ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ОДЕСИ

УХВАЛА

16.11.2017

Справа 522/21667/17

Провадження №1-КС/522/22186/17

У Х В А Л А

16 листопада 2017 року

Слідчий суддя Приморського районного суду м. Одеси Пислар В.П., за участю слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_1, розглянувши клопотання слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ по кримінальному провадженню № 12015160500011799 від 10.12.2015 р. за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 366, ч. 3 ст. 191 КК України, -

В С Т А Н О В И В :

16 листопада 2017 року слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_1 звернувся до суду з клопотанням, погодженим з заступником начальника відділу прокуратури Одеської області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ документів.

Як вбачається з клопотання слідчого,

Слідчим управлінням ГУ НП в Одеській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12015160500011799 внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань, 10.12.2015 з правовою кваліфікацією за ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України, за фактом складання службовими особами ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт завідомо неправдивих офіційних документів за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.

Встановлено, що 18.05.2016 до Хмельницького ВП Малиновського відділу поліції в місті ОСОБА_3 управління Національної поліції в Одеській області надійшли матеріали Державної фінансової інспекції в Одеській області щодо перевірки дотримання вимог чинного законодавства при здійсненні процедур державних закупівель за предметом закупівлі: Реконструкція будівлі, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Головківська 1 , Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія , розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 93 та Реконструкція автодороги по вул. Марсельській до Дніпропетровської дороги в м. Одесі за період з 01.01.2014 по 31.07.2015 року, проведених Управлінням капітального будівництва Одеської міської ради.

Відповідно до вказаного акту перевірки Державної фінансової інспекції в Одеській області від 31.08.2015 № 31-13/237, в ході здійсненні процедур державних закупівель за предметом закупівлі: Реконструкція будівлі, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Головківська 1 , Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія виявлені наступні порушення:

Конкурсні пропозиції ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт не відповідають вимогам документації конкурсних торгів, оскільки частина документів складена російською мовою;

Відсутність у учасників, згідно наданих довідок, всього необхідного обладнання, передбаченого технічним завданням;

Надання ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт однакових тех.паспортів та інструкцій на окреме обладнання та механізми;

Можливі ознаки змови між учасниками (про встановлені факти ДФІ проінформовано АМК України);

Також, досудовим розслідуванням встановлено, що при здійсненні процедур державних закупівель за предметом закупівлі Реконструкція будівлі, розташованої за адресою: м. Одеса, вул. Головківська 1. Корегування учасниками ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт у своїх пропозиціях подано однакові наступні технічні паспорти:

Керівництво по експлуатації бетононасосу Thom-Katt ;

- паспорт на кран автомобільний 10т шасі ЗІЛ 133 ГЯ з гідравлічним приводом КС -3575А;

- паспорт на кран автомобільний КС-3577 реєстраційний номер № 7260 від 06.05.1987;

- формуляр компресора ПК 1, 75А, ПК-3,5А, ПК-5,25А 33.00.00.00-019 ФО;

- паспорт монтажного крана на гусеничному ходу РДК-25-2;

- документ на прес спеціальний гідравлічний ПО 930 М;

- паспорт на прес ножиці комбіновані НВ 5222;

- паспорт листових ножиць;

При здійсненні процедур державних закупівель за предметом закупівлі Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія , розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 93 учасниками ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт у своїх пропозиціях подано однакові наступні технічні паспорти:

- паспорт на випрямляч зварювальний Патон ВД-400 типу ВД-400 СГД УДГУ;

- паспорт на домкрат гідравлічний автономний ДГ-100 Г / П 100000;

- паспорт на бункер для перенесення бетону, модель 2500/70/2;

- керівництво з експлуатації вібротромбовки MR60H\ MR68H\ MR75R;

- керівництво з експлуатації вібраторів електричних, глибино ручних з гнучкого валом;

Також встановлено, що згідно довідок про наявність необхідного обладнання та матеріально-технічної бази частина з обладнання технічна документація якого аналогічна в ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт є орендованим та надається замовнику третіми особами для здійснення відповідних робіт.

В ході розслідування встановлено, що розпорядником бюджетних грошових коштів є Управління капітального будівництва Одеської міської ради, яке знаходиться за адресою: 65091, м. Одеса, ул. Комітетская, 10-а, які було перераховано на рахунок ТОВ ЮГ-Укрстрой у якості оплати за виконані ремонтно-будівельні роботи в КПНЗ Одеський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс Вікторія , м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 93.

Окрім того, в нічний час з 16.09.2017 по 17.09.2017 на території КПНЗ Одеський дитячий оздоровчо-спортивний комплекс Вікторія , м. Одеса, вул. Дача Ковалевського, 93 сталася пожежа у корпусі, у якому підрядні роботи виконувало ТОВ Юг-Укрстрой .

Під час проведення заходів забезпечення кримінального провадження було тимчасово вилучено тендерну документацію в Управлінні капітального будівництва Одеської міської ради, оглядом якої встановлено, що між ТОВ ЮГ - Укрстрой та УКБ ОМР та КПНЗ Одеський дитячий оздоровчо - спортивний комплекс Вікторія наприкінці 2016 року велось листування щодо проведення будівельних робіт зі зрубу.

Також під час огляду та аналізу вилучених документів з УКБ ОМР виникла необхідність в ознайомленні та вивченні документів, а саме додатків до документів тендерної документації, що були надані ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт для участі у конкурсних торгах державних закупівель за предметом закупівлі: Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія , розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 93 , що знаходяться у володінні Управління капітального будівництва ОМР, яке розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Комітетська, 10-а.

Посилаючись на зазначене, а також тяжкість злочину і неможливість отримати відомості в інший спосіб, та враховуючи,

що у матеріалах кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що вказана інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні, необхідно отримати тимчасовий доступ до документів, які перебувають у володінні Управління капітального будівництва Одеської міської ради, яке знаходиться за адресою:, м. Одеса, вул. Комітетська, 10-а, слідчий просила надати тимчасовий доступ із можливістю вилучення оригіналів документів, що перебувають у володінні Департаменту реєстрації Харківської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Харків, пл. Конституції, 7, 6-й пов., а саме реєстраційної справи товариства з обмеженою відповідальністю ТОВ "АРТ СВІТ СТАР" (код ЄДРПОУ 39784426).

При цьому, з огляду на наявність достатніх підстав вважати, що існує реальна загроза зміни або знищення такої інформації, розгляд даного клопотання просила провести без виклику особи, у володінні якої знаходиться інформація, на підставі ч. 2 ст. 163 КПК України.

У судовому засіданні слідчий підтримала подане клопотання про надання тимчасового доступу до речей і документів.

Особа, у володінні якої знаходиться зазначена в клопотанні інформація в судове засідання не викликався у зв'язку з заявленим слідчим клопотанням.

Розглянувши клопотання, дослідивши надані докази, суд, приходить до висновку, що клопотання є обґрунтованим та підлягає задоволенню, так як:

Згідно до ст. 159 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку).

Аналіз наданих суду матеріалів провадження, дозволяють суду прийти до висновку, що у справі наявні всі передбачені законом підстави для задоволення клопотання та надання тимчасового доступу до речей і документів, які мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні з наведених вище обставин.

Під час досудового розслідування виникла необхідність в ознайомленні та вивченні документів, а саме додатків до документів тендерної документації, що були надані ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт для участі у конкурсних торгах державних закупівель за предметом закупівлі: Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія , розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 93 , що знаходяться у володінні Управління капітального будівництва ОМР, яке розташоване за адресою: м. Одеса, вул. Комітетська, 10-а.

Підстав для відмови в задоволенні клопотання суд не вбачає.

За таких обставин, керуючись ст.ст. 159-163 КПК України, -

У Х В А Л И В :

Клопотання слідчого СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_1 про тимчасовий доступ до документів - задовольнити.

Надати тимчасовий доступ з можливістю ознайомлення та вилучення оригіналів документів, а саме: додатків до документів тендерної документації, що були надані ТОВ ЮГ-Укрстрой та ПП Моноліт для участі у конкурсних торгах державних закупівель за предметом закупівлі: Реконструкція будівель міського дитячого оздоровчого комплексу Вікторія , розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Дача Ковалевського 93 .

Зобов'язати службових осіб Управління капітального будівництва Одеської міської ради, яке знаходиться за адресою: м. Одеса, ул. Комітетская, 10-а видати оригінали вказаних документів слідчому СУ ГУНП в Одеській області ОСОБА_1, слідчим слідчої групи, та/або особам за дорученням слідчого.

Встановити строк дії ухвали протягом одного місяця з дня її постановлення.

Слідчий суддя Пислар В.П.

Дата ухвалення рішення 16.11.2017
Оприлюднено 04.01.2018

Судовий реєстр по справі 522/21667/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 02.08.2018 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.04.2018 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 30.01.2018 Апеляційний суд Одеської області Кримінальне
Ухвала від 18.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 18.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 18.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 12.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 12.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 12.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 12.12.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.11.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.11.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.11.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне
Ухвала від 16.11.2017 Приморський районний суд м.Одеси Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 522/21667/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону