Україна
Донецький окружний адміністративний суд
У Х В А Л А
30 листопада 2017 р. Справа №805/1930/13-а
приміщення суду за адресою: 84122, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 1
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Бабаш Г.П., розглянувши в порядку письмового провадження заяву Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про видачу дубліката виконавчого листа в адміністративній справі №805/1930/13-а за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73 грн., -
ВСТАНОВИВ:
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з заявою про видачу дубліката виконавчого листа в адміністративній справі №805/1930/13-а за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73 грн.
Представники сторін в судове засідання не з'явились, про день, час та місце розгляду заяви про видачу дубліката виконавчого листа повідомлені належним чином. Заявник надав через канцелярію суду клопотання про здійснення розгляду заяви за його відсутності.
Частиною 6 ст. 128 КАС України зазначено, що якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.
Відповідно до ч. 2 ст. 260 КАС України, суд розглядає заяву (подання) про видачу дубліката в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням стягувача або державного виконавця, що звернулися із заявою (поданням), та осіб, які беруть участь у справі. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.
Розглянувши заяву про видачу дубліката виконавчого листа, дослідивши матеріали справи, суд встановив наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 260 КАС України адміністративний суд, який видав виконавчий лист, замість втраченого оригіналу виконавчого листа за заявою стягувача або поданням державного виконавця може видати його дублікат.
Постановою Донецького окружного адміністративного суду від 04 березня 2013 року позовні вимоги за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73 грн. задоволені у повному обсязі.
Стягнуто з Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” на користь Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності заборгованість зі сплати страхових коштів у сумі 1682,73 грн. на транзитний рахунок Куйбишевської районної виконавчої дирекції м. Донецька Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності № 25608160986001 у ПАБ КБ “Надра”, м. Київ, Центр, ЄДРПОУ 26081409, МФО 380764.
14 жовтня 2013 року Донецьким окружним адміністративним судом виданий виконавчий лист.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 08 листопада 2017 року частково відновлено втрачене провадження в адміністративній справі за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73 грн.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 08 листопада 2017 року заяву Управління Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про заміну сторони у виконавчому провадженні по справі №805/1930/13-а за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73грн. задоволено.
Замінено стягувача у виконавчому провадженні у справі №805/1930/13-а з Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області (код ЄДРПОУ 41325231).
Суд зазначає, що Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області в обґрунтування поданої заяви про видачу дубліката виконавчого листа по адміністративній справі №805/1930/13-а не зазначено про обставини, внаслідок настання яких виконавчий лист, виданий за результатами розгляду даної справи, був втрачений, та, відповідно, не наведено та не надано жодних доказів його втрати.
Оскільки заявником не надано суду жодного доказу втрати виконавчого листа №805/1930/13-а, а також відсутності вказаного виконавчого документу на примусовому виконанні у відділі державної виконавчої служби, суд приходить до висновку, що заява про видачу дубліката виконавчого листа є такою, що не підлягає задоволенню.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст. 41, 160, 165, 260 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
УХВАЛИВ:
У задоволенні заяви Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області про видачу дубліката виконавчого листа в адміністративній справі №805/1930/13-а за позовом Донецького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності до Товариства з обмеженою відповідальністю “Будтех 2005” про стягнення заборгованості у розмірі 1682,73грн., - відмовити.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 5-денний строк апеляційної скарги з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, то апеляційна скарга подається протягом 5 днів з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У випадку подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Суддя Бабаш Г.П.
Суд | Донецький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2017 |
Оприлюднено | 05.12.2017 |
Номер документу | 70657708 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Донецький окружний адміністративний суд
Бабаш Г.П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні