Постанова
від 24.11.2017 по справі 366/3613/17
ІВАНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Справа № 366/3613/17

Провадження № 3/366/2281/17

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

24 листопада 2017 року суддя Іванківського районного суду Київської області Тетервак Н.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Головного управління ДФС у Київській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки ІНФОРМАЦІЯ_2, українки, громадянки України, зареєстрованої та проживаючої за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючої в СГВК Мусійки ,

за ч.1 ст. 155-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

В С Т А Н О В И Л А :

10 листопада 2017 року до Іванківського районного суду Київської області від ГУ ДФС у Київській області надійшла адміністративна справа відносно ОСОБА_1 за вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП.

Відповідно до протоколу № 475 про адміністративне правопорушення, 02 листопада 2017 року при проведенні фактичної перевірки СГВК Мусійки (код за ЄДРПОУ 03755549, юридична адреса: Київська обл. Іванківський р-н с.Мусійки, вул.Центральна,145) було виявлено порушення порядку проведення розрахункових операцій посадовою особою - виконуючою обов'язки головного бухгалтера ОСОБА_1, а саме: проведення розрахункових операцій готівкою за надані послуги без застосування РРО, без видачі розрахункового документа встановленої форми (фіскального чека) на повну суму проведеної операції, чим порушено п.1, п.2 ст.3 Закону України від 06.07.1995 року Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг .

Своїми діями ОСОБА_1 вчинила правопорушення, передбачене ч.1 ст.155-1 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнала повністю та пояснила суду, що дійсно в СГВК відпускають товар власного виробництва, а саме: м'ясо яловичини, без видачі розрахункового документа встановленої форми (фіскального чека), але по накладних.

Свідок ОСОБА_2 в судовому засіданні пояснив суду, що він являється головою правління СГВК Мусійки . Оскільки СГВК не має коштів на виплату своїм працівникам заробітної плати, тому вони змушені по накладних відпускати свій власний товар, а саме: м'ясо яловичини. В підтвердження своїх пояснень, свідок ОСОБА_2 надав суду накладні від 23.09.2017 року, 04.10.2017 року, 23.10.2017 року.

Вислухавши ОСОБА_1, свідка ОСОБА_2, дослідивши матеріали справи, суд вважає, що в діях ОСОБА_1 відсутній склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП.

Відповідно до вимог ч.1 ст.155-1 КУпАП порушення встановленого законом порядку проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг - тягне за собою накладення штрафу на осіб, які здійснюють розрахункові операції, від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб - від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, згідно вимог п.1 ст.9 Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг - Реєстратори розрахункових операцій та розрахункові книжки не застосовуються : при здійсненні торгівлі продукцією власного виробництва та наданні послуг підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, крім підприємств торгівлі та громадського харчування, у разі проведення розрахунків у касах цих підприємств, установ і організацій з оформленням прибуткових і видаткових касових ордерів та видачею відповідних квитанцій, підписаних і завірених печаткою у встановленому порядку.

З матеріалів справи, пояснень учасників процесу слідує, що СГВК Мусійки відпускають товар власного виробництва, а тому суд не вбачає в діях ОСОБА_1 порушення вимог ч.1 ст.155-1 КУпАП.

Відповідно до п.1 ст.247 КУпАП розпочате провадження у справі про адміністративне правопорушення підлягає закриттю у разі відсутності складу правопорушення.

На підставі викладеного, суд приходить до висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись ст.ст. 38 , 283-286 , 247 КУпАП, п.1 ст.9 Закону України Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг ,

П О С Т А Н О В И Л А :

Провадження у справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.155-1 КУпАП за відсутністю складу адміністративного правопорушення - закрити .

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 цього Кодексу , а також постанов, прийнятих за результатами розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 185-3 цього Кодексу .

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга, подана після закінчення цього строку, повертається апеляційним судом особі, яка її подала, якщо вона не заявляє клопотання про поновлення цього строку, а також якщо у поновленні строку відмовлено. Апеляційна скарга подається до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Суддя: Н.А. Тетервак

СудІванківський районний суд Київської області
Дата ухвалення рішення24.11.2017
Оприлюднено04.12.2017
Номер документу70595131
СудочинствоАдмінправопорушення

Судовий реєстр по справі —366/3613/17

Постанова від 24.11.2017

Адмінправопорушення

Іванківський районний суд Київської області

Тетервак Н. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні