Ухвала
від 28.12.2017 по справі 911/3894/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"28" грудня 2017 р. Справа № 911/3894/17

Суддя Господарського суду Київської області Янюк О.С. розглянувши матеріали

заяви ліквідатора Товариства з обмеженою відповідальністю Реал-Контакт ОСОБА_1

про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Реал-Контакт (08132, Київська обл., Києво-Святошиснький район, м.Вишневе, провулок Шкільний, 2а, ідентифікаційний код 31815960)

ВСТАНОВИВ:

26.12.2017 до Господарського суду Київської області (далі - суд) звернувся ліквідатор Товариства з обмеженою відповідальністю Реал-Контакт (далі - Товариство, ТОВ Реал-Контакт ) ОСОБА_1 (далі - заявник) із заявою про порушення справи про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю Реал-Контакт на підставі ст. 95 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом (далі - Закон) у зв'язку із неможливістю Товариства задовольнити вимоги кредиторів у розмірі 1 466 853,00грн у повному обсязі.

Дослідивши подану заяву, суд вважає її такою що відповідає вимогам Закону з наступних підстав.

Відповідно до ч. 1 ст. 2 Закону провадження у справах про банкрутство регулюється цим Законом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законодавчими актами України.

Так, перелік документів (доказів), які в обов'язковому порядку додаються до заяви боржника чітко визначений, зокрема, ч. 3 ст. 11 Закону, а саме:

установчі документи боржника - юридичної особи;

бухгалтерський баланс боржника на останню звітну дату;

перелік кредиторів боржника, вимоги яких визнаються боржником, із зазначенням загальної суми грошових вимог усіх кредиторів, а також щодо кожного кредитора - його імені або найменування, його місцезнаходження або місця проживання, ідентифікаційного коду юридичної особи або реєстраційного номера облікової картки платника податків (за наявності), суми грошових вимог (загальної суми заборгованості, заборгованості за основним зобов'язанням та суми неустойки (штрафу, пені) окремо), підстав виникнення зобов'язань, а також строку їх виконання згідно із законом або договором;

довідка органів приватизації (органів, уповноважених управляти об'єктами державної власності) стосовно наявності або відсутності на балансі підприємства, щодо якого порушено справу про банкрутство, державного майна, що в процесі приватизації (корпоратизації) не увійшло до його статутного капіталу;

перелік осіб, що мають невиконані зобов'язання перед боржником, із зазначенням вартості таких зобов'язань, терміну виконання та підстав виникнення.

Як вбачається із поданої заяви, заявником не подано до суду відповідних документів, а відтак заявником не виконано вимог передбачених ст. 11 Закону.

Крім того, відповідно до ч. 4 ст. 11 Закону, боржник подає заяву до господарського суду за наявності майна, достатнього для покриття судових витрат, якщо інше не передбачено цим Законом.

Таким чином, заява про порушення провадження у справі про банкрутство подається боржником лише за наявності майна, достатнього для покриття судових витрат, а у визначенні таких витрат слід враховувати необхідність виплати винагороди арбітражному керуючому у мінімальному розмірі не менше ніж за дванадцять місяців його роботи, відшкодування витрат, пов'язаних з провадженням у справі про банкрутство та судового збору, сплаченого кредиторами.

Проте, заявником до заяви не надано жодних доказів, які б підтверджували наявність у Товариства коштів та майна, що можуть забезпечити покриття вищезазначених судових витрат.

За таких обставин, суд дійшов висновку, що заявником не виконано вимоги Закону, які передбачені для подання відповідної заяви.

Частиною 1 ст. 15 Закону встановлено, що господарський суд не пізніше п'яти днів з дня надходження до господарського суду заяви про порушення справи про банкрутство повертає її та додані до неї документи без розгляду, якщо, зокрема, заява не відповідає змісту вимог, зазначених у цьому Законі.

Таким чином, заява ліквідатора ТОВ Реал-Контакт підлягає поверненню заявнику без розгляду.

Крім того, заявником подано суду клопотання №27/12-17 від 27.12.2017 про відкликання заяви про порушення справи про банкрутство Товариства. Розглянувши вказане клопотання суд вважає за необхідне зазначити наступне.

Відповідно до приписів ст. 15 Закону, боржник не має права відкликати заяву про порушення справи, подану ним відповідно до вимог ч. 5 ст. 11 цього Закону.

Як вбачається із змісту вказаної заяви, Товариство звернулось до суду у порядку ст. 95 Закону та на підставі ч. 5 ст. 11 відповідного Закону, у звязку із чим суд не вбачає правових підстав для задоволення зазначеного клопотання заявника.

Керуючись ст.ст. 234-235 Господарського процесуального кодексу України, ст.ст. 11, 15, 95 Закону України , суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Повернути заяву ліквідатора ТОВ Реал-Контакт ОСОБА_1

про порушення справи про банкрутство ТОВ Реал-Контакт (08132, Київська обл., Києво-Святошиснький район, м.Вишневе, провулок Шкільний, 2а, ідентифікаційний код 31815960) без розгляду.

Ухвала набирає законної сили 28.12.2017 та підлягає оскарженню у порядку визначеному ст. 8 Закону України Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом .

Суддя О.С. Янюк

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення28.12.2017
Оприлюднено29.12.2017
Номер документу71332073
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/3894/17

Ухвала від 28.12.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Янюк О.С.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні