Рішення
від 11.12.2017 по справі 916/2375/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ


ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

"11" грудня 2017 р.Справа № 916/2375/17

За позовом : Публічного акціонерного товариства „Дельта Банк» в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

До відповідача: ОСОБА_1 підприємства „Горизонт»

За участю третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача : ОСОБА_1 акціонерного товариства „УкрСиббанк»

Про стягнення 52399,60 швейцарських франків, що еквівалентно 1435369,98 грн. та 10571,86грн.

Суддя Д'яченко Т.Г.

Представники:

від позивача: ОСОБА_2, представник за довіреністю

від відповідача: не з'явився

від третьої особи: не з'явивися

СУТЬ СПОРУ : Позивач - Публічне акціонерне товариство „Дельта Банк» , в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб звернулось до господарського суду Одеської області з позовною заявою до ОСОБА_1 підприємства „Горизонт» , у якій просить суд стягнути 52399,60 швейцарських франків, що еквівалентно 1435369,98 грн. та 10571,86грн.

Ухвалою господарського суду Одеської області від 04.10.2017р. порушено провадження у справі №916/2375/17 та призначено до розгляду у судовому засіданні.

27.11.2017р. в судовому засіданні представником позивача подано письмове клопотання, в якому він просив залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача, Приватне акціонерне товариство „УкрСиббанк» .

Ухвалою господарського суду Одеської області від 27.11.2017р. залучено Приватне акціонерне товариство „УкрСиббанк» до участі у справі №916/2375/17 в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, на стороні позивача.

Відповідач - Приватне підприємство „Горизонт» у судові засідання не з'явився, відзив на позовну заяву та витребувані судом документи не надав, свого права на захист не використав, хоч і повідомлявся про час та місце проведення судового засідання належним чином шляхом надіслання ухвали суду на юридичну адресу, відповідно до інформації з Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб-підприємців та громадських формувань, наявного в матеріалах справи, про що вбачається з рекомендованого поштового повідомлення про вручення поштового відправлення з відміткою про вручення. (а.с. 48).

ОСОБА_1 акціонерним товариством „УкрСиббанк» письмових пояснення по справі, з викладенням своєї позиції, щодо суті заявлених позовних вимог, до суду надано не було.

З огляду на викладене, суд вважає можливим розглянути справу за наявними в ній матеріалами на підставі ст. 75 ГПК України.

Розглянувши матеріали справи, заслухавши в судових засіданнях пояснення представника позивача, суд встановив.

18.09.2006 року між Акціонерним комерційним інноваційним банком „УкрСиббанк» (Банк) та ОСОБА_1 підприємством „Горизонт» (Позичальник) було укладено Кредитний договір №11042340000 (надалі - кредитний договір), відповідно до умов якого Банк зобов'язується надати Позичальнику, а Позичальник зобов'язується прийняти і повернути Банку кредит (грошові кошти) в іноземній валюті в сумі 72750 швейцарських франків у порядку та на умовах, визначених цим договором. Вказана сума кредиту дорівнює еквіваленту 292025,34 грн. за курсом Національного банку України на день укладання цього Договору.

Відповідно до п. 1.2.1. Кредитного договору, надання кредиту здійснюється у наступній термін: з 18 вересня 2006 року по 18 вересня 2017 року.

Згідно до п. 1.2.2. Кредитного договору, Позичальник у будь-якому випадку зобов'язаний повернути кредит у повному обсязі в терміни, встановлені графіком погашення кредиту (Додаток №1 до Договору), якщо тільки не застосовується інший термін повернення кредиту, встановлений на підставі додаткової угоди Сторін або до вказаного терміну (достроково) відповідно до умов розділу ІІ цього договору на підставі будь-якого з п.п. 2.3., 5.3., 5.5., 5.6., 5.9., 5.11, 7.4. Договору.

Позичальник зобов'язується повернути основну суму кредиту та сплачувати плату за користування кредитом у вигляді процентів, комісій, а також сплатити штрафні санкції та здійснити інші грошові платежі згідно умов Договору.

Кредит вважається повернутим в момент зарахування грошової суми в повному обсязі на зазначений у договорі рахунок.

Відповідно до п. 1.3. Кредитного договору, плата за кредит (під терміном „плата за кредит» в цьому договорі розуміються як проценти, так і комісії)ґ

Умовами п. 1.3.1. Кредитного договору визначено, що за використання кредитних коштів за цим договором встановлюється процентна ставка у розмірі 8,49 % річних, якщо не встановлена інша ставка згідно умов цього Договору.

За користування кредитними коштами понад встановлений Договорі строк процентна ставка встановлюється у розмірі 13% річних. Такий розмір ставки застосовується до всієї простроченої суми основного боргу Позичальника за Договором.

Нарахування та облік таких процентів Банк здійснює відповідно до умов цього Договору та вимог чинного законодавства України, нормативних актів НБУ (п 1.3.2. Кредитного договору).

Відповідно до п. 1.3.4. Кредитного договору, нарахування процентів за цим договором здійснюється щомісячно, в останній робочий день поточного місяця, методом „факт/360» відповідно до вимог нормативно-правових актів НБУ та чинного законодавства України.

Період нарахування процентів згідно умов цього Договору починається з дня фактичного надання кредитних коштів, якщо умовами п.п. 1.3.2., 1.3.3., 9.2. Договору не передбачено іншу дату початку нарахування процентів, а в наступному - з першого календарного дня поточного місяця, а закінчується останнім календарним днем поточного місяця.

При цьому, проценти нараховуються на суму кредитних коштів, що фактично надані Банком Позичальнику і які ще не повернуті останнім у власність Банку відповідно до умов Договору, якщо інша база нарахування процентів не передбачена умовами п. 1.3.2 та/або п.п. 1.3.3., 9.2 Договору.

Для розрахунку процентів день надання та день погашення кредиту вважається одним днем.

Умовами п. 7.1. Кредитного договору обумовлено, що за порушення Позичальником термінів повернення кредиту та/або процентів за кредит та/або комісій, встановлених Договором, Банк має право вимагати від Позичальника, а Позичальник при цьому зобов'язаний сплатити Банку додатково до плати за кредит пеню з розрахунку 8% річних від суми зазначеної простроченої заборгованості (суми кредиту та/або процентів по кредиту та/або комісій) розрахованої за кожен день прострочення платежу, включаючи день сплати заборгованості, за методом „факт/360» (метод „факт/360» передбачає, що для розрахунку використовується фактична кількість днів у місяці, але умовно в році 360 днів), але в будь-якому випадку такий розмір пені не може перевищувати розмір, встановлений чинним законодавством.

Відповідно до вимог чинного законодавства України, зокрема, ст. 611 Цивільного кодексу України, Позичальник зобов'язаний сплатити Банку неустойку за порушення своїх зобов'язань ( в тому числі, й за порушення термінів виконання зобов'язань), встановлених п.п. 4.3., 4.4., 4.5., 4.7. цього Договору.

Надалі, 08 грудня 2011 року між Публічним акціонерним товариством „УкрСиббанк» (Продавець) та Публічним акціонерним товариством „Дельта Банк» було укладено Договір купівлі-продажу прав вимоги за кредитами, який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 за реєстровим номером №294902950, відповідно до умов якого з урахуванням положень цього Договору та відповідно до них, Продавець цим погоджується продати (відступити) Права вимоги за кредитами та передати їх ОСОБА_4, а Покупець цим погоджується придбати Права вимоги за кредитами та прийняти їх та сплатити ціну купівлі.

Відповідно до п. 2.3. Договору купівлі-продажу прав вимоги за кредитами від 08.12.2011р., права вимоги за кредитами переходять від Продавця до ОСОБА_4, та, з урахуванням інших зобов'язань Продавця та ОСОБА_4, викладених у цьому Договорі, зобов'язання Продавця передати Права вимоги за кредитами ОСОБА_4 є виконаним з моменту підписання Продавцем та ОСОБА_4 приймання-передачі прав вимоги за кредитами у ОСОБА_3 закриття.

Виникнення зобов'язання Продавця передати Права вимоги за кредитами ОСОБА_4 та підписати ОСОБА_4 приймання-передачі прав вимоги за кредитами, з урахуванням задоволення будь-яких інших умов, що можуть бути узгоджені між Сторонами у письмовій формі , обумовлене отриманням Продавцем суми Платежу при підписанні відповідно до пункті 3 (b) цього Договору та Платежу закриття відповідно до пункту 3 (с) цього Договору на його відповідний рахунок.

З урахуванням задоволення будь-яких умов, що можуть бути погоджені Сторонами, Продавець та Покупець складають та підписують ОСОБА_4 приймання-передачі прав вимоги за кредитами.

Відповідно до Додатку №1 до Договору купівлі-продажу Прав вимоги за кредитами від 08.12.2011р. (перелік Прав вимоги за кредитами), Право вимоги за Кредитним договором №11042340000 від 18.09.2006р. з усіма змінами та доповненнями до нього , укладеним між Акціонерним комерційним інноваційним банком „УкрСиббанк» та ОСОБА_1 підприємством „Горизонт» перейшло до Публічним акціонерним товариством „Дельта Банк» .

Відповідно, 19 грудня 2011 року між Публічним акціонерним товариством „УкрСиббанк» та Публічним акціонерним товариством „Дельта Банк» було складено та підписано ОСОБА_4 приймання-передачі.

У відповідності до додатку І Переліку прав вимоги за кредитами: Кредитний договір №11042340000 від 18.09.2006р., боржник - Приватне підприємство „Горизонт» , зокрема, відсоткова ставка за кредитним договором 11,49% .

Банком свої зобов'язання на виконання вимог Кредитного договору №11042340000 від 18.09.2006р. щодо надання кредитних коштів виконано, що підтверджується відповідною випискою з особового рахунку Позичальника за період з 19.12.2011р. по 19.09.2017р., копія якої міститься в матеріалах справи. (а.с. 54-127).

Як зазначає позивач, станом на 20.09.2017р. відповідач - Приватне підприємство „Горизонт» не виконав належним чином умови кредитного договору, внаслідок чого наразі наявна заборгованість за Кредитним договором №11042340000 від 18.09.2006р. у розмірі 52399,60 швейцарських франків, що за курсом станом на 20.09.2017р. в гривневому еквіваленті становить грошову суму у загальному розмірі 1445941,84 грн. та складається з:

-суми заборгованості за кредитом (за простроченим кредитом) - 31684,72 швейцарських франків, що за курсом на 20.09.2017р. в гривневому еквіваленті становить 864549,40 грн.;

-розміру пені за несвоєчасне повернення кредиту (за простроченими процентами) - 20714,88 швейцарських франків, що за курсом в гривневому еквіваленті станом на 20.09.2017р. становить 565226,30 грн.;

-розміру пені за несвоєчасне повернення процентів - 5571,86 грн.;

-розмір пені за несвоєчасне повернення кредиту - 5594,28 грн.;

-розмір штрафу за порушення п. 4.3. кредитного договору (не надання до 30 числа фінансову документи) - 5000 грн.

Детальний розрахунок заборгованості ОСОБА_1 підприємства „Горизонт» міститься в матеріалах справи. (а.с. 12-14).

Позовні вимоги позивача у справі обґрунтовано неналежним виконанням з боку відповідача ОСОБА_1 підприємства „Горизонт» прийнятих на себе зобов'язань за умовами укладеного Кредитного договору №11042340000 від 18.09.2006р. та направлено на стягнення загальної суми боргу у розмірі 52399,60 швейцарських франків, що за курсом станом на 20.09.2017р. в гривневому еквіваленті становить грошову суму у загальному розмірі 1445941,84 грн.

Суд, розглянувши матеріали справи, вислухавши у судових засіданнях пояснення представника позивача, проаналізувавши норми чинного законодавства, дійшов наступних висновків.

До виконання господарських договорів застосовуються відповідні положення Цивільного кодексу України з урахуванням особливостей, передбачених Господарським Кодексом України.

У відповідності до ст.11 Цивільного кодексу України, цивільні права та обов'язки виникають із дій осіб, що передбачені актами цивільного законодавства, а підставою виникнення цивільних прав та обов'язків є договори та інші правочини. Правочин, різновидом якого є договори - основний вид правомірних дій - це волевиявлення осіб, безпосередньо спрямовані на виникнення, зміну або припинення цивільних прав і обов'язків. При цьому, ст.12 Цивільного кодексу України передбачає, що особа здійснює свої цивільні права вільно на власний розсуд.

Згідно ч.2 ст.16 Цивільного кодексу України, способами захисту цивільних прав та інтересів можуть бути: визнання права; визнання правочину недійсним; припинення дії, яка порушує право; відновлення становища, яке існувало до порушення; примусове виконання обов'язку в натурі; зміна правовідношення; припинення правовідношення; відшкодування збитків та інші способи відшкодування майнової шкоди; відшкодування моральної (немайнової) шкоди; визнання незаконними рішення, дій чи бездіяльності органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування, їхніх посадових і службових осіб. Суд може захистити цивільне право або інтерес іншим способом, що встановлений договором або законом.

Статтею 193 Господарського Кодексу України та статтею 526 Цивільного Кодексу України передбачено, що суб'єкти господарювання та інші учасники господарських відносин повинні виконувати господарські зобов`язання належним чином відповідно до закону, інших правових актів, договору, а за відсутності конкретних вимог щодо виконання зобов'язання - відповідно до вимог, що у певних умовах звичайно ставляться. Одностороння відмова від виконання зобов`язань не допускається, крім випадків, передбачених законом. (ч.ч.1, 7 ст.193 ГК України).

Відповідно ст. 173 Господарського кодексу України, господарським визнається зобов'язання, що виникає між суб'єктом господарювання та іншим учасником (учасниками) відносин у сфері господарювання з підстав, передбачених цим Кодексом, в силу якого один суб'єкт (зобов'язана сторона, у тому числі боржник) зобов'язаний вчинити певну дію господарського чи управлінсько-господарського характеру на користь іншого суб'єкта (виконати роботу, передати майно, сплатити гроші, надати інформацію тощо), або утриматися від певних дій, а інший суб'єкт (управнена сторона, у тому числі кредитор) має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку.

Відповідно до ст.175 Господарського кодексу України, майново-господарськими визнаються цивільно-правові зобов'язання, що виникають між учасниками господарських відносин при здійсненні господарської діяльності, в силу яких зобов'язана сторона повинна вчинити певну господарську дію на користь другої сторони або утриматися від певної дії, а управлена сторона має право вимагати від зобов'язаної сторони виконання її обов'язку. Майнові зобов'язання, які виникають між учасниками господарських відносин, регулюються Цивільним кодексом України з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.

Згідно ч. 1 ст. 509 Цивільного кодексу України, зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від певної дії, а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку.

Відповідно до ст. 526 Цивільного кодексу України, зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться.

Відповідно до ч. 1 ст. 626 Цивільного кодексу України, Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків.

Згідно до п. 1 ст. 628 Цивільного Кодексу України, зміст договору становлять умови (пункти), визначені на розсуд сторін і погоджені ними, та умови, які є обов'язковими відповідно до актів цивільного законодавства.

Згідно вимог ст. 629 Цивільного Кодексу України, договір є обов'язковим для виконання сторонами.

Як встановлено судом, правовідносини між ОСОБА_1 підприємством „Горизонт» та Публічним акціонерним товариством „Дельта Банк» , який набув права вимоги, відповідно до Договору купівлі-продажу Прав вимоги за кредитами від 08.12.2011р., який посвідчено приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу ОСОБА_3 за реєстровим номером №294902950, виникли на підставі Кредитного договору №11042340000 від 18.09.2006р.

Відповідно до ст. 1054 Цивільного кодексу України, за кредитним договором банк або інша фінансова установа (кредитодавець) зобов'язується надати грошові кошти (кредит) позичальникові у розмірі та на умовах, встановлених договором, а позичальник зобов'язується повернути кредит та сплатити проценти. До відносин за кредитним договором застосовуються положення параграфа 1 цієї глави, якщо інше не встановлено цим параграфом і не випливає із суті кредитного договору. Особливості регулювання відносин за договором про надання споживчого кредиту встановлені законом.

Згідно до ст. 1046 Цивільного кодексу України, за договором позики одна сторона (позикодавець) передає у власність другій стороні (позичальникові) грошові кошти або інші речі, визначені родовими ознаками, а позичальник зобов'язується повернути позикодавцеві таку ж суму грошових коштів (суму позики) або таку ж кількість речей того ж роду та такої ж якості. Договір позики є укладеним з моменту передання грошей або інших речей, визначених родовими ознаками.

Дослідивши обставини спору, судом було встановлено факт неналежного виконання ОСОБА_1 підприємством „Горизонт» прийнятих на себе зобов'язань за умовами Кредитного договору №11042340000 від 18.09.2006р. щодо повернення грошових коштів, наданих банком, що підтверджується наявними в матеріалах справи виписками по особовим рахункам з 19.12.2011р. по 19.09.2017р., не спростовано відповідачем у встановленому законом порядку, у зв'язку з чим, позовні вимоги про стягнення з відповідача за Кредитним договором №11042340000 від 18.09.2006р. заборгованості за кредитом (за простроченим кредитом) - 31684,72 швейцарських франків, що за курсом на 20.09.2017р. в гривневому еквіваленті становить 864549,40 грн. - є обґрунтованими, підтверджені відповідними доказами і підлягають задоволенню судом.

Згідно з ч.2 ст. 218 Господарського Кодексу України, учасник господарських відносин відповідає за невиконання або неналежне виконання господарського зобов`язання чи порушення правил здійснення господарської діяльності, якщо не доведе, що ним вжито усіх залежних від нього заходів для недопущення господарського правопорушення. У разі якщо інше не передбачено законом або договором, суб'єкт господарювання за порушення господарського зобов`язання несе господарсько-правову відповідальність, якщо не доведе, що належне виконання зобов`язання виявилося неможливим внаслідок дії непереборної сили, тобто надзвичайних і невідворотних обставин за даних умов здійснення господарської діяльності.

Відповідно до ст. 229 Господарського Кодексу України, учасник господарських відносин у разі порушення ним грошового зобов'язання не звільняється від відповідальності через неможливість виконання і зобов'язаний відшкодувати збитки, завдані невиконанням зобов'язання, а також сплатити штрафні санкції відповідно до вимог, встановлених цим Кодексом та іншими законами. Штрафними санкціями у цьому Кодексі визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.

Відповідно до ст. 230 Господарського Кодексу України, штрафними санкціями визнаються господарські санкції у вигляді грошової суми (неустойка, штраф, пеня), яку учасник господарських відносин зобов'язаний сплатити у разі порушення ним правил здійснення господарської діяльності, невиконання або неналежного виконання господарського зобов'язання.

Згідно ст. 549 Цивільного Кодексу України, неустойкою (штрафом, пенею) є грошова сума або інше майно, які боржник повинен передати кредиторові у разі порушення боржником зобов'язання.

Позивачем станом на 20.09.2017р., у зв'язку з не виконанням належним чином умов кредитного договору, здійснено нарахування пені за несвоєчасне повернення кредиту (за простроченими процентами) - 20714,88 швейцарських франків, що за курсом в гривневому еквіваленті станом на 20.09.2017р. становить 565226,30 грн.; пені за несвоєчасне повернення процентів - 5571,86 грн.; пені за несвоєчасне повернення кредиту - 5594,28 грн. та заявлено до стягнення штрафу за порушення п. 4.3. кредитного договору (не надання до 30 числа фінансову документи) - 5000 грн.

Суд, перевіривши розрахунки позивача вважає їх вірними, а вимоги про стягнення нарахованих сум - правомірними.

Відповідно до вимог ст.ст. 32, 33 Господарського процесуального кодексу України, доказами у справі є будь-які фактичні дані, на підставі яких господарський суд у визначеному законом порядку встановлює наявність чи відсутність обставин, на яких грунтуються вимоги і заперечення сторін, а також інші обставини, які мають значення для правильного вирішення господарського спору. Ці дані встановлюються такими засобами: письмовими і речовими доказами, висновками судових експертів; поясненнями представників сторін та інших осіб, які беруть участь в судовому процесі. В необхідних випадках на вимогу судді пояснення представників сторін та інших осіб, які беруть участь в судовому процесі, мають бути викладені письмово. Кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог і заперечень. Докази подаються сторонами та іншими учасниками судового процесу.

За приписами ст. 43 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що грунтується на всебічному, повному і об'єктивному розгляді в судовому процесі всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом. Ніякі докази не мають для господарського суду заздалегідь встановленої сили. Визнання однією стороною фактичних даних і обставин, якими інша сторона обгрунтовує свої вимоги або заперечення, для господарського суду не є обов'язковим.

Враховуючи усе вищевикладене, оцінюючи докази у справі в їх сукупності, законодавство, що регулює спірні правовідносини, суд дійшов висновку щодо наявності підстав для задоволення позовних вимог Публічного акціонерного товариства „Дельта Банк» в особі уповноваженої особи Фонду гарантування вкладів фізичних осіб зі стягненням з ОСОБА_1 підприємства „Горизонт боргу у загальному розмірі 1445941,84грн.

На підставі ст. ст. 44, 49 ГПК України, витрати по сплаті судового збору в сумі 21689,13 грн. покладаються на відповідача.

Керуючись ст.ст. 44, 49, 75, 82-85 ГПК України, суд

ВИРІШИВ:

1.Позов задовольнити.

2.Стягнути з ОСОБА_1 підприємства „Горизонт» (65481, АДРЕСА_1; код 22491702) на користь Публічного акціонерного товариства „Дельта Банк» (01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б; код 34047020) заборгованість за кредитним договором №11042340000 від 18.09.2006 року у загальному розмірі 1445941 (один мільйон чотириста сорок п'ять тисяч дев'ятсот сорок одну) грн., яка складається з суми заборгованості за кредитом у розмірі 864549 (вісімсот шістдесят чотири тисячі п'ятсот сорок дев'ять) грн. 40 коп., пені за несвоєчасне повернення кредиту у розмірі 5594 (п'ять тисяч п'ятсот дев'яносто чотири) грн. 28 коп., суми заборгованості по процентам у розмірі 565226 (п'ятсот шістдесят п'ять тисяч двісті двадцять шість) грн. 30 коп., пені за несвоєчасне повернення крикету у розмірі 5571 (п'ять тисяч п'ятсот сімдесят одна) грн. 86коп. та штрафу у розмірі 5000 (п'ять тисяч) грн.

3.Стягнути з ОСОБА_1 підприємства „Горизонт» (65481, АДРЕСА_1; код 22491702) на користь Публічного акціонерного товариства „Дельта Банк» (01133, м. Київ, вул. Щорса, 36-Б; код 34047020) витрати по сплаті судового збору у розмірі 21689 (двадцять одна тисяча шістсот вісімдесят дев'ять) грн. 13 коп.

Повний текст рішення складено 14 грудня 2017 р.

Рішення набирає законної сили в порядку ст. 85 ГПК України.

Накази видати після набрання рішенням законної сили.

Суддя Т.Г. Д'яченко

СудГосподарський суд Одеської області
Дата ухвалення рішення11.12.2017
Оприлюднено15.12.2017
Номер документу71003064
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —916/2375/17

Ухвала від 13.05.2020

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Ухвала від 23.04.2020

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Рішення від 11.12.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Ухвала від 27.11.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Ухвала від 27.11.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Ухвала від 06.11.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

Ухвала від 04.10.2017

Господарське

Господарський суд Одеської області

Д'яченко Т.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні