Справа № 445/1936/15-ц Головуючий у 1 інстанції: Сивак В.М.
Провадження № 22-ц/783/6891/17 Доповідач в 2-й інстанції: Павлишин О. Ф.
У Х В А Л А
про відкриття апеляційного провадження
02 січня 2018 року колегія суддів судової палати у цивільних справах Апеляційного суду Львівської області в складі :
Головуючого судді: Павлишина О.Ф.,
Суддів : Мікуш Ю.Р., Приколоти Т.І.,
перевіривши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства Українська пожежно-страхова компанія на рішення Золочівського районного суду Львівської області від 12 жовтня 2017 року у справі за позовом ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства Українська пожежно-страхова компанія про відшкодування шкоди, завданої внаслідок дорожньо-транспортної пригоди,-
ВСТАНОВИЛА:
Оскаржуваним рішенням позов задоволено частково.
Рішення суду оскаржило ПрАТ Українська пожежно-страхова компанія . Апелянт просить строк на апеляційне оскарження рішення суду поновити.
Перевіривши матеріали справи, суд вважає, що у задоволенні клопотання необхідно відмовити у зв'язку з наступним.
Апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства Українська пожежно-страхова компанія на рішення Золочівського районного суду Львівської області від 12 жовтня 2017 року подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження рішення суду, визначеного чинною на дату подання апеляційної скарги статтею 294 ЦПК України, оскільки рішення судом ухвалено за відсутності представника апелянта, копію повного тексту рішення суду ПрАТ Українська пожежно-страхова компанія отримало 31.10.2017 року, апеляційну скаргу направлено поштою 03.11.2017 року (а.с. 233).
За своєю формою та змістом апеляційна скарга відповідає вимогам, встановленим статтею 295 ЦПК України чинною на дату подання апеляційної скарги.
Судовий збір сплачений в повному розмірі.
За таких обставин апеляційне провадження у даній справі необхідно відкрити.
Керуючись ч.1 ст. 359, ст. 360-361 ЦПК України, -
УХВАЛИЛА:
Відмовити у задоволенні заяви Приватного акціонерного товариства Українська пожежно-страхова компанія про поновлення строку на апеляційне оскарження рішення Золочівського районного суду Львівської області від 12 жовтня 2017 року.
Відкрити апеляційне провадження в справі за апеляційною скаргою Приватного акціонерного товариства Українська пожежно-страхова компанія на рішення Золочівського районного суду Львівської області від 12 жовтня 2017 року.
Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали надіслати учасникам справи.
Надати учасникам справи строк для подання відзиву на апеляційну скаргу, який не може перевищувати п'ятнадцяти днів з дня вручення ухвали про відкриття апеляційного провадження у справі.
Роз'яснити учасникам справи, що до відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи. Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.
Провести підготовку справи до розгляду, про що доповісти колегії суддів.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та в касаційному порядку оскарженню не підлягає.
Головуючий: Павлишин О.Ф.
Судді: Мікуш Ю.Р.
Приколота Т.І.
Суд | Апеляційний суд Львівської області |
Дата ухвалення рішення | 02.01.2018 |
Оприлюднено | 12.01.2018 |
Номер документу | 71523991 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Апеляційний суд Львівської області
Павлишин О. Ф.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні