Вирок
від 23.10.2017 по справі 447/2218/17
МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадження №1-кп/447/266/17 Справа №447/2218/17

В И Р О К

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23.10.2017 року м. Миколаїв

Миколаївський районний суд Львівської області, у складі:

Головуючого - судді ОСОБА_1

при секретарі - ОСОБА_2

з участю прокурора ОСОБА_3 ,

представника потерпілого ОСОБА_4 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Миколаєві Львівської області кримінальне провадження, внесене в ЄРДР під №12017140350001196 від 25.09.2017 року про обвинувачення

ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця м. Миколаїв, Львівської області, громадянина України, українця, який працює фізичною особою-підприємцем, зареєстрований в АДРЕСА_1 та проживає за адресою: АДРЕСА_2 , раніше не судимого, має на утриманні одну неповнолітню дитину,

у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.176 КК України,

в с т а н о в и в :

ОСОБА_5 , діючи з прямим умислом та переслідуючи корисливі мотиви, з метою отримання прибутку, в порушення ст.ст. 50-53 Закону України "Про авторське право та суміжні права", ст. 11 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп`ютерних програм, баз даних", в період часу з 02.11.2015 по 15.06.2017 року за фактичним здійсненням своєї підприємницької діяльності: АДРЕСА_3 , порушував авторські права Дочірнього підприємства "Єврософтпром"(ЄДРПОУ 31813873), представником якого є ТзОВ "Консалтингова компанія "Міжнародна правова група" (ЄДРПОУ 40162514) на програмний продукт "1С: Предприятие 7.7(77.27)", майнові авторські права на який відповідно до Свідоцтва серії НОМЕР_1 про внесення суб`єкта підприємницької діяльності до Реєстру виробників та розповсюджувачів програмного забезпечення, виданого 27.07.2010 року Державним департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України належать ДП "Єврософтпром".

ОСОБА_5 вищевказаними діями порушив авторські права ДП "Єврософтпром", чим завдав матеріальної шкоди ДП "Еврософтпром" у значному розмірі на суму 45 504 грн.

Таким чином, ОСОБА_5 вчинив злочин передбачений ч.1 ст.176 КК України, умисне порушення авторського права ф суміжних прав, а саме: незаконне відтворення комп`ютерних програм, що завдало матеріальної шкоди у значному розмірі.

В ході досудового розслідування між обвинуваченим та представником потерпілого було укладено угоду про примирення від 20.10.2017 року, згідно з якою сторони домовилися про наступне.

Враховуючи, що обвинувачений беззастережно визнає свою вину у скоєнні кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 176 КК України, особу обвинуваченого, що у вчиненому щиро розкаюється), наявність обставин, які пом`якшують покарання, санкцію частини 1 статті 176 Особливої частини КК України, сторони домовились про призначення обвинуваченому узгодженого покарання у виді штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.

В судовому засіданні сторони судового провадження підтримали угоду про примирення.

Обвинувачений ОСОБА_5 заявив клопотання про застосування до нього амністії, оскільки він має на утриманні одну неповнолітню дитину та на нього поширюється дія відповідного Закону України"Про амністію у 2016 році".

Заслухавши думку сторін судового провадження, прокурора, який не заперечував проти затвердження угоди про примиреннята застосування до обвинуваченого амністії, ознайомившись з матеріалами кримінального провадження, суд встановив наступні обставини справи та надав їм правову оцінку.

Дії обвинуваченого обґрунтовано кваліфіковані за ч.1 ст.176 КК України. Обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого злочину визнає повністю та просить застосувати до нього амністію.

Сторони розуміють наслідки укладення та затвердження угоди про примирення. Обвинувачений розуміє характер обвинувачення та вид покарання, яке буде йому призначене у разі затвердження угоди та зможе реально виконати взяті на себе відповідно до угоди зобов`язання, визначені в угоді про примирення.

Укладення угоди сторонами є добровільним, тобто не є наслідком застосування насильства, примусу, погроз або наслідком обіцянок чи дії будь-яких інших обставин, ніж ті, що передбачені в угоді.

Угода про примирення відповідає вимогам, встановленим КПК України, та не порушує права, свободи чи інтереси сторін кримінального провадження або інших осіб.

Покарання визначене в угоді про примирення відповідає вимогам КК України.

Як встановлено ст. 85 КК України на підставі закону про амністію засуджений може бути повністю або частково звільнений від основного і додаткового покарань.

Згідно з ч. 2 ст. 86 КК України законом про амністію особи, визнані винними у вчиненні злочину обвинувальним вироком суду, або кримінальні справи стосовно яких розглянуті судами, але вироки стосовно цих осіб не набрали законної сили, можуть бути повністю або частково звільнені від відбування покарання.

Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про застосування амністії в Україні» амністія є повне або часткове звільнення від відбування покарання осіб, визнаних винними у вчиненні злочину, або кримінальні справи стосовно яких розглянуті судами, але вироки стосовно цих осіб не набрали законної сили, які не позбавлені батьківських прав, які на день набрання чинності цим Законом мають дітей, яким не виповнилося 18 років, дітей-інвалідів та/або повнолітніх сина, дочку, визнаних інвалідами.

Відповідно до ч.2 ст. 3 Закону України «Про застосування амністії в Україні» установивши в стадії судового розгляду кримінальної справи наявність акта амністії, що усуває застосування покарання за вчинене діяння, суд, за доведеності вини особи, постановляє обвинувальний вирок із звільненням засудженого від відбування покарання.

Відповідно до ч.1 ст. 5 Закону України «Про застосування амністії в Україні» дія закону про амністію поширюється на злочини, вчинені до дня набрання ним чинності включно.

За таких обставин суд вважає, що на обвинуваченого ОСОБА_5 поширюється дія Закону України «Про амністію у 2016 році», а тому він підлягає звільненню від відбування покарання.

Наслідки застосування амністії обвинуваченому роз`яснені.

Заслухавши пояснення учасників судового розгляду та ознайомившись з матеріалами кримінального провадження, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для прийняття рішення про затвердження угоди про примирення між сторонами кримінального провадження.

Керуючись ст. 3 ЗУ "Про застосування амністії в Україні", п.«в» ст.1 Закону України «Про амністію у 2016 році», ст.ст. 100, 374, 394, 469, 474-475 КПК України, суд, -

у х в а л и в :

Затвердити угоду від 20.10.2017 року про примирення між сторонами кримінального провадження представником потерпілого ОСОБА_4 та обвинуваченим ОСОБА_5 у вчиненні злочину передбаченого ч.1 ст.176 КК України.

ОСОБА_5 визнати винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.176 КК України та призначити покарання у виді штрафу в розмірі двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 гривень.

Звільнити ОСОБА_5 від відбування призначеного за цим вороком покарання на підставі ст.1 Закону України "Про амністію у 2016 році" від 22 грудня 2016 року.

Стягнути з ОСОБА_5 витрати за проведення експертизи Львівським науково-дослідним інститутом судових експертиз в сумі 4 456 грн. на користь держави і перерахувати на р/р НОМЕР_2 .

Речові докази по справі, а саме: копію свідоцтва серії НОМЕР_3 ; свідоцтво серії НОМЕР_4 ; аркуш з надписом ФОП " ОСОБА_5 " та фотокопію свідоцтва серії НОМЕР_5 , які належать ОСОБА_5 та знаходяться в матеріалах кримінального провадження - повернути ОСОБА_5 ; Системний блок "ПЕОМ", який містить накопичувач інформації - твердий магнітний диск Intel (R) Core (TM) IS-4670 CPU @ 3,40 GHZ з твердим магнітним диском Athlon (tm) II X2 245 2,51 ГГц 2,00 Гб ОЗУ, який містить накопичувач інформації - твердий магнітний диск "ST3500418AS" s/n: WD-WCAJD1127624 та 42 оптичні диски, які знаходяться на зберіганні в Яворівському відділі поліції ГУ Національної поліції у Львівській області повернути ОСОБА_5 .

Накладений арешт на тимчасово вилучене майно згідно ухвали Яворівського районного суду Львівської області від 19.06.2017 року, а саме:

-системний блок, чорно-сірого кольору з надписом «TIME»;

-системний блок, чорно кольору, інвентарний номер 10480008;

-системний блок, чорно кольору, з надписом «AMD-64»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP Super»;

-оптичний СD-R компакт-диск з надписом «WinXP Disney»;

-оптичний DVD-R компакт-диск «Microsoft Vista Home Basic»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP Sp-2 PHILKA»;

-оптичний CD-R компакт-диск з надписом «WinXP Sp3 (без прогр.)»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Bena Zver833»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Win Seven 7 + Crack»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Windows 7 Rus»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP Sp3 (взлом паролей в Win)»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP Sp2 + програми»;

-оптичний СD-R компакт-диск з надписом «Geme Win»;

-оптичний CD-R компакт-диск з надписом «BLACKXPCDSPA»;

-оптичний CD-R компакт-диск з надписом «WinXP GAME Edition»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «AvtoCad 10.0 rus»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP (Sevenx) + Linux Mintf Gloria»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Vista Ultimate SP2»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP 11.06»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinChip 2011»;

-оптичний CD-R компакт-диск з надписом «Win Geme Ed Super»;

-оптичний CD-R компакт-диск з надписом TDK-Boot!!! Kav.rescue-10;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Win 01»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP Super»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Win 7 максимальний 64bit»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Windows XP Chip 2010.06»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Програма ствер. магазину»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Windows XP VTSP III»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «WinXP SP3 C (+ програми)»;

-оптичний DVD-R компакт-диск з надписом «Win SP3XP + програми»;

-оптичні DVD-R компакт-диски з візитівкою Microsoft» в кількості 6 (шість) штук;

-оптичні DVD-R компакт-диски з надписом «Win 10Pro»;

-копія свідоцтва серії НОМЕР_3 ;

-свідоцтво серії НОМЕР_6 ;

-аркуш з надписом ФОП « ОСОБА_5 »;

-фотокопія свідоцтва серії НОМЕР_5 . - скасувати.

Апеляційна скарга на вирок може бути подана протягом тридцяти днів з дня його проголошення через Миколаївський районний суд Львівської області з підстав, передбачених ст. 394 КПК України.

Суддя: ОСОБА_1

СудМиколаївський районний суд Львівської області
Дата ухвалення рішення23.10.2017
Оприлюднено09.03.2023
Номер документу70257827
СудочинствоКримінальне

Судовий реєстр по справі —447/2218/17

Вирок від 23.10.2017

Кримінальне

Миколаївський районний суд Львівської області

Павлів В. Р.

Ухвала від 04.10.2017

Кримінальне

Миколаївський районний суд Львівської області

Павлів В. Р.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні