ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
18.12.2017 Справа № 920/1110/17
м. Суми
Господарський суд Сумської області у складі
судді Резніченко О.Ю.,
секретаря судового засідання - Мудрицької С.Ю.,
розглянувши матеріали справи
за позовом Лебединського міськрайонного центра зайнятості -робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття (м. Лебедин, Сумська область)
до відповідача - Департаменту екології та охорони природних ресурсів Сумської обласної державної адміністрації (м. Суми)
про стягнення 3750 грн. 96 коп.,
за участю представників сторін:
від позивача - ОСОБА_1, довірнеість № 13-10/1732 від 04.11.2017,
від відповідача - не з'явився,
Суть спору: Позивач звернувся до суду з позовом, в якому просить суд стягнути з відповідача виплачену громадянину ОСОБА_2 допомогу по безробіттю в сумі 3750 грн. 96 коп., у зв'язку з поновленням його на роботі за рішенням суду, відповідно до ст. 34 Закону України Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття .
Відповідно до п.п.9 ч. 1 ст. 1 Перехідних положень ГПК України, з урахуванням Закону України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів № 2147-19 від 03.10.2017, який набрав чинності 15.12.2017, справи у судах першої та апеляційної інстанції, провадження у яких порушено до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядається за правилами, що діють після набрання чинністю цією редацією Кодексу.
Згідно ст. 3 ГПК України судочинство у господарських судах здійснюється відповідно до закону, чинного на час вчинення окремої процесуальної дії, розгляду і вирішення справи.
Враховуючи, що провадження у даній справі було порушено 21.11.2017 та призначено розгляд справи на 18.12.2017, однак розгляд справи по суті не був розпочатий, то суд розглядає дану справу в порядку загального позовного провадження та здійснює розгляд справи із стадії підготовчого провадження і за правилами ГПК України, з урахуванням змін, які набрали чинності 15.12.2017.
Позивач надав суду заяву, де зазначає, що Лебединський міськрайонний центр зайнятості - робочий орган виконавчої дирекції Фонду загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття припинив свою діяльність, а його правонаступником є Лебединська міськрайонна філія Сумського обласного центру зайнятості.
Представник відповідача в судове засідання не з'явились, відзив на позовну заяву не подав, про час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, що підтверджується наявним в матеріалах справи поштовим повідомленням.
Відповідач подав клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату.
Розглянувши матеріали справи, суд встановив:
Згідно до ст. 183 ГПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках, в тому числі визначених частиною другою статті 202 цього Кодексу.
Відповідно до ст. 202 ГПК України суд відкладає розгляд справи, в тому числі у разі першої неявки в засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час і місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.
Суд визнає поважними причини неявки представника відповідача, задовольняє клопотання та вважає за необхідне відкласти підготовче засідання на іншу дату.
Керуючись ст. ст.120, 183, 234, 235 ГПК України, суд
У Х В А Л И В:
1. Відкласти підготовче засідання на 10 січня 2018 року на 12 год. 45 хв. з повідомленням сторін.
Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Сумської області за адресою: м. Суми, просп. Шевченко, 18/1, зал судових засідань № 5.
2. Відповідачу - надати суду відзив на позовну заяву у строк до 05.01.2018, відповідно до ст. 165 ГПК України.
Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
3. Позивачу - надати суду відповідь на відзив у строк до 10.01.2018, відповідно до ст. 166 ГПК України.
4. Повідомити відповідача, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ст. 165 ГПК України).
5. Повідомити сторін про право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції, а також про обов'язок повідомляти суд про зміну свого місцезнаходження чи місця проживання, зміну номерів телефонів і факсів, адреси електронної пошти або іншої аналогічної інформації.
Ухвала набирає законної сили негайно після її оголошення. Дана ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О.Ю. Резніченко
Примітка про права та обов'язки сторін.
Відповідно до ст. 42 ГПК України учасники справи мають право:
1) ознайомлюватися з матеріалами справи, робити з них витяги, копії, одержувати копії судових рішень;
2) подавати докази; брати участь у судових засіданнях, якщо інше не визначено законом; брати участь у дослідженні доказів; ставити питання іншим учасникам справи, а також свідкам, експертам, спеціалістам;
3) подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб;
4) ознайомлюватися з протоколом судового засідання, записом фіксування судового засідання технічними засобами, робити з них копії, подавати письмові зауваження з приводу їх неправильності чи неповноти;
5) оскаржувати судові рішення у визначених законом випадках;
6) користуватися іншими визначеними законом процесуальними правами.
2. Учасники справи зобов'язані:
1) виявляти повагу до суду та до інших учасників судового процесу;
2) сприяти своєчасному, всебічному, повному та об'єктивному встановленню всіх обставин справи;
3) з'являтися в судове засідання за викликом суду, якщо їх явка визнана судом обов'язковою;
4) подавати усі наявні у них докази в порядку та строки, встановлені законом або судом, не приховувати докази;
5) надавати суду повні і достовірні пояснення з питань, які ставляться судом, а також учасниками справи в судовому засіданні;
6) виконувати процесуальні дії у встановлені законом або судом строки;
7) виконувати інші процесуальні обов'язки, визначені законом або судом.
3. У випадку невиконання учасником справи його обов'язків суд застосовує до такого учасника справи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом.
4. За введення суду в оману щодо фактичних обставин справи винні особи несуть відповідальність, встановлену законом.
Суд | Господарський суд Сумської області |
Дата ухвалення рішення | 18.12.2017 |
Оприлюднено | 22.12.2017 |
Номер документу | 71168347 |
Судочинство | Господарське |
Господарське
Господарський суд Сумської області
Резніченко Олена Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні