ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
"31" жовтня 2017 р. Справа № 809/1458/17
м. Івано-Франківськ
Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Шумей М.В., розглянувши матеріали адміністративного позову ОСОБА_1 до Відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації про визнання дій, бездіяльності протиправними та зобов"язання до вчинення дій,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом до Відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації про визнання дій, бездіяльності протиправними та зобов"язання до вчинення дій.
При вирішенні питання відкриття провадження у справі, а також відповідності позовної заяви вимогам ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, судом встановлено наступне.
Частиною 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб"єктом владних повноважень.
Однак, як вбачається з матеріалів справи позивачем не надано наступних документів:
- копія паспорта ОСОБА_1;
- копія клопотання про звільнення від сплати судового збору;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 12.08.2016;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 23.11.2016;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 12.01.2017;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 28.02.2017 №537/10/09-10-17-24/85;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 05.04.2017 №145/10/09-10-17-24/628;
- копія довідки про відомості з інформаційного фонду Державного реєстру фізичних осіб ДФС України від 10.08.2017 №814/10/09-10-17-24/3;
- копія клопотання про розгляд заяви за відсутності позивача;
- копія клопотання про вжиття заходів щодо невідкладного розгляду і вирішення справи за вказаним позовом;
- копія постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 17.05.2017;
- копія довідки від 02.03.2017 №1684/108/49-17 - про прийняття та реєстрацію заяви;
- копія довідки від 07.04.2017 № 2822/108/49-2017 - про прийняття та реєстрацію заяви;
- копія довідки від 08.08.2017 № 6293/108/49/01-2017.
Таким чином, оскільки позивачем не надано копій вищзазначених документів для відповідача, що свідчить про те, що позовна заява не відповідає вимогам встановленим ст. 106 Кодексу адміністративного судочинства України, та є підставою для залишення її без руху. Суд вважає за потрібне запропонувати позивачу усунути недоліки шляхом надання суду відповідних документів.
У відповідності до ч. 1 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
На підставі наведеного, керуючись частиною 1 статті 108, статтями 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву ОСОБА_1 до Відділу освіти Рогатинської районної державної адміністрації про визнання дій, бездіяльності протиправними та зобов"язання до вчинення дій - залишити без руху.
Надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків до 10 листопада 2017 р. та роз'яснити, що в разі не усунення недоліків у вище зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернена.
Ухвала може бути оскарженою в апеляційному порядку. Відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили в порядку та строки встановлені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя Шумей М.В.
Суд | Івано-Франківський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 31.10.2017 |
Оприлюднено | 05.11.2017 |
Номер документу | 69998206 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Івано-Франківський окружний адміністративний суд
Шумей М.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні