10.2.4
ЛУГАНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про відкриття провадження в адміністративній справі
04 жовтня 2017 року СєвєродонецькСправа № 812/1406/17 Суддя Луганського окружного адміністративного суду Кисельова Є.О., перевіривши матеріали адміністративного позову управління Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області до Державного підприємства "Первомайськвугілля" в особі Відокремленого підрозділу шахти "Тошківська" про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах за Списком № 1 та Списком № 2 за період з 01.07.2017 по 30.09.2017 у розмірі 1 434 131, 09 грн,-
ВСТАНОВИВ:
02 жовтня 2017 року до Луганського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов управління Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області до Державного підприємства "Первомайськвугілля" в особі Відокремленого підрозділу шахти "Тошківська" про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах за Списком № 1 та Списком № 2 за період з 01.07.2017 по 30.09.2017 у розмірі 1 434 131, 09 грн.
Відповідно до частини другої статті 107 Кодексу адміністративного судочинства України суддя відкриває провадження в адміністративній справі на підставі позовної заяви, якщо відсутні підстави для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі.
Зазначена позовна заява відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України, підстав для залишення позовної заяви без руху, повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі не вбачається, тому вважаю за можливе відкрити провадження у цій справі.
Керуючись ст.ст. 105, 106, 107, 110 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом управління Пенсійного фонду України в Попаснянському районі Луганської області до Державного підприємства "Первомайськвугілля" в особі Відокремленого підрозділу шахти "Тошківська" про стягнення заборгованості по відшкодуванню витрат на виплату і доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах за Списком № 1 та Списком № 2 за період з 01.07.2017 по 30.09.2017 у розмірі 1 434 131, 09 грн.
Відкрите судове засідання призначити на 17 жовтня 2017 року о 13 год. 30 хв. у приміщенні Луганського окружного адміністративного суду за адресою: м. Сєвєродонецьк, просп. Космонавтів, 18, I поверх, зала судових засідань № 6.
Зобов'язати позивача у строк до 17 жовтня 2017 року надати оригінали документів, які додані до позовної заяви в копіях, докази перебування відповідача на обліку, картку особового рахунку станом на день розгляду справи (належним чином засвідчені копії - в матеріали справи, оригінали - для огляду у судовому засіданні).
Зобов'язати відповідача у разі невизнання адміністративного позову у строк до 17 жовтня 2017 року подати письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються, або заяву про визнання адміністративного позову.
Запропонувати сторонам у справі надати заяву про розгляд справи за їх відсутності у разі неможливості прибуття у судове засідання, відповідно до ст.49, 122 КАС України.
Повідомити сторони про можливість реєстрації в системі Електронний суд для отримання процесуальних документів в електронному вигляді, для чого потрібно:
- зареєструватися в системі обміну електронними документами між судом та учасниками судового процесу, розміщеній на офіційному веб-порталі судової влади України за адресою: mail.gov.ua;
- подати до суду заявку про отримання процесуальних документів в електронному вигляді, яку необхідно роздрукувати на офіційному веб-порталі судової влади України у вищевказаному розділі.
Справа розглядатиметься одноособово суддею Луганського окружного адміністративного суду Кисельовою Є.О.
Копію ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статтями 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення та оскарженню не підлягає.
СуддяЄ.О. Кисельова
Суд | Луганський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 04.10.2017 |
Оприлюднено | 05.10.2017 |
Номер документу | 69312274 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Луганський окружний адміністративний суд
Є.О. Кисельова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні