Номер справи 623/3294/17
Номер провадження 2/623/1518/2017
У Х В А Л А
іменем України
про залишення позовної заяви без руху
28 грудня 2017 року Суддя Ізюмського міськрайонного суду Харківської області Винниченко П.П., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: 64320, Харківська область, село Розсохувате, вулиця Шкільна, будинок 8) до Товариства з обмеженою відповідальністю "СК Восток" (місце знаходження: 64320, Харківська область, село Бугаївка, вулиця Центральна, будинок 40), третя особа: ОСОБА_2 (місце проживання: 61000, місто Харків, вулиця Клочківська, будинок 216-Б), Комісія з питань захисту прав дитини Ізюмської районної державної адміністрації (місце знаходження: 64309, Харківська область, місто Ізюм, площа Центральна, будинок 1) про визнання договорів оренди земельної ділянки недійсними, -
в с т а н о в и в :
В грудні 2017 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "СК Восток", третя особа: ОСОБА_2, Комісія з питань захисту прав дитини Ізюмської районної державної адміністрації про визнання недійсним договір оренди землі № б/н, укладеного 03.11.2015 року та зареєстрованого 03.11.2015 року Управлінням Держземагенства в Ізюмському районі Харківської області за № 25793807 на земельну ділянку кадастровий № 6322882000:05:000:0105, площею 2,048 га та договір оренди землі № б/н, укладеного 03.11.2015 року та зареєстрованого 03.11.2015 року Управлінням Держземагенства в Ізюмському районі Харківської області за № 25800399 на земельну ділянку кадастровий № 6322882000:05:000:0299, площею 0,2824 га.
15 грудня 2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу Адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів № 2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим ЦПК України викладено в новій редакції.
Відповідно до ст. 175 ЦПК позовна заява повинна містити:
1) найменування суду першої інстанції, до якого подається заява;
2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім'я (прізвище, ім'я та по батькові - для фізичних осіб) сторін та інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), а також реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України (якщо такі відомості позивачу відомі), відомі номери засобів зв'язку, офіційної електронної адреси та адреси електронної пошти;
3) зазначення ціни позову, якщо позов підлягає грошовій оцінці; обґрунтований розрахунок сум, що стягуються чи оспорюються;
4) зміст позовних вимог: спосіб (способи) захисту прав або інтересів, передбачений законом чи договором, або інший спосіб (способи) захисту прав та інтересів, який не суперечить закону і який позивач просить суд визначити у рішенні; якщо позов подано до кількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з них;
5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини;
6) відомості про вжиття заходів досудового врегулювання спору, якщо такі проводилися, в тому числі, якщо законом визначений обов'язковий досудовий порядок урегулювання спору;
7) відомості про вжиття заходів забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви, якщо такі здійснювалися;
8) перелік документів та інших доказів, що додаються до заяви; зазначення доказів, які не можуть бути подані разом із позовною заявою (за наявності); зазначення щодо наявності у позивача або іншої особи оригіналів письмових або електронних доказів, копії яких додано до заяви;
9) попередній (орієнтовний) розрахунок суми судових витрат, які позивач поніс і які очікує понести у зв'язку із розглядом справи;
10) підтвердження позивача про те, що ним не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.
Якщо позовна заява подається особою, звільненою від сплати судового збору відповідно до закону, у ній зазначаються підстави звільнення позивача від сплати судового збору.
Вказана позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням вимог ст. 175 ЦПК України.
Відповідно до ч. 3 ст. 6 Закону України "Про судовий збір" за подання позовної заяви, що має одночасно майновий і немайновий характер, судовий збір сплачується за ставками, встановленими для позовних заяв майнового та немайнового характеру.
У разі коли в позовній заяві об'єднано дві і більше вимог немайнового характеру, судовий збір сплачується за кожну вимогу немайнового характеру.
В ухвалі про залишення позовної заяви без руху зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху. Якщо ухвала про залишення позовної заяви без руху постановляється з підстави несплати судового збору у встановленому законом розмірі, суд в такій ухвалі повинен зазначити точну суму судового збору, яку необхідно сплатити (доплатити).
З урахуванням положень ЗУ Про судовий збір в редакції, чинній на час направлення позивачем позову до суду, судовий збір підлягає сплаті в розмірі 640 грн. та 640 грн.
За таких обставин, відповідно до статті 185 ЦПК України, суддя постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, про що повідомляє і надає строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 185 ЦПК України,-
у х в а л и в :
Позовну заяву ОСОБА_1 (місце проживання: 64320, Харківська область, село Розсохувате, вулиця Шкільна, будинок 8) до Товариства з обмеженою відповідальністю "СК Восток" (місце знаходження: 64320, Харківська область, село Бугаївка, вулиця Центральна, будинок 40), третя особа: ОСОБА_2 (місце проживання: 61000, місто Харків, вулиця Клочківська, будинок 216-Б), Комісія з питань захисту прав дитини Ізюмської районної державної адміністрації (місце знаходження: 64309, Харківська область, місто Ізюм, площа Центральна, будинок 1) про визнання договорів оренди земельної ділянки недійсними залишити без руху і надати строк, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху для усунення недоліків.
Роз`яснити позивачу, що для усунення недоліків йому потрібно надати до суду квитанцію про сплату судового збору у сумі 640 грн. 00 коп. за подачу позовної заяви в якій об"єднано дві вимоги немайнового характеру (платiжнi реквiзити для перерахування судового збору: рахунок отримувача-31212206700012, код банку отримувача (МФО)-851011, код отримувача (код за ЄДРПОУ)- 37283992, код класифікації доходів бюджету-22030101 )
Довести до відома, що у разі не усунення недоліків зазначених в ухвалі, позовна заява буде вважатися неподаною та буде повернута позивачу.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://izm.hr.court.gov.ua/sud2016/ та в Єдиному державному реєстрі судових рішень за посиланням http://reyestr.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя П. П. Винниченко
Суд | Ізюмський міськрайонний суд Харківської області |
Дата ухвалення рішення | 28.12.2017 |
Оприлюднено | 04.01.2018 |
Номер документу | 71384744 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Ізюмський міськрайонний суд Харківської області
Винниченко П. П.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні