Постанова
від 25.08.2011 по справі 3-462/11
БУРИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 3-462/2011

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

25 серпня 2011 року м. Буринь

Суддя Буринського районного суду Сумської області Міщенко В. М., розглянувши матеріали, які надійшли з Буринського РВ УМВС України в Сумській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1

за ст 51-2 КУпАП,

в с т а н о в и в:

Зі змісту протоколу про адміністративне правопорушення серії СУ № 087006 від 20.05.2011 року вбачається, що ОСОБА_1 допустила порушення прав на об'єкт права інтелектуальної власності, що охороняється законом, а саме: 19.05.2011 року (час не вказаний ) в м.Буринь по вул. Піонерська,5а в кафе-барі "Орхідея", " належність не вказана", здійснювалось публічне оприлюднення аудіовізуальних творів різних виконавців без виплати винагороди (роялті) представникам авторських прав.

ОСОБА_1 в судовому засiданні своєї вини у вчиненні правопорушення не визнала та пояснила, що публічне оприлюднення аудіовізуальних творів здійснювалось нею, а відповідним музичним телеканалом, який транслював музичний концерт в прямому ефірі. На даному концерті лунали українські народні пісні, які виконували різні виконавці. Вважає, що в її діях відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення та просить провадження в справі з цих підстав закрити.

Заслухавши пояснення ОСОБА_2 та дослідивши матеріали справи, суд вважає, що провадження в даній адміністративній справі слід закрити за відсутністю в діях ОСОБА_2 складу адміністративного правопорушення ,передбаченого ст. 51-2 КУпАП та за пропуском строків накладення адміністративного стягнення, виходячи з наступного:

Згідно з п.1 ст. 247 КУпАП, провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю у випадку відсутності події чи складу правопорушення.

Як вбачається з протоколу про адміністративне правопорушення серії СУ № 087006 від 20.05.2011 року, 19.05.2011 року (час не вказаний ) в м.Буринь по вул. Піонерська,5а в кафе-барі "Орхідея", " належність не вказана", здійснювалось публічне оприлюднення аудіовізуальних творів різних виконавців по кабельному телебаченню без виплати винагороди (роялті) представникам авторських прав.

З матеріалів адміністративної справи № 3-462/2011 року вбачається, що в кафе-барі «Орхідея » музичні твори транслювались за допомогою ЖК телевізора "philips" та двох гучномовців, що й підтвердила сама ОСОБА_1

Згідно п. «б»ч. 1 ст. 10 Закону України «Про авторське право та суміжні права» , твори народної творчості (фольклор) не є об'єктом авторського права.

2

Ст. 1 вищевказаного Закону України передбачає, що публічний показ -будь-яка демонстрація оригіналу або примірника твору, виконання, фонограми, відеограми, передачі організації мовлення за згодою суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав безпосередньо або на екрані за допомогою плівки, слайда, телевізійного кадру тощо ( за винятком передачі в ефір чи по кабелях ) або за допомогою інших пристроїв чи процесів у місцях, де присутні чи можуть бути присутніми особи, які не належать до кола сім'ї чи близьких знайомих цієї сім'ї особи, яка здійснює показ, незалежно від того, чи присутні вони в одному місці і в один і той самий час або в різних місцях і в різний час.

Враховуючи наведене, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки трансляція аудіовізуальних творів різних виконавців здійснювалась в прямому ефірі на телебаченні, тобто будь-яких порушень прав на об'єкт права інтелектуальної власності вона не допускала , а тому провадження в даній справі слід закрити

Окрім того, особою, яка проводила перевірку, не виконані вимоги, вказані в Постанові Судді Буринського райсуду від 03.06.2011 року про повернення матеріалів перевірки для доопрацювання, оскільки в протоколі не зазначеніоб"єкти права інтелектуальної власності які були використані, нормативний акт, який було порушено, не вказані потерпілі та ін., що є суттвим порушенням діючого законодавства при складанні протоколу про адміністративне правопорушення.

На пiдставi викладеного, ст.ст. 1, 10 Закону України «Про авторське право та суміжні права»керуючись ст.ст. 51-2,247,283,284 КУпАП,-

п о с т а н о в и в:

Провадження в справі про вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 51-2 КУпАП, закрити за відсутністю в її діях складу даного адміністративного правопорушення.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Сумської області через Буринський районний суд протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя Буринського

районного суду ОСОБА_3

СудБуринський районний суд Сумської області
Дата ухвалення рішення25.08.2011
Оприлюднено15.11.2017
Номер документу70236738
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —3-462/11

Постанова від 22.02.2011

Адмінправопорушення

Біляївський районний суд Одеської області

Трушина О. І.

Постанова від 30.03.2011

Адмінправопорушення

Глобинський районний суд Полтавської області

Левицька Т. В.

Постанова від 25.03.2011

Адмінправопорушення

Лубенський міськрайонний суд Полтавської області

Чабаненко В. О.

Постанова від 20.07.2011

Адмінправопорушення

Тальнівський районний суд Черкаської області

Міщенко К. М.

Постанова від 25.08.2011

Адмінправопорушення

Буринський районний суд Сумської області

Міщенко В. М.

Постанова від 22.06.2011

Адмінправопорушення

Решетилівський районний суд Полтавської області

Микитенко В. М.

Постанова від 22.03.2011

Адмінправопорушення

Апостолівський районний суд Дніпропетровської області

Петренко А. П.

Постанова від 21.06.2011

Адмінправопорушення

Перемишлянський районний суд Львівської області

Кіпчарський М. О.

Постанова від 26.09.2011

Адмінправопорушення

Машівський районний суд Полтавської області

Ряднина В. М.

Постанова від 30.03.2011

Адмінправопорушення

Мар`їнський районний суд Донецької області

Лінник О. П.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні