ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД ПОСТАНОВА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
30 жовтня 2017 р. Справа № 804/6728/17 Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді ОСОБА_1 розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за адміністративним позовом Дніпровського міського центру зайнятості до Регіонального благодійного фонду "Ніка" про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ :
Дніпровський міський центр зайнятості звернувся до Дніпропетровського окружного адміністративного суду із адміністративним позовом до Регіонального благодійного фонду "Ніка" про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків у розмірі 126 грн. 08 коп.
В обґрунтування позову зазначено, що внаслідок порушення вимог Закону України Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття відповідач має заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в сумі 126 грн. 08 коп.
У судове засідання представник позивач не з'явивився, направивили до суду клопотання в якому просили позов задовольнити в повному обсязі та справу розглядати в порядку письмового провадження.
Представник відповідача в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи повідомлений належним чином, що підтверджується наявними матеріалами справи.
Відповідно до частини 4 статті 122 Кодексу адміністративного судочинства України, особа, яка бере участь у справі, має право заявити клопотання про розгляд справи за її відсутності.
Згідно ч. 6 статті 128 Кодексу адміністративного судочинства України, якщо немає перешкод для розгляду справи в судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
З огляду на викладене, суд дійшов висновку про можливість розгляду справи за відсутності сторін у порядку письмового провадження.
Суд, дослідивши матеріали справи, з'ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується адміністративний позов, оцінивши докази, які мають значення для розгляду і вирішення справи по суті, проаналізувавши на підставі фактичних обставин справи застосування норм матеріального та процесуального права, вважає позовні вимоги такими, що підлягають задоволенню з наступних підстав.
Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що Регіонального благодійного фонду "Ніка" зареєстроване в Дніпровському районному центрі зайнятості як платник страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття з 10.01.2005 року.
Регіональним благодійним фондом "Ніка" подано до Дніпровського районного центру зайнятості розрахункову відомість про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття за І півріччя 2009 року, згідно залишок заборгованості, самостійно нарахована платником на кінець звітного періоду складає 126 грн. 08 коп.
Відповідно до пп. 2 п. 2 ст. 35 Закону України Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття (далі-Закон № 1533), який діяв на момент виникнення спірних правовідносин, роботодавець зобовязаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески до Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.
Відповідно до статті 35 Закону №1533, роботодавець має право: брати участь в управлінні страхуванням на випадок безробіття через своїх представників відповідно до цього Закону і статуту Фонду; на судовий захист своїх прав.
Роботодавці та застраховані особи сплачують страхові внески один раз на місяць в день одержання роботодавцями в установах банків коштів на оплату праці. Роботодавець зобов'язаний своєчасно та в повному розмірі сплачувати страхові внески.
Роботодавець несе відповідальність за несвоєчасність сплати та неповну сплату страхових внесків, у тому числі страхових внесків, що сплачують застраховані особи через рахунки роботодавців.
За обліковими даними Дніпровського міського центру зайнятості, станом на час розгляду справи заборгованість є несплаченою.
Відповідно до ч. 4 ст. 38 Закону № 1533 строк давності в разі стягнення штрафних санкцій, передбачених цим Законом, а також інших видів заборгованості перед Фондом не застосовуються.
З огляду на викладене, суд доходить висновку про задоволення позовних вимог та стягнення заборгованості з Регіонального благодійного фонду "Ніка" зі сплати внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування на випадок безробіття в сумі 126 грн. 08 коп., оскільки доказів погашення суми боргу відповідачем не надано.
Керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Дніпровського міського центру зайнятості до Регіонального благодійного фонду "Ніка" про стягнення заборгованості - задовольнити.
Стягнути з Регіонального благодійного фонду "Ніка" (код ЄДРПОУ 33338508) на користь Дніпровського міського центру зайнятості (р/р 37177301700002) заборгованість зі сплати страхових внесків на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття у розмірі 126 (сто двадцять шість) гривень 08 копійок.
Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду шляхом подання апеляційної скарги через Дніпропетровський окружний адміністративний суд з одночасним направленням копії апеляційної скарги особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі складення постанови у повному обсязі, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна, скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
У разі якщо справа розглядалась судом за місцезнаходженням суб'єкта владних повноважень і він не був присутній у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, але його було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо у суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.
Постанова суду набирає законної сили відповідно до вимог ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України.
Суддя ОСОБА_1
Суд | Дніпропетровський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.10.2017 |
Оприлюднено | 15.11.2017 |
Номер документу | 70237941 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Коренев Андрій Олексійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Коренев Андрій Олексійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Коренев Андрій Олексійович
Адміністративне
Дніпропетровський окружний адміністративний суд
Коренев Андрій Олексійович
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні