ЛЬВІВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про залишення апеляційної скарги без руху
02 жовтня 2017 рокуЛьвів№ 876/9958/17
Суддя Львівського апеляційного адміністративного суду Гінда О. М., перевіривши апеляційну скаргу Городоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2017 року з питань заміни сторони виконавчого провадження у справі № 813/7834/14 за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області до Приватно-орендної агрофірми "Мрія" про стягнення заборгованості,
ВСТАНОВИВ:
ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2017 року відмовлено в задоволенні заяви Управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області про заміну строни виконавчого провадження.
Не погодившись із прийнятим рішенням, Городоцьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області подало апеляційну скаргу.
Однак, така подана без додержання вимог ч. 5 ст. 187 КАС України, згідно якої апеляційна скарга підписується особою, яка її подає, або представником, який додає оформлений належним чином документ про свої повноваження, якщо цей документ не подавався раніше.
Частиною 3 статті 56 КАС України визначено, що представники беруть участь в адміністративній справі на основі договору або закону.
Згідно частини 7 цієї статті, законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом.
Згідно ч. 2 ст. 58 КАС України повноваження законних представників підтверджуються документами, які стверджують займану ними посаду.
Як вбачається із матеріалів справи, апеляційна скарга від імені Городоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області підписана заступником начальника ОСОБА_1, однак не долучено документа про підтвердження повноважень цього представника.
Крім того, відповідно до вимог статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною 3 статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Апелянт в апеляційній скарзі зазначає, що оскаржувану ухвалу він отримав 13.09.2017.
Проте, суд не бере до уваги ці покликання апелянта оскільки, 03.08.2017 судом першої інстанції прийнято оскаржуване рішення, копію якого апелянт отримав 10.08.2017, що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення із штриховим ідентифікатором за № 7901822164873.
Так, подана апеляційна скарга Управлінням Пенсійного фонду, скерована поштою 23.08.2017 та Львівським окружним адміністративним судом зареєстрована 25.08.2017, тобто з пропуском строку на апеляційне оскарження.
Згідно з абзацом 1 частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга залишається без руху у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 186 Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом тридцяти днів з моменту отримання ухвали про залишення апеляційної скарги без руху особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строків або вказати інші підстави для поновлення строку.
Вказані недоліки апеляційної скарги повинні бути усунуті шляхом надіслання на адресу Львівського апеляційного адміністративного суду вмотивованої заяви про поновлення строку апеляційного оскарження із наведенням поважних підстав його пропуску та документа про підтвердження повноважень заступника начальника ОСОБА_1 на право підписання апеляційної скарги.
При цьому, особі, яка подає апеляційну скаргу, слід розяснити, що відповідно до абзацу 2 частини 4 статті 189 Кодексу адміністративного судочинства України в разі, якщо заяву про поновлення не буде подано в зазначений строк, або вказані нею підстави, для поновлення строку апеляційного оскарження будуть визнані неповажними, суддя-доповідач відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Керуючись статтями 186, 189, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, -
УХВАЛИВ:
апеляційну скаргу Городоцького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області на ухвалу Львівського окружного адміністративного суду від 03 серпня 2017 року з питань заміни сторони виконавчого провадження у справі № 813/7834/14 за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в Яворівському районі Львівської області до Приватно-орендної агрофірми "Мрія" про стягнення заборгованості - залишити без руху.
Встановити Городоцьке об'єднане управління Пенсійного фонду України Львівської області тридцятиденний строк з моменту отримання копії цієї ухвали для усунення недоліків апеляційної скарги.
Ухвала набирає законної сили через пять днів після направлення її копії особі, яка подала апеляційну скаргу, та може бути оскаржена протягом двадцяти днів після набрання нею законної сили шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до суду касаційної інстанції.
СуддяОСОБА_2
Суд | Львівський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 01.10.2017 |
Оприлюднено | 02.07.2022 |
Номер документу | 69276221 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Гінда Оксана Миколаївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні