Рішення
від 17.10.2017 по справі 910/13278/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01030, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17.10.2017Справа № 910/13278/17

Суддя Плотницька Н.Б., розглянувши справу

за позовомТовариства з обмеженою відповідальністю "Ульма Опалубка Україна" доТовариства з обмеженою відповідальністю "Продснаб" простягнення 698 599 грн 64 коп. Представники: від позивача: Коваль О.Л. - представник за довіреністю від відповідача: не з'явились ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

09.08.2017 до Господарського суду міста Києва надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю "Ульма Опалубка Україна" з вимогами до Товариства з обмеженою відповідальністю "Продснаб" про стягнення 698 599 грн 64 коп. заборгованості за договором оренди № 040/03-16 від 28.03.2016.

Свої позовні вимоги позивач обґрунтовує тим, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Продснаб" в порушення норм чинного законодавства України та укладеного між сторонами договору оренди № 040/03-16 від 28.03.2016, належним чином не виконало взяті на себе зобов'язання з оплати орендних платежів та повернення орендованого обладнання, у зв'язку з чим в останнього виникла заборгованість з оплати орендних платежів у розмірі 177 692 грн 50 коп. та з оплати вартості неповернутого обладнання у розмірі 520 907 грн 14 коп.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 10.08.2017 порушено провадження у справі № 910/13278/17, розгляд справи призначений на 02.10.2017.

02.10.2017 до відділу діловодства Господарського суду міста Києва від позивача надійшли документи на виконання вимог ухвали суду.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 02.10.2017 розгляд справи відкладено на 17.10.2017, у зв'язку з неявкою представника відповідача у судове засідання та неподанням сторонами вимог ухвали суду.

02.10.2017 до відділу діловодства Господарського суду міста Києва від позивача надійшла заява.

Представник відповідача у судове засідання 17.10.2017 не з'явився, клопотання про відкладення розгляду справи не подав, вимоги суду не виконав, про причини неявки суд не повідомив, хоча про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, за адресою, зазначеною на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України за адресою https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch.

У судове засідання 17.10.2017 з'явився представник позивача та надав пояснення по суті справу, відповідно до яких в повному обсязі підтримав заявлені позовні вимоги та просить суд їх задовольнити.

Зважаючи на достатність в матеріалах справи доказів, необхідних для повного та об'єктивного вирішення справи, розгляд справи відбувається з урахуванням положень статті 75 Господарського процесуального кодексу України за наявними у справі матеріалами.

У судовому засіданні 17.10.2017 було оголошено вступну та резолютивну частини рішення.

Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши надані суду докази, суд

ВСТАНОВИВ:

28.03.2017 між Товариством з обмеженою відповідальністю "Ульма Опалубка Україна" (орендодавець за договором) та Товариством з обмеженою відповідальністю "Продснаб" (орендар за договором) укладено договір оренди № 040/03-16, відповідно до умов якого орендодавець зобов'язується передати, а орендар зобов'язується прийняти у строкове платне користування (оперативну оренду) майно, найменування, перелік та вартість якого з урахуванням індексації визначено у загальних специфікаціях (додаток №1), які є невід'ємною частиною цього договору (далі - "об'єкт оренди").

Згідно з пунктом 9.1 договору, цей договір набуває чинності з моменту його підписання уповноваженими представниками сторін та скріплення печатками сторін і діє до дати, зазначеної у додатковій угоді до договору, але у будь-якому разі до моменту повного виконання сторонами своїх зобов'язань за договором.

Строк оренди об'єкта оренди розпочинається з дати прийняття орендарем об'єкта оренди за актом приймання-передачі в оренду і триває до повернення об'єкта оренди орендодавцю за актом повернення (пункт 9.3. договору).

Положеннями пункту 2.1 договору сторони погодили, що орендар вступає в строкове платне користування об'єктом оренди з дати підписання сторонами акта приймання-передачі (видача) об'єкта оренди, за яким об'єкт оренди передається у користування орендарю

Відповідно до пункту 2.3. договору орендар зобов'язаний сплатити орендодавцю передоплату за перші 30 (тридцять) календарних днів користування об'єктом оренди, що буде переданий орендарю за актом приймання-передачі в оренду, у розмірі, вказаному у рахунку-фактурі на попередню оплату.

У відповідності до пункту 2.4. договору сторони погодили, що протягом 5 (п'яти) календарних днів з дня підписання цього договору орендар зобов'язаний перерахувати на поточний банківський рахунок орендодавця платежі, розмір яких вказується орендодавцем у рахунках-фактурах, відповідно до умов відписаної сторонами додаткової угоди до договору, суми яких встановлюються як гарантійний платіж. Під "гарантійним платежем" сторони розуміють грошову суму (грошові суми), які перераховуються орендарем на поточний банківський рахунок орендодавця згідно пунктів 2.4., 2.5. договору у розмірі, вказаному у додатковій угоді до договору. Внесення гарантійного платежу (платежів) здійснюється орендарем шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок орендодавця у розмірі, визначеному згідно додаткової угоди до договору, у виставлених орендодавцем рахунках-фактурах. Гарантійний платіж не є попередньою оплатою, а є погодженим сторонами згідно частини 2 статті 546 Цивільного кодексу України способом забезпечення виконання грошових зобов'язань орендаря щодо сплати орендної плати, відшкодування вартості втраченого об'єкта оренди, інших грошових зобов'язань орендаря за договором.

Згідно з пунктом 2.7 договору у разі порушення орендарем будь-якого із своїх зобов'язань за цим договором, право власності на гарантійний платіж переходить до орендодавця, який, з моменту виявлення порушень, має право використати його в межах заборгованості орендаря, що виникла внаслідок порушень.

Відповідно до пункту 7.1. договору за користування об'єктом оренди орендар зобов'язаний щомісячно сплачувати орендодавцю орендну плату. Ставка орендної плати на місяць вказується у додатковій угоді до цього договору, підписаній сторонами. Розмір чи ставка орендної плати може бути змінено у порядку та на умовах, визначених цим договором.

Пунктом 7.5 договору сторони визначили, що початком оплачуваного періоду за договором є дата дня одержання об'єкта оренди орендодавцем (дата підписання акту приймання-передачі (видача) об'єкта оренди. Закінченням оплачуваного періоду по оренді за договором є дата дня підписання акту повернення об'єкта оренди. Орендар зобов'язаний сплачувати орендну плату за поточний місяць оренди не пізніше 10 (десятого) числа кожного поточного місяця користування об'єктом оренди. За перші 30 календарних днів оренди орендар сплачує орендну плату у вигляді 100 % попередньої оплати.

Згідно з положеннями 8 розділу договору сторони погодили, що приймання-передачі послуг з користування об'єктом оренди за цим договором (далі - "послуги") здійснюється щомісячно за актом приймання-передачі наданих послуг (далі - "акт").

Проект акту орендодавець складає, підписує і передає орендарю у двох примірниках не пізніше 10 числа місяця, наступного за ним місяцем, в якому надавались послуги за цим договором. Від імені орендодавця акт має право підписувати уповноважений відповідним наказом орендодавця представник, при цьому такий акт вважається належним чином підписаним орендодавцем виключно за умов його затвердження генеральним директором орендодавця.

Орендар зобов'язаний розглянути проект кожного акту, підписати кожний його примірник та скріпити своєю печаткою і повернути один підписаний і скріплений своєю печаткою примірник акту орендодавцю не пізніше З (трьох) календарних днів з моменту отримання акту від орендодавця.

У разі, якщо орендар вчасно не повертає орендодавцю належним чином оформлений акт приймання-передачі наданих послуг, послуги вважаються наданими орендареві належним чином та прийнятими орендарем без будь-яких зауважень та претензій з боку орендаря. Датою приймання-передачі послуг вважається дата, яка вказана в акті приймання-передачі послуг.

28.03.2016 між сторонами підписана додаткова угода № 1 до договору, відповідно до умов якої сторони:

- доповнили договір пунктом 2.4.1. наступного змісту: "сторони погодили, що орендар буде перераховувати на рахунок орендодавця гарантійний платіж (платежі) у розмірі не менше ніж 3,0 % від сукупної вартості майна (об'єкта оренди), переданого орендарю в оренду за актом (актами) приймання-передачі в оренду.";

- визначили ставки орендної плати на місяць згідно специфікацій №№ 1-7;

- погодили, що договір діє до 30.06.2016.

На виконання умов договору 30.03.2016 між сторонами був підписаний акт прийому-передачі (видачі елементів в оренду зі складу) № WZ-12 75/UA відповідно до умов якого орендодавець передав, а орендар прийняв в оперативну оренду 525 елементів опалубки загальною вартістю 520 907 грн 14 коп.

Згідно з пунктом 1 частини 2 статті 11 Цивільного кодексу України підставами виникнення цивільних прав та обов'язків є, зокрема, договори та інші правочини.

Відповідно до частини 1 статті 509 Цивільного кодексу України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

В силу норм статті 627 Цивільного кодексу України сторони є вільними в укладенні договору, виборі контрагента та визначенні умов договору з урахуванням вимог цього кодексу, інших актів цивільного законодавства, звичаїв ділового обороту, вимог розумності та справедливості.

Згідно з частиною 1 статті 628 Цивільного кодексу України зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Дослідивши зміст укладеного між позивачем та відповідачем договору, суд дійшов висновку, що даний правочин за своєю правовою природою є договором оренди.

Відповідно до норм частини 1 та 2 статті 283 Господарського кодексу України за договором оренди одна сторона (орендодавець) передає другій стороні (орендареві) за плату на певний строк у користування майно для здійснення господарської діяльності. У користування за договором оренди передається індивідуально визначене майно виробничо-технічного призначення (або цілісний майновий комплекс), що не втрачає у процесі використання своєї споживчої якості (неспоживна річ).

Згідно з частиною 3 статті 283 Господарського кодексу України об'єктом оренди можуть бути: державні та комунальні підприємства або їх структурні підрозділи як цілісні майнові комплекси, тобто господарські об'єкти із завершеним циклом виробництва продукції (робіт, послуг), відокремленою земельною ділянкою, на якій розміщений об'єкт, та автономними інженерними комунікаціями і системою енергопостачання; нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення); інше окреме індивідуально визначене майно виробничо-технічного призначення, що належить суб'єктам господарювання.

До відносин оренди застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом (частина 6 статті 283 Господарського кодексу України).

Відповідно до частини 1 статті 759 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк

Згідно з нормами частин 1, 3, 5 статті 762 Цивільного кодексу України за користування майном з наймача справляється плата, розмір якої встановлюється договором найму. Договором або законом може бути встановлено періодичний перегляд, зміну (індексацію) розміру плати за користування майном. Плата за користування майном вноситься щомісячно, якщо інше не встановлено договором.

Відповідно до частини 1 статті 759 Цивільного кодексу України за договором найму (оренди) наймодавець передає або зобов'язується передати наймачеві майно у користування за плату на певний строк.

Як встановлено судом, на виконання умов договору оренди № 040/03-16 від 28.03.2016

позивач в підтвердження послуг з користування об'єктом оренди за договором надав відповідачу акти приймання-передачі наданих послуг на загальну суму 225 100 грн 39 коп., а саме: № ОУ-0233 від 31.03.2016 на суму 982 грн 97 коп., № ОУ-0325 від 30.04.2016 на суму 14 744 грн 57 коп., № ОУ-0414 від 31.05.2016 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-0504від 30.06.2016 на суму 14 744 грн 57 коп., № ОУ-0614 від 31.07.2016 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-0737 від 31.08.2016 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-0864 від 30.09.2016 на суму 14 744 грн 57 коп., № ОУ-00921 від 31.10.2016 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-01136 від 30.11.2016 на суму 14 744 грн 57 коп., № ОУ-1289 від 31.12.2016 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-92 від 31.01.2017 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-214 від 28.02.2017 на суму 13 761 грн 60 коп., № ОУ-341 від 31.03.2017 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-506 від 30.04.2017 на суму 14 744 грн 57 коп., № ОУ-677 від 31.05.2017 на суму 15 236 грн 05 коп., № ОУ-750 від 30.06.2017 на суму 14 744 грн 57 коп. та розрахунки оренди.

Судом встановлено, що відповідач в порушення норм чинного законодавства та укладеного між сторонами договору не повернув орендодавцю належним чином оформлені акти приймання-передачі наданих послуг за період з липня 2016 року по червень 2017 року, а також належним чином не виконав взяті на себе зобов'язання щодо повної та своєчасної оплати орендних платежів, у зв'язку з чим у відповідача перед позивачем виникла заборгованість у розмірі 177 692 грн 50 коп., що також не було спростовано відповідачем, зокрема відповідачем не надано суду доказів оплати орендних платежів на суму 177 692 грн 50 коп.

Орендар зобов'язаний повернути об'єкт оренди орендодавцю на склад не пізніше останнього робочого дня перед датою, яка вказана в додатковій угоді до договору як строк дії договору, якщо інше не передбачено цим договором, додатковою угодою до нього або нормами цивільного законодавства (пункт 3.1 договору).

Згідно з пунктом 3.7. договору датою повернення об'єкту оренди вважається дата підписання акту повернення або дата відшкодування орендарем 100 % вартості об'єкта оренди відповідно до пункту 3.4 даного договору.

У відповідності до пунктів 3.8 та 3.8.1 договору у разі неповернення у визначений договором термін чи ухилення орендарем від повернення об'єкту оренди або його складових, до чого прирівнюється ухилення від підписання акту повернення, протягом 5 (п'яти) робочих днів з дати, коли таке повернення або підписання повинно було відбутись, орендодавець має право зважати, що об'єкт оренди або його складові втрачені.

У разі втрати об'єкту оренди чи його складових орендар, на вимогу орендодавця, зобов'язаний відшкодувати останньому вартість втраченого об'єкту оренди або його втрачених складових. Вказане відшкодування здійснюється у розмірі вартості втраченого об'єкта оренди або втрачених складових об'єкта оренди, що визначена у специфікаціях до договору (з врахуванням коригування вартості об'єкта оренди, що здійснюється в порядку, передбаченому пунктом 7.3 договору), з додаванням до цієї вартості податку на додану вартість за ставкою, встановленою чинним в Україні законодавством на дату такого відшкодування.

Орендодавець має право в односторонньому порядку вимагати дострокового повернення об'єкта оренди у разі прострочення орендарем виконання грошових зобов'язань за договором. У разі реалізації передбаченого даним пунктом договору права, орендодавець направляє письмове повідомлення орендарю із зазначенням нового терміну повернення об'єкта оренди.

Відповідно до пункту 10.4. договору орендодавець має право відмовитися від договору оренди в односторонньому порядку і вимагати повернення об'єкта оренди, у разі прострочення орендарем виконання грошових зобов'язань за договором. У разі відмови орендодавця від договору, договір є розірваним з моменту відправлення орендодавцем орендареві повідомлення орендодавця про відмову від договору.

У випадку, передбаченому пунктом 10.4. цього договору, орендар зобов'язаний негайно, не пізніше 5 (п'яти) робочих днів з моменту розірвання договору, повернути об'єкт оренди в нормальному технічному стані, який обумовлений положеннями цього договору. Якщо орендар не виконує обов'язку щодо повернення об'єкту оренди, орендодавець має право нарахувати орендарю неустойку в розмірі подвійної плати за користування об'єктом оренди за час прострочення (пункт 10.5 договору).

У разі припинення договору найму наймач зобов'язаний негайно повернути наймодавцеві річ у стані, в якому вона була одержана, з урахуванням нормального зносу, або у стані, який було обумовлено у договорі. Якщо наймач не виконує обов'язку щодо повернення речі, наймодавець має право вимагати від наймача сплати неустойки у розмірі подвійної плати за користування річчю за час прострочення (стаття 785 Цивільного кодексу України).

03.07.2017 позивачем на адресу на адресу відповідача було направлено вимогу (з повідомленням про розірвання договору) № 169 від 27.06.2017 про сплату заборгованості за надані послуги за договором, та про повернення елементів опалубки, які знаходяться у користуванні орендаря, а у разі неможливості повернення об'єкту оренду - сплатити його вартість і зв'язку із втратою, що підтверджується наявними в матеріалах справи копіями фіскальних чеків № 0314 та № 0313 від 03.07.2017, описів вкладення у цінні листи № 0101304069113 та № 0101304069121 від 03.07.2017. Проте зазначена вимога залишена відповідачем без відповіді та задоволення.

Таким чином, судом встановлено, що відповідач в порушення умов договору оренди № 040/03-16 від 28.03.2016 та норм чинного законодавства належним чином не виконав взяті на себе зобов'язання щодо повернення позивачу отриманого в оренду обладнання за договором, з огляду на розірвання договору з 03.07.2017 (з урахуванням положень 9.3 та 10.4 договору), у зв'язку з чим у відповідача перед позивачем виникла заборгованість з відшкодування вартості неповернутого обладнання у розмірі 520 907 грн 14 коп., що також не було спростовано відповідачем, зокрема відповідачем не надано суду доказів повернення отриманого в оренду обладнання за актом приймання-передачі та доказів відшкодування вартості неповернутого обладнання у розмірі 520 907 грн 14 коп.

Оцінюючи подані позивачем докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді у судовому засіданні всіх обставин справи в їх сукупності, та враховуючи, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень, суд вважає, що вимоги позивача підлягають задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до статті 193 Господарського кодексу України суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов'язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Кожна сторона повинна вжити усіх заходів, необхідних для належного виконання нею зобов'язання, враховуючи інтереси другої сторони та забезпечення загальногосподарського інтересу.

Зазначене також кореспондується зі статтями 525, 526 Цивільного кодексу України відповідно до яких зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться. Одностороння відмова від зобов'язання або одностороння зміна його умов не допускається, якщо інше не встановлено договором або законом.

Стаття 629 Цивільного кодексу України передбачає, що договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Відповідно до статті 610 Цивільного кодексу України порушенням зобов'язання є його невиконання або виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання (неналежне виконання).

Згідно з нормами статті 530 Цивільного кодексу України якщо у зобов'язанні встановлений строк (термін) його виконання, то воно підлягає виконанню у цей строк (термін). Зобов'язання, строк (термін) виконання якого визначений вказівкою на подію, яка неминуче має настати, підлягає виконанню з настанням цієї події.

Статтею 34 Господарського процесуального кодексу України передбачено, що господарський суд приймає тільки ті докази, які мають значення для справи.

Обставини справи, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватись іншими засобами доказування.

З огляду на вищенаведене та враховуючи те що Товариства з обмеженою відповідальністю "Продснаб" не надано доказів на спростування викладених у позовній заяві обставин та тверджень, а також не надано суду доказів належного виконання зобов'язань щодо сплати орендних платежів та повернення позивачу отриманого в оренду обладнання за договором оренди № 040/03-16 від 28.03.2016, позовні вимоги позивача про стягнення з відповідача заборгованості з оплати орендних платежів у розмірі 177 692 грн 50 коп. та заборгованості з оплати вартості неповернутого обладнання за договором у розмірі 520 907 грн 14 коп. визнаються судом обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.

Згідно з частиною 1 статті 49 Господарського процесуального кодексу України судовий збір покладається: у спорах, що виникають при укладанні, зміні та розірванні договорів, - на сторону, яка безпідставно ухиляється від прийняття пропозицій іншої сторони, або на обидві сторони, якщо господарським судом відхилено частину пропозицій кожної із сторін; у спорах, що виникають при виконанні договорів та з інших підстав, - на сторони пропорційно розміру задоволених позовних вимог.

Керуючись ст. 44, ч.ч. 1 ст. 49, ст. 75, ст.ст. 82, 82-1, 84, 85 Господарського процесуального кодексу України, суд

ВИРІШИВ:

1. Позов задовольнити повністю.

2. Стягнути Товариства з обмеженою відповідальністю "Продснаб" (04112, місто Київ, вулиця Ризька, будинок 8-А, ідентифікаційний код 22953002) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "Ульма Опалубка Україна" (03148, місто Київ, вулиця Гната Юри, будинок 9, кімната 414, ідентифікаційний код 31563803) заборгованості з оплати орендних платежів у розмірі 177 692 (сто сімдесят сім тисяч шістсот дев'яносто дві) грн 50 коп., заборгованість з оплати вартості неповернутого обладнання за договором у розмірі 520 907 (п'ятсот двадцять тисяч дев'ятсот сім) грн 14 коп., судовий збір у розмірі 10 478 (десять тисяч чотириста сімдесят вісім) грн 99 коп.

3. Після набрання рішенням законної сили видати накази.

Відповідно до частини 5 статті 85 Господарського процесуального кодексу України рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним господарським судом.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному порядку до Київського апеляційного господарського суду шляхом подання, протягом 10 днів з дня складання повного рішення, апеляційної скарги через Господарський суд міста Києва.

Повне рішення складено: 25.10.2017

Суддя Н.Б. Плотницька

СудГосподарський суд міста Києва
Дата ухвалення рішення17.10.2017
Оприлюднено01.11.2017
Номер документу69854194
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —910/13278/17

Рішення від 17.10.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 02.10.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

Ухвала від 10.08.2017

Господарське

Господарський суд міста Києва

Плотницька Н.Б.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні