КИЇВСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД Справа № 826/18923/13-а
УХВАЛА
05 січня 2018 року м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Парінов А.Б., перевіривши апеляційну скаргу Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 28 листопада 2017 року у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Оболонському районі м. Києва до товариства з обмеженою відповідальністю Торговий дім екстра продукт про стягнення заборгованості, -
ВСТАНОВИВ:
Апеляційна скарга підлягає залишенню без руху з наступних підстав.
Як вбачається з матеріалів справи, апеляційну скаргу було подано до суду першої інстанції через канцелярію 27.12.2017.
Копію оскаржуваного рішення отримано уповноваженим представником апелянта 20.12.2017.
Частиною 3 ст. 186 КАС України в редакції на час винесення оскаржуваної ухвали було встановлено, що апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Таким чином, останній день строку на подання апеляційної скарги - 26.12.2017.
Отже, апелянтом було пропущено строк на апеляційне оскарження.
Згідно з ч. 3 ст. 298 КАС України, чинної на час прийняття апеляційної скарги до розгляду, апеляційна скарга залишається без руху також у випадку, якщо вона подана після закінчення строків, установлених статтею 295 цього Кодексу, і особа, яка її подала, не порушує питання про поновлення цього строку, або якщо підстави, вказані нею у заяві, визнані неповажними. При цьому протягом десяти днів з дня вручення ухвали особа має право звернутися до суду апеляційної інстанції з заявою про поновлення строку або вказати інші підстави для поновлення строку.
Апелянтом не подано клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції.
Вказані недоліки можуть бути усунуті шляхом подання суду апеляційної інстанції заяви про поновлення строку на апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції із зазначенням поважних причин пропуску строку на апеляційне оскарження.
Пунктом 4 частини 1 ст. 299 КАС України встановлено, що, якщо скаржником у строк, визначений судом, не подано заяву про поновлення строку на апеляційне оскарження або наведені підстави для поновлення строку на апеляційне оскарження визнані судом неповажними, суд апеляційної інстанції відмовляє у відкритті апеляційного провадження.
Крім цього, апеляційна скарга не відповідає вимогам п. 1 ч. 5 ст. 296 КАС України, чинної на час подання апеляційної скарги, згідно з якою до апеляційної скарги додається документ про сплату судового збору.
Порядок та розміри сплати судового збору регулюється Законом України Про судовий збір .
Відповідно до ч. 2 ст. 4 Закону України Про судовий збір (в редакції станом на час подання апеляційної скарги) ставки судового збору встановлюються у таких розмірах: за подання апеляційної скарги на ухвалу суду - 1 розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Згідно із Законом України Про Державний бюджет України на 2017 рік розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 2017 рік станом на 01 січня 2017 року становить 1600 грн.
З огляду на викладене, розмір судового збору, що підлягає сплаті, становить 1600,00 грн.
Реквізити для сплати судового збору за подачу апеляційних скарг:
Одержувач: УДКСУ у Печерському районі м. Києва, ЄДРПОУ одержувача: 38004897.
Банк одержувача: ГУДКСУ у м. Києві, МФО банку: 820019, рахунок: 31211206781007.
Код класифікації доходів бюджету: 22030001.
Вказані недоліки можуть бути усунуті шляхом подання суду апеляційної інстанції оригіналу документа про сплату судового збору за вказаними вище реквізитами.
Слід звернути увагу, що згідно зі ст. 5 Закону України Про судовий збір в редакції цього Закону згідно з Законом від 03.10.17 №2147-VIII, що набула чинності 15.12.2017, органи Пенсійного фонду України не входять до переліку осіб, звільнених від сплати судового збору.
Статтею 298 КАС України передбачено, що в апеляційній скарзі має мути зазначено посадове становище особи, яка підписала апеляційну скаргу.
Апеляційна скарга підписана представником апелянта ОСОБА_1., посаду якого не зазначено.
Вказані недоліки можуть бути усунуті шляхом надання уточнення із зазначенням посади особи, яка підписала апеляційну скаргу.
Відповідно до ч. 2 ст. 298 КАС України до апеляційної скарги, яка оформлена з порушенням вимог, встановлених статтею 296 цього Кодексу, застосовуються положення статті 169 цього Кодексу, згідно з якою вказана апеляційна скарга підлягає залишенню без руху, а апелянту встановлюється строк для усунення недоліків.
Враховуючи викладене, керуючись ст.ст. 298, 299 КАС України, п. 12 Перехідних положень Закону № 2147-VIII, -
У Х В А Л И В :
Апеляційну скаргу Центрального об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві на постанову Окружного адміністративного суду м. Києва від 28 листопада 2017 року залишити без руху та надати строк на усунення недоліків протягом десяти днів з моменту отримання копії ухвали.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя А.Б. Парінов
Суд | Київський апеляційний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 05.01.2018 |
Оприлюднено | 10.01.2018 |
Номер документу | 71466112 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Київський апеляційний адміністративний суд
Парінов А.Б.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні