КИЇВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
26 грудня 2017 року м. Київ № 810/4430/17
Суддя Київського окружного адміністративного суду Кушнова А.О., розглянувши позовну заяву Фастівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Київської області до Товариства з обмеженою відповідальністю «Клейзер» про стягнення заборгованості по страховим внескам,
в с т а н о в и в:
До Київського окружного адміністративного суду звернулося Фастівське об'єднане управління Пенсійного фонду України Київської області з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Клейзер» про стягнення заборгованості по страховим внескам у сумі 1674,51 грн.
Відповідно до пунктів 10, 12 частини першої Розділу VII Перехідних положень Кодексу адміністративного судочинства в редакції Закону України «Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів» № 2147-VIII від 03.10.2017, справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу; заяви і скарги, подані до набрання чинності цією редакцією Кодексу, провадження за якими не відкрито на момент набрання ним чинності, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу. Такі заяви чи скарги не можуть бути залишені без руху, повернуті або передані за підсудністю, щодо них не може бути прийнято рішення про відмову у прийнятті чи відмову у відкритті провадження за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу, якщо вони подані з додержанням відповідних вимог процесуального закону, які діяли до набрання чинності цією редакцією Кодексу. Дослідивши позовну заяву позивача, яка надіслана на адресу суду засобами поштового зв'язку 14.12.2017, суд встановив, що вона не відповідає вимогам статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, в редакції Кодексу адміністративного судочинства України до 15.12.2017, з огляду на таке.
Відповідно до частини другої статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів. В позовній заяві позивач зазначає, що сума боргу становить 1674,51 грн., з них 1674,51 грн. – фінансові санкції. Також позивач вказує, що дане зобов'язання підтверджується вимогою про оплату боргу №Ю-1-4 від 17.02.2017, проте, ані в позовній заяві, ані в розрахунку боргу, який додано до позову, позивач не вказує, на підставі чого виникла заборгованість та не надає доказів, які підтверджують підстави виникнення заборгованості. Суд звертає увагу позивача на те, що відсутність вказаних доказів робить неможливим підготовку справи до судового розгляду. Частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.
Згідно до положень статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України адміністративний позов підлягає залишенню без руху протягом десяти днів з дня вручення ухвали для усунення виявлених недоліків позовної заяви.
Керуючись статтями 106, 108, 160,165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в:
1. Позовну заяву залишити без руху.
2. Протягом десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху позивачу необхідно усунути недоліки позовної заяви, а саме:
- надати докази на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги.
3. Роз'яснити позивачеві, що якщо недоліки позовної заяви, яку залишено без руху, не будуть усунуті у встановлений судом строк, позовна заява буде повернута відповідно до пункту 1 частини 4 статті 169 Кодексу адміністративного судочинства України.
4. Копію ухвали надіслати позивачу.
Ухвала про набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не підлягає оскарженню. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя Кушнова А.О.
Суд | Київський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 26.12.2017 |
Оприлюднено | 03.01.2018 |
Номер документу | 71328850 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський окружний адміністративний суд
А.О. Кушнова
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні