22.09.2017 227/3008/17
УХВАЛА
про залишення заяви без руху
22 вересня 2017 року м. Добропілля
Суддя Добропільського міськрайонного суду Донецької області Тимофєєва Г.Л. розглянувши позовну заяву Селянського фермерського господарства Любава в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором, -
ВСТАНОВИВ:
Позивач звернувся до суду із позовною заявою до ОСОБА_2 про стягнення суми боргу за отриманні послуги у розмірі 16930,00 грн. та судові витрати у розмірі 1600,00 грн.
Розглянувши подану позовну заяву, суд вважає, що вона не може бути прийнята до провадження, так як не відповідає вимогам ст. 119, 120 Цивільного процесуального кодексу України.
Позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її подання.
Згідно ч.3 ст.38 ЦПК України юридичних осіб представляють їхні органи, що діють у межах повноважень, наданих їм законом, статутом чи положенням, або їх представники.
Відповідно до ч. 8 ст.119 ЦПК України, якщо позовна заява подається представником позивача, до позовної заяви додається довіреність чи інший документ, що підтверджує його повноваження.
Відповідно до п.2 ч.1 ст.42 ЦПК України, повноваження представників сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, мають бути посвідчені довіреністю юридичної особи або документами, що посвідчують службове становище і повноваження її керівника. Оригінали документів, зазначених у цій статті, або копії з них, посвідчені суддею, приєднуються до справи. (ч.5 ст.42 ЦПК України).
Подана заява підписана Директором СФГ Любава ОСОБА_1, однак, всупереч вимогам ч.8 ст.119 ЦПК України, документів, які підтверджують повноваження ОСОБА_1 до заяви не додано.
Тобто закон вимагає надання саме оригіналу або належним чином посвідченої копії довіреності, що підтверджує повноваження представника, за наявності якої суддя має можливість встановити, що позов поданий повноважною особою.
Згідно ч.1 ст.121 ЦПК України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 119 і 120 цього кодексу, або не сплачено судовий збір постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху, про що повідомляє позивача і надає йому строк для усунення недоліків, який не може перевищувати п'яти днів з дня отримання позивачем ухвали.
Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне постановити ухвалу про залишення позову без руху, надавши заявнику термін для усунення недоліків.
Керуючись ст.ст. 119, 121, 209, 210 ЦПК України,-
УХВАЛИВ:
Позовну заяву Селянського фермерського господарства Любава в особі директора ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення заборгованості за договором ,- залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення зазначених у даній ухвалі недоліків - 5 (п'ять) днів з дня отримання копії ухвали і попередити, що у випадку не виконання ухвали судді, позовну заяву буде визнано не поданою та повернуто позивачеві.
Копію ухвали невідкладно надіслати позивачеві.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Г.Л.Тимофєєва
22.09.2017
Суд | Добропільський міськрайонний суд Донецької області |
Дата ухвалення рішення | 22.09.2017 |
Оприлюднено | 06.10.2017 |
Номер документу | 69355014 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Добропільський міськрайонний суд Донецької області
Тимофєєва Г. Л.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні