БАБУШКІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА
УХВАЛА
Справа №200/17580/17
Провадження №2/200/4165/17
У Х В А Л А
про відкриття провадження по справі
23 жовтня 2017 року суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Шевцова Т.В. ознайомившись з матеріалами позовної заяви Публічного акціонерного товариства Перший Український ОСОБА_1 до ОСОБА_2, ОСОБА_3, треті особи Товариство з обмеженою відповідальністю Компанія Хлібінвест , Товариство з обмеженою відповідальністю Холдинг Донбасхліб , Товариство з обмеженою відповідальністю Хлібзавод Салтівський , Товариство з обмеженою відповідальністю Київ ОСОБА_4 про стягнення заборгованості, -
керуючись ст. 122, 131 ЦПК України, -
У Х В А Л И В:
Відкрити провадження по справі та призначити судове засідання на 15 годину 15 хвилин 22 листопада 2017 року за адресою: м. Дніпро, пр.Дмитра Яворницького, буд.57, каб.318.
Відповідно ч.1 ст. 131 ЦПК України сторони зобов'язані подати свої докази суду до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо попереднє судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті.
Відповідно ч.2 ст.131 ЦПК України докази, подані з порушенням вимог, встановлених ч.1 цієї статті, не приймаються, якщо сторона не доведе, що докази подано несвоєчасно з поважних причин.
Відповідно ст.3 ст.131 ЦПК України сторони до або під час попереднього судового засідання у справі, а якщо судове засідання у справі не проводиться, - до початку розгляду справи по суті, зобов'язані повідомити суд про всі відомі їм рішення судів, що стосуються предмету спору, а також про всі відомі їм незавершені судові провадження, що стосуються предмету спору.
Повідомити сторони про розгляд справи.
Суддя Т.В. Шевцова
Дата ухвалення рішення | 20.11.2017 |
Оприлюднено | 21.11.2017 |
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовахліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні