Ухвала
від 21.11.2017 по справі 5023/5567/12
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 715-77-21, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41


УХВАЛА

"21" листопада 2017 р. Справа № 5023/5567/12

Господарський суд Харківської області у складі:

судді Швидкіна А.О.

при секретарі судового засідання Трофименко С.В.

розглянувши заявуфізичної особи-підприємця ОСОБА_2 про визнання банкрутом фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 , код ЄДРПОУ НОМЕР_1 за участю :

ліквідатор : не з`явився

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 17.12.2012 р. ФОП ОСОБА_2 визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором арбітражного керуючого Запорожця І.С.

Ухвалою суду від 11.03.2014 р. задоволено скаргу ПАТ "Укрсоцбанк" на дії ліквідатора, усунено арбітражного керуючого Запорожця І.С. від виконання обов'язків ліквідатора банкрута, призначено ліквідатором ФОП ОСОБА_2 арбітражного керуючого Татіщева О.Є.

Ухвалою суду від 03.07.2014 р. задоволено клопотання Татіщева О.Є. про припинення його обов'язків ліквідатора у даній справі; звільнено арбітражного керуючого Татіщева О.Є. від виконання обов'язків ліквідатора банкрута; призначено ліквідатором ФОП ОСОБА_2 арбітражного керуючого Михайлову М.М.

Ухвалою суду від 22.12.2015 р. задоволено клопотання Михайлової М.М. про звільнення її від обов'язків ліквідатора; звільнено Михайлову М.М. від виконання обов'язків ліквідатора ФОП ОСОБА_2; призначено ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Безпалого С.О.

26.10.2017 р. до суду від ліквідатора надійшло клопотання про визнання права власності на житловий будинок, розташований за адресою: АДРЕСА_1 за ФОП ОСОБА_2

Ухвалою суду від 30.10.2017 року призначено клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом до розгляду на "21" листопада 2017 року; залучено приватне підприємство "Хедж" (код ЄДРПОУ 33206338) до участі у справі в межах розгляду клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом; зобов'язано ліквідатора надати докази надсилання копії клопотання про визнання права власності за банкрутом на адресу ПП "Хедж" та інших учасників провадження у справі про банкрутство (оригінали фіскальних чеків та поштових описів вкладення); докази сплати судового збору за подання клопотання; оригінали документів, доданих до заяви (для огляду в судовому засіданні); зобов'язано ПП "Хедж" надати відзив на клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом.

Ліквідатор в судове засідання не з`явився, вимоги ухвали суду від 30.10.2017 року не виконав, проте до суду надійшло клопотання останнього, в якому він просить суд не здійснювати розгляд справи без його участі та відкласти розгляд справи на іншу дату.

Розглянувши матеріали справи, враховуючи неявку ліквідатора та невиконання ним вимог ухвали суду від 30.10.2017 року, суд вважає за доцільне відкласти розгляд клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом.

Керуючись ст.ст. 22-32, 47-49 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (в редакції Закону № 784-ХІV від 30.06.1999 р.), ст. ст.77, 86 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1. Відкласти розгляд клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом на "28" листопада 2017 р. о(об) 10:30 м. Харків, пл. Свободи 5 Держпром 8-й під'їзд, зал № 205.

2. Повторно зобов'язати ліквідатора надати:

- докази надсилання копії клопотання про визнання права власності за банкрутом на адресу ПП "Хедж" та інших учасників провадження у справі про банкрутство (оригінали фіскальних чеків та поштових описів вкладення);

- докази сплати судового збору за подання клопотання;

- оригінали документів, доданих до заяви (для огляду в судовому засіданні).

3. Повторно зобов'язати ПП "Хедж" надати відзив на клопотання ліквідатора про визнання права власності за банкрутом.

Суддя Швидкін А.О.

СудГосподарський суд Харківської області
Дата ухвалення рішення21.11.2017
Оприлюднено26.11.2017
Номер документу70487636
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —5023/5567/12

Ухвала від 10.02.2025

Господарське

Господарський суд Харківської області

Прохоров С.А.

Ухвала від 13.12.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Прохоров С.А.

Постанова від 20.11.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Постанова від 20.11.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 15.10.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 14.10.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Прохоров С.А.

Ухвала від 27.09.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 23.09.2024

Господарське

Східний апеляційний господарський суд

Терещенко Оксана Іванівна

Ухвала від 23.09.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Прохоров С.А.

Ухвала від 02.09.2024

Господарське

Господарський суд Харківської області

Прохоров С.А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні