівецької області

Стасів І. С.

Вирок від 12.11.2012

Кримінальне

Києво-Святошинський районний суд Київської області

Бурбела Ю. С.

Вирок від 21.03.2012

Кримінальне

Садгірський районний суд м. Чернівців

Байцар Л. В.

Вирок від 18.06.2012

Кримінальне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Діденко Т. І.

Вирок від 18.06.2012

Кримінальне

Монастирищенський районний суд Черкаської області

Діденко Т. І.

Вирок від 12.03.2012

Кримінальне

Іванківський районний суд Київської області

Слободян Н. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні