БАБУШКІНСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ДНІПРОПЕТРОВСЬКА

УХВАЛА

У Х В А Л А Справа № 200/16750/17

Ім`ям України Провадження № 1-кс/200/10097/17

28 вересня 2017 року м. Дніпро

Слідчий суддя Бабушкінського районного суду м. Дніпропетровська Литвиненко І.Ю.,

за участю слідчого Грецьких А.О.,

розглянувши у приміщенні суду у м. Дніпропетровську клопотання слідчого по кримінальному провадженню № 12017040000000133 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, -

В С Т А Н О В И В:

28 вересня 2017 року старший слідчий в ОВС СУ ГУ НП в Дніпропетровській області ОСОБА_1, за погодженням із прокурором відділу прокуратури Дніпропетровської області ОСОБА_2 звернулась до суду із клопотанням про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів.

Необхідність доступу до зазначених речей і документів обґрунтувала тим, що ним здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 12017040000000133, за ознаками складів злочинів, передбачених ч.3 ст. 191 КК України.

Відповідно до наданого слідчою клопотання, слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області в ході вивчення матеріалів журналістського розслідування Департамент коррупционной политики: половина гуманитарных денег бюджета Днепра уходит в карман тендерной ОПГ , опублікованого в мережі Інтернет на сайті Бюро UA , де зазначені факти порушень службовими особами Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (далі по тексту - Департамент) (код 40506248) під час проведення ними процедур державних закупівель та проводячи з використанням офіційних сайтів органів влади - Prozzoro.gov.ua , E-data аналіз ціноутворення на товарно-матеріальні цінності, які були придбані за рахунок бюджетних коштів у 2016-2017 роках, встановлено, що на протязі 2016-2017 роках посадовцями вищезазначеного Департаменту під час проведення процедури закупівлі товарів навмисно вказувалась завищена очікувана вартість їх придбання, що в свою чергу в подальшому слугувало підставою закупівлі таких товарно-матеріальних цінностей за завищеною їх вартістю.

Таким чином встановлені непоодинокі факти розкрадання бюджетних коштів через держзакупівлі посадовими особами Департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради, в результаті навмисного завищення очікуваної вартості товарно-матеріальних цінностей необхідних для закупівлі.

Разом із цим прослідковується і той факт, що всі товарно-матеріальні цінності як правило закуповуються у одних і тих самих фізичних та юридичних осіб.

В ході досудового розслідування встановлено, що Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради має фінансово-господарські взаємовідношення з ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ" (код 37213401), зареєстровано за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.

У судове засідання слідчий клопотання підтримав та прохав задовольнити.

За клопотанням слідчого дана справа розглянута у відповідності до ч.2 ст.163 КПК України.

Дослідивши надані матеріали клопотання, доходжу висновку, що клопотання підлягає задоволенню, оскільки доведено наявність достатніх підстав вважати, що зазначена в ньому інформація, яка перебуває у володінні ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ" має суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні.

Також слідчою доведено можливість використання як доказів відомостей, що містяться в зазначеній у клопотанні інформації, та відсутність можливості іншими способами довести обставини, які передбачається довести за її допомогою.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 159, 163, 164, 369, 371, 372 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання слідчого - задовольнити.

Надати старшому слідчому в ОВС СУ ГУ НП в Дніпропетровській області ОСОБА_1 та/або іншим слідчим - членами слідчої групи у даному кримінальному проваджені, або працівникам УЗЕ в Дніпропетровській області ДЗЕ Національної поліції за дорученням, тимчасовий доступ до речей і документів, з можливістю їх вилучення, а саме: оригіналів документів по фінансово-господарським взаємовідносинам між Департаментом гуманітарної політики Дніпровської міської ради (код 40506248) та ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ" (код 37213401), а саме усіх договорів з додатками та специфікаціями, додаткові угоди до них, акти прийому передачі та акти виконаних робіт (акти прийому-передачі) з додатками, прибутково-видаткові накладні на придбання/постачання товарно-матеріальних цінностей, податкових накладних, рахунки-фактури, платіжних доручень, товарно-транспортних накладних, доручень на отримання товарно-матеріальних цінностей, документів на товарно-матеріальні цінності (технічні паспорти, інструкції, картки та їжу тощо) довідок про дебіторську та кредиторську заборгованість, за період часу з 01.01.2016 по теперішній час, що перебувають у володінні ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА КЕЙТЕРИНГОВА КОМПАНІЯ" (код 37213401), зареєстровано за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_1.

У разі невиконання цієї ухвали слідчий суддя за клопотанням слідчого, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку.

Строк дії ухвали - до 28.10.2017 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчій суддя І. Ю. Литвиненко

Дата ухвалення рішення 28.09.2017
Зареєстровано 19.01.2018
Оприлюднено 19.01.2018

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Перевірити компанію

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм Месенджер

Опендатабот для телефону