Ухвала
від 08.12.2017 по справі 2-н-708/11
ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М. ЧЕРНІВЦІВ

Справа № 2-Н-708/11

Провадження № 6/727/229/17

У Х В А Л А

08 грудня 2017 року Шевченківський районний суд м.Чернівці в складі:

головуючого судді: Літвінова О.Г

при секретарі: Чорней І.В.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Чернівці заяву Дочірньої компанії Газ України Національної акціонерної компанії Нафтогаз України , боржник ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про видачу дубліката судового наказу та поновлення строку пред'явлення його до виконання, -

в с т а н о в и в:

Ухвалою Шевченківського районного суду м. Чернівці від 01 грудня 2017 року заяву Дочірньої компанії Газ України Національної акціонерної компанії Нафтогаз України , боржник ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про видачу дубліката судового наказу та поновлення строку пред'явлення його до виконання залишено без задоволення.

Судом встановлено, що при винесенні ухвали, судом не було вірно вирішено долю судового збору, який відповідно до чинного законодавства, не повертається оскільки провадження було відкрито, розгляд справи відбувся. Також судом помилково по тексту вказано виконавчий лист , а вірно має бути вказано судовий наказ .

Суд, дослідивши матеріали справи, вважає, що в ухвалі потрібно виправити описку.

У відповідності до ст. 219 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою осіб, які беруть участь у справі, виправити допущені у судовому рішенні описки чи арифметичної помилки. Питання про внесення виправлень вирішується в судовому засіданні, про що постановляється ухвала.

Таким чином, суд вважає за необхідне виправити описку в ухвалі Шевченківського районного суду м. Чернівці від 01 грудня 2017 року, а саме: другий абзац резолютивної частини ухвали, вважати таким, що не підлягає виконанню, оскільки справу було розглянуто у відповідності до чинного законодавства, а підстави для повернення судового збору відсутні. Також виправити по тексту описку виконавчий лист на вірно судовий наказ .

На підставі викладеного та керуючись ст. 219 ЦПК України, суд, -

У Х В А Л И В:

Виправити описку в ухвалі Шевченківського районного суду м. Чернівці від 01 грудня 2017 року, за заявою Дочірньої компанії Газ України Національної акціонерної компанії Нафтогаз України , боржник ОСОБА_1 та ОСОБА_2 про видачу дубліката судового наказу та поновлення строку пред'явлення його до виконання, а саме: другий абзац резолютивної частини ухвали, вважати таким, що не підлягає виконанню.

Виправити по тексту ухвали описку виконавчий лист на вірно судовий наказ .

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м. Чернівці шляхом подачі скарги в 5-денний строк.

СУДДЯ: Літвінова О.Г.

СудШевченківський районний суд м. Чернівців
Дата ухвалення рішення08.12.2017
Оприлюднено04.01.2018
Номер документу71387666
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —2-н-708/11

Ухвала від 17.06.2011

Цивільне

Тячівський районний суд Закарпатської області

Бобрушко В. І.

Рішення від 09.08.2011

Цивільне

Світловодський міськрайонний суд Кіровоградської області

Іващенко В. М.

Судовий наказ від 29.04.2011

Цивільне

Лисичанський міський суд Луганської області

Стахова Н. В.

Ухвала від 08.12.2017

Цивільне

Шевченківський районний суд м. Чернівців

Літвінова О. Г.

Ухвала від 25.10.2011

Цивільне

Ірпінський міський суд Київської області

Саранюк Л. П.

Ухвала від 01.12.2017

Цивільне

Шевченківський районний суд м. Чернівців

Літвінова О. Г.

Ухвала від 05.08.2011

Цивільне

Краснолиманський міський суд Донецької області

Ткачов О. М.

Ухвала від 22.06.2011

Цивільне

Мар`їнський районний суд Донецької області

Клікунова А. С.

Судовий наказ від 29.04.2011

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Миколаєць І. Ю.

Ухвала від 29.04.2011

Цивільне

Святошинський районний суд міста Києва

Миколаєць І. Ю.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні