БОЛГРАДСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
08.12.2017
Справа № 497/1859/17
Номер рядка звіту 4
Провадження № 2/497/1036/17
УХВАЛА
про відкриття провадження , призначення судового засідання та витребування доказів
08.12.2017 року суддя Болградського районного суду Одеської області Кравцова Алла Валентинівна, ознайомившись в приміщенні суду в м.Болград з матеріалами цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області про визнання права власності,
ВСТАНОВИЛА:
05.12.2017 року позивач звернувся до суду з вищезазначеним позовом.
Справа підсудна Болградському районному суду Одеської області.
Позовна заява подана з додержанням вимог ст.ст.119,120 ЦПК України.
Підстав для відмови у відкритті провадження у справі, передбачених ч.2 ст.122 ЦПК України, - немає.
У порядку підготовки справи до судового розгляду, з метою перевірки доводів позовної заяви слід задовольнити клопотання позивача, що містяться у позовній заяві, та витребувати докази в приватного нотаріуса Болградського районного нотаріального округу Одеської області ОСОБА_2, витяги зі спадкового реєстру та копіі спадкових справ щодо майна спадкодавців: ОСОБА_3, який помер 25.03.2010 року, ОСОБА_4, яка померла 04.06.2012 року.
Керуючись ст.ст.11,122, 137 ЦПК України, суд
постановив:
Відкрити провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Криничненської сільської ради Болградського району Одеської області про визнання права власності.
Призначити судове засідання в приміщенні Болградського районного суду Одеської області на 15.01.2018 року о 09:00 за адресою: вул.25 Серпня,192, м.Болград Одеської області, приміщ.№06.
Викликати у судове засідання сторони.
Направити сторонам копію даної ухвали, а відповідачу - також копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів, та роз'яснити, що він має право надати суду у строк до судового засідання письмові заперечення на позов з посиланням на докази, якими вони обґрунтовуються, чи визнати позовні вимоги (повністю або частково), або подати зустрічний позов.
Роз'яснити також сторонам, що вони мають право звертатися до суду з заявами та клопотаннями мовою, якою володіють, на власний розсуд користуватися юридичною допомогою, укладаючи угоду з кваліфікованим юристом, користуватися послугами перекладача у судовому засіданні, знайомитися з матеріалами справи, робити з них копії, виписки, мають право також надавати суду будь-які докази письмові та усно, для чого запрошувати свідків; крім того, відповідно до ст.60 ЦПК України, кожна сторона зобов'язана довести ті обставини, на які вона посилається , як на підставу своїх вимог і заперечень, для цього суду необхідно надавати пояснення та відповідні докази: копії письмових доказів мають бути завірені відповідним чином, або у судовому засіданні потрібно надавати суду оригінали документів для звірення, сторони можуть запрошувати свідків для надання пояснень. Сторони також можуть звертатися до суду з заявою про витребування (забезпечення) доказів; до заяви про забезпечення доказів має бути додана квитанція про оплату судового збору. Відповідно до ч.9ст.74 ЦПК України, відповідач, фактичне місце проживання (перебування), місцезнаходження чи місце роботи якого невідоме, може викликатися до суду через оголошення у пресі. Сторони також мають право знайомитися з матеріалами справи та оскаржувати судові рішення до апеляційної інстанції.
Зобов'язати приватного нотаріуса Болградського районного нотаріального округу Одеської області ОСОБА_2 надати суду до 9-ї години 15.01.2018 року витягі зі спадкового реєстру та копії спадкових справ щодо майна спадкодавців:
- ОСОБА_3, який помер 25.03.2010 року;
- ОСОБА_4, яка померла 04.06.2012 року.
Ухвала підлягає негайному виконанню в частині надання суду доказів, та може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя А.В.Кравцова
Відповідно до ст.137ч.4,5 ЦПК України особи, які не мають можливості надати доказ, який вимагає суд, взагалі, або у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин - протягом п'яти днів з дня отримання ухвали; за неповідомлення суду про неможливість надати докази, а також за ненадання доказів, у тому числі з причин, визнаних судом неповажними, винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Згідно ст.ст.90,93 ЦПК України, заходами процесуального примусу є встановлені цим Кодексом процесуальні дії, що застосовуються судом до осіб, які порушують встановлені в суді правила або протиправно перешкоджають здійсненню цивільного судочинства. Заходи процесуального примусу застосовуються судом негайно після вчинення порушення шляхом постановлення ухвали. У разі неподання без поважних причин письмових чи речових доказів, що витребувані судом, та неповідомлення причин їх неподання суд може постановити ухвалу про тимчасове вилучення цих доказів для дослідження судом.
Крім того, невиконання ухвали суду щодо надання доказів на ухвалу суду про витребування доказів суд може розцінити як неповагу до суду.
Відповідно до ст.185-3 КУпАП неповага до суду, що виразилась у злісному ухиленні від явки в суд свідка, потерпілого, позивача, відповідача або в непідкоренні зазначених осіб та інших громадян розпорядженню головуючого чи в порушенні порядку під час судового засідання, а так само вчинення будь-ким дій, які свідчать про явну зневагу до суду або встановлених у суді правил, тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Суд | Болградський районний суд Одеської області |
Дата ухвалення рішення | 08.12.2017 |
Оприлюднено | 12.12.2017 |
Номер документу | 70810932 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Болградський районний суд Одеської області
Кравцова А. В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні