ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
УХВАЛА
20 грудня 2017 року Справа № 915/1042/17
Кредитор: Товариство з обмеженою відповідальністю Грін Тур , вул. Садова, 1, м. Миколаїв, 54001.
Банкрут: Товариство з обмеженою відповідальністю Глобал-Трейд , 54001, м. Миколаїв, вул. Шевченка, 59-а, код ЄДРПОУ 39009880.
Ліквідатор : ОСОБА_1, 54001, м. Миколаїв, вул. Садова, 1.
про банкрутство боржника: Товариства з обмеженою відповідальністю Глобал-Трейд .
Суддя Ткаченко О.В.
Розглянувши матеріали справи, господарський суд -
ВСТАНОВИВ:
19.12.2017 року від ліквідатора Товариство з обмеженою відповідальністю Глобал-Трейд ОСОБА_1 надійшов звіт і ліквідаційний баланс.
Відповідно до ст. 46 ЗУ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом після завершення усіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс.
З огляду на викладене, суд вважає за доцільне призначити розгляд звіту та ліквідаційного балансу.
Керуючись ст. 234 ГПК України, ст. 46 ЗУ Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом , господарський суд -
УХВАЛИВ:
1. Призначити розгляд звіту та ліквідаційного балансу на « 26» грудня 2017 року об 11 год. 00 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду за адресою: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 22, кабінет 921.
2. Ухвалу направити на адресу кредитора, банкрута та ліквідатора.
Суддя О. В. Ткаченко
Суд | Господарський суд Миколаївської області |
Дата ухвалення рішення | 20.12.2017 |
Оприлюднено | 22.12.2017 |
Номер документу | 71167853 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Миколаївської області
Ткаченко О.В.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні