У Х В А Л А
про зупинення провадження по справі
м. Вінниця
27 грудня 2017 р. Справа № 802/2047/17-а
Вінницький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді: Чернюк Алли Юріївни,
розглянувши в порядку письмового провадження клопотання сторін про зупинення провадження в адміністративній справі
за позовом: Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області
до: Голинчинецької сільської ради, Голинчинецького дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області
про: застосування заходів реагування у сфері державного нагляду, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Вінницького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області до Голинчинецької сільської ради (далі - відповідач 1), Голинчинецького дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області (далі - відповідач 2) про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду.
13.12.2017 через відділ прийому суду відповідачем 2 подано клопотання про зупинення провадження у справі до завершення повторної перевірки Голинчинецького дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області щодо дотримання вимог законності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки. Разом з тим, 27.12.2017 відповідачем 1 та представником позивача подано клопотання про підтримання поданого відповідачем 2 клопотання про зупинення клопотання у справі. Вказані клопотання суд розцінює як клопотання сторін про надання їм часу для примирення, що є підставою для зупинення провадження.
Крім того, сторони просять розглядати подані клопотання без їх участі.
Згідно з ч. 4 ст. 229 КАС України зазначено, що у разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється.
Відповідно до п. 10 ч. 1 ст. 4 КАС України зазначено, що письмове провадження - розгляд і вирішення адміністративної справи або окремого процесуального питання в суді першої, апеляційної чи касаційної інстанції без повідомлення та (або) виклику учасників справи та проведення судового засідання на підставі матеріалів справи у випадках, встановлених цим Кодексом.
Дослідивши матеріали справи та подані до суду клопотання про зупинення провадження у справі, суд приходить до наступного висновку.
Підпунктом 10 пункту 1 Розділу VII Перехідні положення Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України), у редакції від 15.12.2017 встановлено, що зміни до цього Кодексу вводяться в дію з урахуванням таких особливостей: справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.
Згідно з ч. 1-3 ст. 12 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку позовного провадження (загального або спрощеного). Спрощене позовне провадження призначене для розгляду справ незначної складності та інших справ, для яких пріоритетним є швидке вирішення справи. Загальне позовне провадження призначене для розгляду справ, які через складність або інші обставини недоцільно розглядати у спрощеному позовному провадженні.
Оскільки, ухвалою суду від 23.11.2017 закінчено підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду до внесення змін у Кодекс адміністративного судочинства України згідно з Закону України “Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів”, тому суд вважає за доцільне розглядати дану адміністративну справу в порядку загального позовного провадження.
Відповідно до п. 4 ч. 1 ст. 236 КАС України, суд зупиняє провадження у справі в разі звернення обох сторін з клопотанням про надання їм часу для примирення - до закінчення строку, про який сторони заявили у клопотанні.
Отже, суд має зупинити провадження у справі, якщо сторонами подано клопотання про надання їм часу на примирення.
На підставі вищевикладеного, враховуючи обов'язок суду на зупинення провадження у справі, що передбачене п. 4 ч. 1 ст. 236 КАС України, суд приходить до висновку, що провадження у справі слід зупинити.
Керуючись ч. 1 ст. 236, 248, 256 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
Клопотання сторін задовольнити.
Надати сторонам час для примирення до завершення повторної перевірки Голинчинецької дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області щодо дотримання вимог законності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
Провадження у справі за позовом Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області до Голинчинецької сільської ради, Голинчинецького дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду зупинити до завершення повторної перевірки Голинчинецького дошкільного навчального закладу Шаргородського району Вінницької області щодо дотримання вимог законності у сфері цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.
Зобов'язати сторони повідомити суд про усунення обставин, що слугували зупиненню провадження у справі.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили в порядку, визначеному ст. 256 КАС України.
Відповідно до ст. 295 КАС України, апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.
Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду.
Суддя Чернюк Алла Юріївна
Суд | Вінницький окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 27.12.2017 |
Оприлюднено | 03.01.2018 |
Номер документу | 71326257 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Вінницький окружний адміністративний суд
Чернюк Алла Юріївна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні