ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1
У Х В А Л А
30 листопада 2017 року м. Київ № 826/21980/15
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого судді Аблова Є.В., секретаря судового засідання Борсуковаської А.О., розглянувши клопотання в адміністративній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю Вірра до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень,-
В С Т А Н О В И В:
З позовом до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулося товариство з обмеженою відповідальністю Вірра до Державної податкової інспекції у Дарницькому районі Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень-рішень.
Представник позивача подав до суду клопотання про призначення у адміністративній справі № 826/21980/15 за позовом ТОВ Вірра до ДПІ у Дарницькому районі ГУ ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкових повідомлень рішень від 19 серпня 2015 року № 0004452205 та № 0004462205 будівельно-технічну експертизу, перед якою поставити наступні питання:
- чи підтверджується фактично та документально виконання ТОВ Вірра код ЄДРПОУ: 39035360 та залученими нею підрядними організаціями комплекс монтажних та пусконалагоджувальних робіт ліфтів у м. Києві за наступними адресами:
1. Житлові будинки №1, №2 по вул. Гарматній, 39-Г у кількості 4 одиниці відповідно до договору підряду №0309/14-СП від 03.09,2014 року, укладеного з ПП Ол.Трейд ;
2. Секції №1, №2 житлового будинку по вул. Коперника, 7 у кількості 5 одиниць відповідно до договору підряду №08/12-06 від 16.11.2014 року, укладеного з ТОВ Солстрой (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд );
3. Житловий будинок по вул. Радунській, 28-32 у кількості 4 одиниці відповідно до договору підряду №30/05-06 від 30.05.2014 року, укладеного з ТОВ Солстрой (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
4. Житловий будинок №3 по вул. Феодосійській (провулок Феодосійський) у кількості 3 одиниці відповідно до договору підряду №1/20/05 від 20.05.2014 року, укладеного з ТОВ УКБ (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
5. Житлово-офісний комплекс 4-а мкрн житлового масиву Позняки (житловий будинок №3 секція Д , II - черга будівництва, І - пусковий комплекс) у кількості 3 одиниці відповідно до договору субпідряду №32-14 СП від 19.08.2014 року, укладеного з ТОВ Ягуар (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд );
6. Житловий будинок №3 по вул. Феодосійській (провулок Феодосійський) у кількості 3 одиниці відповідно до договору підряду №1/20/05 від 20.05.2014 року, укладеного з ТОВ УКБ (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
7. Житловий будинок №3 по проспекту Академіка Глушкова, 92-6 у кількості 3 одиниці відповідно до договору підряду №11-04/СП від 11.04.2014 року, укладеного з ТОВ МЖК-1 (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
8. Багатоповерховий будинок №17 по вул. Бориса Гмирі у кількості З одиниці відповідно до договору підряду №1/15/08 від 15.08.2014 року, укладеного з ТОВ Ей.Ді.Ленд (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
9. Секції №1, №2 житлового будинку №21-В по вул. Воз'єднання у кількості 7 одиниць відповідно до договору підряду №1/4 від 01.04.2014 року, укладеного з ТОВ БМК Тріада (замовник будівництва - ПАТ ХК Київміськбуд ).
Проведення даної експертизи просив доручити експертам ТОВ Судова Незалежна Експертиза України , 03179, м. Київ, проспект Перемоги, 123, тел. 0 800 301 448.
В обґрунтування даного клопотання представник позивача зазначив, що для підтвердження факту виконання робіт по встановленню, наладці та запуску ліфтів необхідні спеціальні знання, які відносяться до відання експерта-будівельника, з'ясування виконання чи невиконання робіт по встановленню, наладці та запуску ліфтів відноситься до сфери будівельно-технічної експертизи.
Відповідно до частини першої статті 81 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) для з'ясування обставин, що мають значення для справи і потребують спеціальних знань у галузі науки, мистецтва, техніки, ремесла тощо, суд може призначити експертизу.
Статтею 1 Закону України Про судову експертизу передбачено, що судова експертиза - це дослідження експертом на основі спеціальних знань матеріальних об'єктів, явищ і процесів, які містять інформацію про обставини справи, що перебуває у провадженні органів досудового розслідування чи суду.
Відповідно до статті 86 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об'єктивному дослідженні. Ніякі докази не мають для суду наперед встановленої сили. Суд оцінює належність, допустимість, достовірність кожного доказу окремо, а також достатність і взаємний зв'язок доказів у їх сукупності.
Частиною п'ятою статті 82 КАС України визначено, що висновок експерта для суду не є обов'язковим, однак незгода суду з ним повинна бути вмотивована в постанові або ухвалі.
Таким чином, суд вважає, що для з'ясування обставин, що мають значення для справи, відсутня необхідність у застосуванні спеціальних знань.
З урахуванням наведеного, керуючись статтями 81, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
У Х В А Л И В:
Відмовити в задоволенні клопотання представника товариства з обмеженою відповідальністю Вірра про призначення будівельно-технічної експертизи.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Є.В. Аблов
Суд | Окружний адміністративний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 30.11.2017 |
Оприлюднено | 12.12.2017 |
Номер документу | 70793409 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Окружний адміністративний суд міста Києва
Аблов Є.В.