Ухвала
від 23.10.2017 по справі 915/1336/16
ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД


У Х В А Л А

про повернення апеляційної скарги

"23" жовтня 2017 р.Справа № 915/1336/16 Одеський апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:

Головуючого судді: Ярош А.І.,

Суддів : Діброви Г.І., Лисенко В.А.,

розглянувши апеляційну скаргу Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

на ухвалу господарського суду Миколаївської області від 21 вересня 2017 року в порядку ст. 121-2 ГПК України

по справі № 915/1336/16

за позовом Державного підприємства "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування" "Зоря"-"Машпроект" на дії державного виконавця Центрального відділу Державної виконавчої служби м.Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області

за позовом : Державного підприємства "Науково-виробничий комплекс газотурбобудування" "Зоря"-"Машпроект" (54018, м.Миколаїв, пр.Жовтневий, 42-А),

до відповідача : Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 (54025, АДРЕСА_1),

про : стягнення заборгованості в сумі 143 338,95 грн.

орган, дії (бездіяльність) якого оскаржуються : Центральний відділ Державної виконавчої служби м.Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області (54001, м.Миколаїв, вул.Адміральська, 27/1),

В С Т А Н О В И В:

До Одеського апеляційного господарського суду надійшла апеляційна скарга Центрального відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області на ухвалу господарського суду Миколаївської області від 21 вересня 2017 року в порядку ст. 121-2 ГПК України по справі № 915/1336/16.

Відповідно до статті 94 Господарського процесуального кодексу України, до скарги додаються докази сплати судового збору та докази надсилання копії скарги іншій стороні у справі.

За вимогами п.4 ч.2 ст.4 Закону України "Про судовий збір", за подання до господарського суду апеляційної скарги на ухвалу суду справляється судовий збір, що становить 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Згідно ст. 7 Закону України "Про державної бюджет України на 2017 рік" прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2017 року становить 1600 гривень.

Скаржником вищенаведених вимог ст.94 ГПК України не додержано, оскільки до апеляційної скарги не додано доказів сплати судового збору у встановлених порядку і розмірі.

Відповідно до п. 3 ч.1 ст.97 ГПК України, апеляційна скарга не приймається до розгляду і повертається апеляційним господарським судом, якщо до скарги не додано документів, що підтверджують сплату судового збору у встановлених порядку і розмірі.

За таких обставин, судова колегія дійшла висновку про наявність підстав для повернення апеляційної скарги апелянту без розгляду на підставі пункту 3 частини першої статті 97 Господарського процесуального кодексу України.

Керуючись статтею 86, пунктом 3 частини першої статті 97 Господарського процесуального кодексу України, Одеський апеляційний господарський суд

У Х В А Л И В:

Повернути Центральному відділу Державної виконавчої служби м. Миколаїв Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області апеляційну скаргу (вх.№4837/17 від 19.10.2017р.) та додані до неї документи без розгляду.

Справу №915/1336/16 повернути господарському суду Миколаївської області.

Головуючий суддя А.І. Ярош

Суддя Г.І. Діброва

Суддя В.А. Лисенко

СудОдеський апеляційний господарський суд
Дата ухвалення рішення23.10.2017
Оприлюднено30.10.2017
Номер документу69778324
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —915/1336/16

Ухвала від 20.01.2025

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С. М.

Ухвала від 16.12.2024

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С. М.

Постанова від 12.12.2017

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 29.11.2017

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 23.10.2017

Господарське

Одеський апеляційний господарський суд

Ярош А.І.

Ухвала від 22.09.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 21.09.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Ухвала від 04.08.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Судовий наказ від 27.01.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

Рішення від 11.01.2017

Господарське

Господарський суд Миколаївської області

Коваль С.М.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні