Постанова
від 27.10.2010 по справі 4-51/10
ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Великобурлуцький районний суд Харківської області

смт. Великий Бурлук, вул. Паркова, 9, 62602, (05752) 5-41-34

№ 4-51

2010 г.

П О С Т А Н О В А

Іменем України

28 жовтня 2010 року смт. Великий Бурлук

Суддя Великобурлуцького районного суду Харківської області

ОСОБА_1

при секретарі ДРИЛЬ Т.І.

з участю прокурора ГАНЖІ Д.І.,

розглянувши в судовому засіданні в залі суду сел. Великий Бурлук Харківської області подання слідчого прокуратури Великобурлуцького району Харківської області про проведення виїмки в ПАТ «Мегабанк» в м. Харкові,-

В С Т А Н О В И В:

Слідчий прокуратури Великобурлуцького району Харківської області ОСОБА_2 звернувся до суду з поданням про надання дозволу на проведення виїмки в ПАТ «Мегабанк» в м. Харкові наступних документів:

- заяви та договори про відкриття та закриття рахунку № 26008040183;

- картки зі зразками підписів та відбитків печаток;

- реєстру руху грошових коштів по рахунку № 26008040183, що належить ТОВ «Донстройтранс», код ЄДРПОУ 36306165, з моменту відкриття рахунку по теперішній час, з розшифровкою дебетової та кредитової частини, найменувань контрагентів, кодів ЄДРПОУ, банківських рахунків та МФО банків, дати, суми, призначення платежу в печатному та електронному вигляді (на дискеті або оптичному диску для лазерних систем зчитування), що знаходиться в ПАТ «Мегабанк» в м. Харкові, МФО 351629.

Свої вимоги слідчий обґрунтовує тим, що 03 серпня 2010 прокурором Великобурлуцького району порушено кримінальну справу відносно службових осіб Великобурулуцької районної державної адміністрації за фактом безпідставного перерахування бюджетних коштів комерційним структурам при проведенні капітального ремонту водонапірних споруд, розташованих в смт. Великий Бурлук по вул. Терешкової, 10 Харківської області за ознаками складу злочинів, передбачених ч.2 ст.364 та ч.2 ст.366 КК України.

Необхідність проведення виїмки мотивовано тим, що в ході досудового слідства встановлено, що будівельні роботи по капітальному ремонту водонапірної башти за бюджетні кошти виконувались ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Арді-контур». Грошові кошти безпідставно перераховані на рахунок ТОВ «Творча архітектурна майстерня «Арді-контур», які в подальшому були перераховані на рахунок ТОВ «Донстройтранс». Слідством встановлено, що ТОВ «Донстройтранс» відкрито розрахунковий рахунок № 26008040183 в ПАТ «Мегабанк» в м. Харкові і документи про рух грошових коштів за вказаним розрахунковим рахунком мають значення для встановлення істини по справі.

Вивчивши матеріали кримінальної справи, вважаю, що подання підлягає задоволенню, виходячи з наступного.

Згідно ст.178 КПК України, виїмка проводиться у випадках, коли є точні дані, що предмети чи документи, які мають значення для справи, знаходяться в певної особи чи в певному місці. Виїмка документів, що становлять державну та/або банківську таємницю, проводиться тільки за вмотивованою постановою судді і в порядку, погодженому з керівником відповідної установи.

Враховуючи, що для всебічного, повного і обєктивного дослідження обставин справи, органу досудового слідства необхідні документи про рух грошових коштів по рахунку № 26008040183, що належить ТОВ «Донстройтранс» і які на даний час знаходяться в ПАТ «Мегабанк». Дані документи містять банківську таємницю, вони мають значення для встановлення істини по кримінальній справі, тому приходжу до висновку, що подання слідчого підлягає задоволенню.

На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.177,178 КПК України,-

П О С Т А Н О В И В:

Дозволити проведення виїмки в ПАТ «Мегабанк» в м. Харкові, МФО 351629 наступних документів:

- заяви та договори про відкриття та закриття рахунку № 26008040183;

- картки зі зразками підписів та відбитків печаток;

- реєстру руху грошових коштів по рахунку № 26008040183, що належить ТОВ «Донстройтранс», код ЄДРПОУ 36306165, з моменту відкриття рахунку по теперішній час.

Копію постанови направити прокурору району для виконання.

Постанова оскарженню не підлягає.

Суддя Великобурлуцького районного суду

Харківської області: ОСОБА_1

СудВеликобурлуцький районний суд Харківської області
Дата ухвалення рішення27.10.2010
Оприлюднено02.07.2022
Номер документу69239042
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —4-51/10

Постанова від 19.02.2010

Кримінальне

Кіровський районний суд м.Кіровограда

Куценко О. В.

Постанова від 26.10.2010

Кримінальне

Недригайлівський районний суд Сумської області

Бібік О. В.

Постанова від 18.06.2010

Кримінальне

Балаклійський районний суд Харківської області

Тімонова В. М.

Постанова від 18.06.2010

Кримінальне

Балаклійський районний суд Харківської області

Тімонова В. М.

Постанова від 06.07.2010

Кримінальне

Красноградський районний суд Харківської області

Дудченко В. О.

Постанова від 27.10.2010

Кримінальне

Великобурлуцький районний суд Харківської області

Риков М. І.

Постанова від 28.10.2010

Кримінальне

Великобурлуцький районний суд Харківської області

Риков М. І.

Постанова від 05.11.2010

Кримінальне

Рахівський районний суд Закарпатської області

Ємчук В. Е.

Постанова від 22.06.2010

Кримінальне

Великоновосілківський районний суд Донецької області

Дурач О. А.

Постанова від 13.08.2010

Кримінальне

Жидачівський районний суд Львівської області

Салій В. В.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні