копія
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
21 серпня 2017 року Справа № 2а/0470/3413/12
Суддя Дніпропетровського окружного адміністративного суду Рябчук О.С. розглянувши матеріали заяви Лівобережного об"єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі заяву про заміну сторони її правонаступником по справі № 2а/0470/3413/12 за позовом Управління Пенсійного фонду України в Амур- Нижньодніпровському раойні м. Дніпропетровька до Приватного підприємства" Екологія та Медицина" про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Постановою Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 19 червня 2012 року адміністративний позов задоволено, стягнуто з Приватного підприємства а"Екологія та медицина" на користь управління Пенсійного фонду в Амур- Нижньодніпровському раойні м. Дніпропетровська заборгованість по сплаті єдиного внеску в сумі 79, 22 грн . ( сімдесят дев"ять гривень, 22 копійки).
05 вересня 2012 року Дніпропетровським окружним адміністративним судом видано виконавчий лист по справі № 2а/0470/3413/12.
18 серпня 2017 року звернулось Лівобережне об"єднане управління Пенсійного фонду України в м. Дніпрі з заявою про заміну сторони її правонаступником.
Заява зареєстрована за № 1999вр-17/2а/0470/3413/12.
За результатами повторного автоматичного розподілу справ (заяв) між суддями Дніпропетровського окружного адміністративного суду заява №1999вр-17/2а/0470/3413/12 передана судді Рябчук О.С.
Відповідно до частини 2 ст. 264 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, що звернулися з поданням ( заявою), та осіб, які беруть участь у справі.
Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Керуючись ст.ст. 122, 264 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Призначити заяву до розгляду у судовому засіданні на 29 серпня 2017 року о 11:00 год. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м.Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала 12.
Здійснювати розгляд заяви одноособово суддею Рябчук О.С.
Копію ухвали надіслати особам, які беруть участь у справі.
Особи, які беруть участь у справі, або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного, та документа, що засвідчує повноваження їх представників.
Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час та місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя (підпис) О.С. Рябчук
З оригіналом згідно
Помічник судді М.М. Бухтіярова
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 21.08.2017 |
Оприлюднено | 14.11.2017 |
Номер документу | 70159282 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юхно Ірина Валеріївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Юхно Ірина Валеріївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Єфанова Ольга Володимирівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рябчук Олена Сергіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Рябчук Олена Сергіївна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Серьогіна Олена Василівна
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Серьогіна Олена Василівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні