Справа № 815/5909/17
УХВАЛА
17 листопада 2017 року м. Одеса
Суддя Одеського окружного адміністративного суду Вовченко О.А., розглянувши матеріали адміністративного позову Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Одесі до товариства з обмеженою відповідальністю «Важкого вагобудування «Точмаш» про стягнення заборгованості на відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах у розмірі 7065,68 грн.,-
В С Т А Н О В И В:
До суду надійшов адміністративний позов Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Одесі до товариства з обмеженою відповідальністю «Важкого вагобудування «Точмаш» про стягнення заборгованості на відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах у розмірі 7065,68 грн.
Відповідно до п.п.3,5,6 ч.1 ст.107 КАС України суддя після одержання позовної заяви з'ясовує чи відповідає позовна заява вимогам, встановленим статтею 106 цього Кодексу; подано адміністративний позов у строк, установлений законом (якщо адміністративний позов подано з пропущенням встановленого законом строку звернення до суду, то чи достатньо підстав для визнання причин пропуску строку звернення до суду поважними); чи немає інших підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, встановлених цим Кодексом.
Ознайомившись зі змістом адміністративного позову, суд дійшов висновку, що він не відповідає вимогам ст.106 КАС України.
Відповідно до ч. 2 ст. 106 КАС України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.
Пунктом 6.4. Інструкції визначено, що розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається органами Пенсійного фонду України щорічно у розрахунках фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до частини 2 "Прикінцевих положень" Закону (згідно з додатками 6 та 7), які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року та протягом місяця з новопризначених (перерахованих) пенсій.
Так, у своєму адміністративному позові Малиновське об'єднане управління Пенсійного фонду України в м.Одесі, посилаючись на вищевказані положення, вказує, що товариство з обмеженою відповідальністю «Важкого вагобудування «Точмаш» за період з 01.09.2017 року по 31.10.2017 року має заборгованість у сумі 7065,68 грн.
Однак, з боку позивача не надано до суду розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених на пільгових умовах та доказів їх надсилання за адресою відповідача.
Згідно зі ст.108 КАС України суддя, встановивши, що адміністративний позов подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, в якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
Відтак, приймаючи до уваги вищевикладене, суд вважає за необхідне залишити адміністративний позов без руху, встановивши позивачу строк для усунення недоліків.
Виявлені недоліки повинні бути усунені, шляхом надання до суду адміністративного позову із зазначенням вірного найменування відповідача ( з доказами направлення його копії на адресу останнього) та доказів на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги та розрахунків фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у належній якості.
Керуючись ст.ст. 105, 106, 108, 109 КАС України, суд, -
У Х В А Л И В:
Адміністративний позов Малиновського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м.Одесі до товариства з обмеженою відповідальністю «Важкого вагобудування «Точмаш» про стягнення заборгованості на відшкодування витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах у розмірі 7065,68 грн. - залишити без руху.
Встановити позивачу 5-денний строк для усунення недоліків позовної заяви з дня отримання копії ухвали.
У разі невиконання вимог цієї ухвали позовна заява буде вважатись неподаною і буде повернута заявникові.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Одеського апеляційного адміністративного суду через Одеський окружний адміністративний суд шляхом подання в п'ятиденний строк з дня оголошення та (або) отримання копії ухвали апеляційної скарги.
Суддя О.А. Вовченко
Суд | Одеський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 17.11.2017 |
Оприлюднено | 21.11.2017 |
Номер документу | 70322534 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Одеський окружний адміністративний суд
Вовченко О. А.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні