справа № 815/4564/17
УХВАЛА
12 жовтня 2017 року Одеський окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:
головуючого судді - Стеценко О.О.,
судді - Корой С.М.,
судді - Стефанова С.О.,
за участю секретаря - Левчук О.В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду клопотання представників позивача про зупинення провадження по справі за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 Групп до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним рішення та зобов'язання зареєструвати податкову накладну,-
В С Т А Н О В И В:
В провадженні Одеського окружного адміністративного суду перебуває зазначена адміністративна справа.
Відповідач до судового засідання не з'явився, про день та час судового розгляду повідомлявся належним чином, проте у суду відсутні дані про належне повідомлення відповідача про дату, час та місце судового засідання.
В судовому засіданні представниками позивача заявлено клопотання про зупинення провадження по справі до терміну, встановленого судом у зв'язку з необхідністю належного повідомлення відповідача про дату та час наступного судового засідання.
Згідно п.4 ч.2 ст.156 КАС України суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.
Вислухавши клопотання представників позивача, вивчивши матеріали справи в частині, що стосуються зазначеного клопотання, з метою забезпечення повного, всебічного та об'єктивного розгляду справи по суті заявлених позовних вимог, з метою дотримання строків розгляду адміністративних справ, встановлених ст. 122 КАС України, суд приходить до висновку щодо можливості задоволення клопотання та зупинення провадження по справі до терміну, встановленого судом.
На підставі викладеного та керуючись п. 4 ч. 2 ст.156, ст. 160, ст.165 КАС України, суд,-
У Х В А Л И В:
Клопотання представників позивача про зупинення провадження по справі № 815/4564/17 - задовольнити.
Провадження по справі № 815/4564/17 за адміністративним позовом Товариства з обмеженою відповідальністю ОСОБА_1 Групп до Державної фіскальної служби України про визнання протиправним рішення та зобов'язання зареєструвати податкову накладну - зупинити до 06 листопада 2017 року.
Призначити судове засідання на 06 листопада 2017 року о 11.15 год. в приміщенні Одеського окружного адміністративного суду.
Ухвала суду може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд в порядку та в строки встановлені ст. 186 КАС України.
Головуючий суддя Стеценко О.О.
Суддя Корой С.М.
Суддя Стефанов С.О.
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 12.10.2017 |
Оприлюднено | 14.10.2017 |
Номер документу | 69516384 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Стеценко О. О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні