Ухвала
від 02.11.2017 по справі 308/10892/17
УЖГОРОДСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 308/10892/17

У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

02 листопада 2017 року м. Ужгород

Слідчий суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області ОСОБА_1 , за участі прокурора ОСОБА_2 , розглянувши клопотання прокурора Ужгородської місцевої прокуратури юриста 1 класу ОСОБА_2 про надання дозволу на проведення огляду, -

В С Т А Н О В И В:

З внесеного клопотання та матеріалів, доданих до нього, встановлено, що Ужгородським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №12014070030002079, внесеному до ЄРДР 11.09.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в квітні 2013 року невстановлена особа демонтувала гараж № НОМЕР_1 , який належав ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який знаходився на території кооперативу «Метеор» за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 20/а.

В ході досудового розслідування було вжито заходів до проведення огляду місця події території кооперативу «Метеор» за адресою: м. Ужгород вул. Минайська, 20/а, де було розташовано демонтований гараж № НОМЕР_1 , однак працівників поліції уповноваженою особою не допущено до проведення такого, добровільний дозвіл не надано.

У межах кримінального провадження встановлено, що частину земельної ділянки кооперативу «Метеор» (в тому числі, місце зберігання гаража № НОМЕР_1 ) самовільно захоплено сусіднім землекористувачем, у зв`язку з чим, процесуальним прокурором скеровано вимогу до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області про проведення перевірки дотримання земельного законодавства.

Клопотання мотивоване тим, що для всебічного, повного і об`єктивного дослідження фактичних обставин кримінального провадження, з метою забезпечення доступу до об`єкта, який необхідно у подальшому дослідити, визначення вихідних даних необхідних для перевірки, органу досудового розслідування необхідно отримати дозвіл на проведення огляду території кооперативу «Метеор» за адресою: м. Ужгород вул. Минайська, 20/а.

У судовому засіданні прокурор клопотання підтримав, просив задовольнити.

На підставі ч. 1 ст. 107 Кримінального процесуального кодексу України (далі - КПК України), фіксація процесуальної дії за допомогою технічних засобів не здійснювалася.

Заслухавши пояснення сторони кримінального провадження, дослідивши подане клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя приходить до наступного.

Ужгородським відділом поліції Головного управління Національної поліції в Закарпатській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12014070030002079, внесеному до ЄРДР 11.09.2014 року за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України.

Як випливає з клопотання, досудовим розслідуванням встановлено, що в квітні 2013 року невстановлена особа демонтувала гараж № НОМЕР_1 , який належав ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який знаходився на території кооперативу «Метеор» за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 20/а.

Згідно з витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Автогаражний кооператив «Метеор», код ЄДРПОУ 25453398, знаходиться за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Минайська, буд. 20 а.

Згідно з інформаційними довідками з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухому майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборони відчуження об`єктів нерухомого майна відомості щодо об`єкта за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Минайська, буд. 20 а, відсутні.

Згідно з положеннями ст. 223 КПК України, слідчі (розшукові) дії є діями, спрямованими на отримання (збирання) доказів або перевірку вже отриманих доказів у конкретному кримінальному провадженні. Підставами для проведення слідчої (розшукової) дії є наявність достатніх відомостей, що вказують на можливість досягнення її мети.

Відповідно до ч. 1, ч. 2 ст. 237 КПК України, з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей та документів. Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Відповідно до положень ст. 237 КПК України, для участі в огляді може бути запрошений потерпілий, підозрюваний, захисник, законний представник та інші учасники кримінального провадження. З метою одержання допомоги з питань, що потребують спеціальних знань, слідчий, прокурор для участі в огляді може запросити спеціалістів. Особи, у присутності яких здійснюється огляд, при проведенні цієї слідчої (розшукової) дії мають право робити заяви, що підлягають занесенню до протоколу огляду. При проведенні огляду дозволяється вилучення лише речей і документів, які мають значення для кримінального провадження, та речей, вилучених з обігу. Усі вилучені речі і документи підлягають негайному огляду і опечатуванню із завіренням підписами осіб, які брали участь у проведенні огляду. У разі якщо огляд речей і документів на місці здійснити неможливо або їх огляд пов`язаний з ускладненнями, вони тимчасово опечатуються і зберігаються у такому вигляді доти, доки не буде здійснено їх остаточні огляд і опечатування. Слідчий, прокурор має право заборонити будь-якій особі залишити місце огляду до його закінчення та вчинювати будь-які дії, що заважають проведенню огляду. Невиконання цих вимог тягне за собою передбачену законом відповідальність. При огляді слідчий, прокурор або за їх дорученням залучений спеціаліст має право проводити вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення оглянутого місця чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати речі і документи, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, що не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.

Проаналізувавши надані суду матеріали та обставини викладені у клопотанні, слідчий суддя приходить до висновку, про задоволення поданого клопотання.

Керуючись ст. ст. 110, 237, 309 КПК України, слідчий суддя, -

У Х В А Л И В:

Клопотання - задовольнити.

Надати дозвіл стороні кримінального провадження прокурору Ужгородської місцевої прокуратури юристу 1 класу ОСОБА_2 , слідчому СВ Ужгородського ВП ГУНП в Закарпатській області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_4 на проведення огляду за адресою: Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Минайська, буд. 20 а.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Ужгородського

міськрайонного суду ОСОБА_1

СудУжгородський міськрайонний суд Закарпатської області
Дата ухвалення рішення02.11.2017
Оприлюднено08.03.2023
Номер документу69981166
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —308/10892/17

Ухвала від 02.11.2017

Кримінальне

Ужгородський міськрайонний суд Закарпатської області

Шепетко І. О.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні