Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
16 листопада 2017 р. Справа №2а/0570/22664/2011
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Суддя Донецького окружного адміністративного суду Кірієнко В.О., розглянувши заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі № 2а/0570/22664/2011 за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Закритого акціонерного товариства “Сандар” про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків в сумі 656, 55 грн.,-
В С Т А Н О В И В:
14.11.2017 року на адресу Донецького окружного адміністративного суду надійшла заява Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі № 2а/0570/22664/2011 за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Закритого акціонерного товариства “Сандар” про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків в сумі 656, 55 грн.
У відповідності до приписів ч. 7 ст. 9 КАС України суд при вирішенні справи керується принципом законності, відповідно до якого у разі відсутності закону, що регулює відповідні правовідносини, суд застосовує закон, що регулює подібні правовідносини (аналогія закону), а за відсутності такого закону суд виходить із конституційних принципів і загальних засад права (аналогія права).
Оскільки нормами КАС України не регламентований порядок залишення заяви про заміну сторони виконавчого провадження без руху, суд вважає необхідним застосувати аналогію закону.
Згідно ч. 4 ст. 106 КАС України позовна заява підписується позивачем або його представником із зазначенням дати її підписання.
Частиною 5 ст. 106 КАС передбачено, що якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника.
Дослідивши надану заяву про заміну сторони виконавчого провадження суд зазначає, що вона не підписана представником, не містить його поштову адресу, а також номеру засобу зв'язку, адресу електронної пошти, якщо такі є.
Згідно частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 160, 165 КАС України, -
У Х В А Л И В:
Заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі № 2а/0570/22664/2011 за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Закритого акціонерного товариства “Сандар” про стягнення заборгованості зі сплати страхових внесків в сумі 656, 55 грн., – залишити без руху.
Надати Управлінню виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області строк до 05.12.2017 року для усунення недоліків заяви шляхом надання доказів підписання заяви про заміну сторони виконавчого провадження уповноваженою особою із зазначенням його поштової адреси, а також номеру засобу зв'язку, адресу електронної пошти, якщо такі є.
У разі не усунення недоліків заяви, яку залишено без руху, вона повертається позивачеві.
Повернення заяви не позбавляє позивача права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку шляхом подачі до адміністративного суду апеляційної інстанції апеляційної скарги через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.
У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Суддя Кірієнко В.О.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 16.11.2017 |
Оприлюднено | 20.11.2017 |
Номер документу | 70274651 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Кірієнко В.О.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні