Ухвала
від 22.01.2018 по справі 333/6828/17
КОМУНАРСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЗАПОРІЖЖЯ

Справа № 333/6828/17

Пр. 2/333/417/18

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

22 січня 2018 року м. Запоріжжя

Комунарський районний суд м. Запоріжжя у складі головуючого судді: Наумової І.Й., при секретарі: Кунець В.В., за участю представника позивача ОСОБА_1 у судовому засіданні розглянувши матеріали цивільної справи за позовною заявою ОСОБА_2 до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТАТУС ПЛЮС в особі директора ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення майнової та моральної шкоди,

встановив:

21.11.2017 року позивач звернувся до суду із вищезазначеною позовною заявою. Ухвалою судді Комунарського районного суду м. Запоріжжя від 04.12.2017 року відкрито провадження та призначено судове засідання на 22.01.2018 року.

15.12.2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів №2147-VIII від 03.10.2017 року, котрим ЦПК України викладено в новій редакції.

Згідно п.п.9 п.1 Розділу XIII Перехідних Положень ЦПК України в новій редакції справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

Відповідно до ч.ч. 3-4 ст. 3 ЦПК України провадження в цивільних справах здійснюється відповідно до законів, чинних на час вчинення окремих процесуальних дій, розгляду і вирішення справи. Закон який встановлює нові обов'язки, скасовує чи звужує права, належні учасникам судового процесу, чи обмежує їх використання, не має зворотної дії в часі.

З огляду на вищевикладене, суд приходить до висновку, що подальший розгляд цієї справи належить проводити за правилами, що передбачені новою редакцією ЦПК України, в частині у якій вони не встановлюють нових обов'язків, скасовують чи звужують прав, що належні учасникам судового процесу, чи обмежують їх використання.

Представник позивача звернулась до суду з клопотанням про розгляд даної справи в порядку загального позовного провадження, а також про витребування у відповідача наступних доказів по справі:

- відеозапису з камер спостереження від 19.08.2017 р. з 15 год. 00 хв. по 16 год. 20 хв.;

- адресу реєстрації місця проживання та/або адресу фактичного місця проживання працівника ТОВ Статус Плюс ОСОБА_4;

- засвідчені копії документів щодо оформлення трудових відносин ТОВ Статус Плюс з працівником ОСОБА_4 (наказу про прийом на роботу (контракту чи цивільно-правового договору), трудової книжки, посадової інструкції), а також документи щодо ознайомлення працівника з умовами праці, з правилами охорони праці, атестації робочого місця на відповідність нормативно-правовим актам з охорони праці;

- засвідчені копії документів, регламентуючих прийняття автомобіля на обслуговування, проведення огляду та/чи ремонту автомобіля, передачі автомобіля після проведення ремонтних робіт;

- положення, інструкції, інші акти з охорони праці, що встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території підприємства, у виробничих приміщеннях, на будівельних майданчиках, робочих місцях, щодо контролю за додержанням працівником технологічних процесів, правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва, проведення оцінки технічного стану виробничого обладнання та устаткування.

Враховуючи вищезазначене, а також категорію та складність даної справи, кількість сторін та інших учасників справи, обсяг та характер доказів у справі, необхідність витребування доказів, з метою запобігання звуженню прав сторін, суд приходить до висновку про необхідність розгляду справи в порядку загального позовного провадження.

Згідно ч. 1 ст. 84 ЦПК України, учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.

Враховуючи викладені в позові обставини та заявлені позовні вимоги, суд приходить до висновку, що клопотання про витребуванню доказів підлягає частковому задоволенню.

Керуючись ст.ст. ст. 3, 19, 84, 189, 197, 260, 261, 274, пп.9 п.1 Розділу XIII Перехідних Положень ЦПК України,

у х в а л и в :

Клопотання представника позивача про розгляд даної цивільної справи в порядку загального позовного провадження задовольнити.

Розгляд справи за позовною заявою ОСОБА_2 до ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТАТУС ПЛЮС в особі директора ОСОБА_3, ОСОБА_4 про стягнення майнової та моральної шкоди, проводити в порядку загального позовного провадження та призначити підготовче судове засідання по справі на 21 лютого 2018 р. о 15 год. 00 хв. в приміщенні суду за адресою: м. Запоріжжя, вул. Європейська, 7, про що повідомити сторони.

Визначити відповідачам п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідачі мають право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову. Відповідно до вимог ч. 4 ст. 178 ЦПК України, одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідачі зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи. У разі ненадання відповідачами відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч. 8 ст. 178 ЦПК України).

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву (відзив); відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Клопотання представника позивача про витребування доказів - задовольнити частково.

Витребувати у відповідача - ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТАТУС ПЛЮС :

1) інформацію про адресу реєстрації місця проживання та/або адресу фактичного місця проживання працівника ТОВ Статус Плюс ОСОБА_4

2) належним чином завірені копії наступних документів:

- щодо оформлення трудових відносин ТОВ Статус Плюс з працівником ОСОБА_4 (наказу про прийом на роботу (контракту чи цивільно-правового договору), посадової інструкції), а також документи щодо ознайомлення даного працівника з умовами праці та з правилами охорони праці.

- регламентуючих прийняття автомобіля на обслуговування, проведення огляду та/чи ремонту автомобіля, передачі автомобіля після проведення ремонтних робіт;

- положення, інструкції, інші акти з охорони праці, що встановлюють правила виконання робіт і поведінки працівників на території даного підприємства;

3) копію відеозапису з камер спостереження від 19.08.2017 р. з 15 год. 00 хв. по 16 год. 20 хв.;

Зобов'язати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТАТУС ПЛЮС : зазначені докази надати суду у строк до 15 год. 00 хв. 21 лютого 2018 р.

В іншій частині заявлених вимог в заяві представника позивача про витребування доказів - відмовити.

У випадку не можливості подати докази, які вимагає суд, взагалі або у встановлений судом строк, повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання ухвали.

Роз'яснити сторонам, що відповідно до ч.ч. 8, 9, 10 ст. 83 ЦПК України (в редакції станом на 15.12.2017 р.), докази, не подані у встановлений законом або судом строк, до розгляду судом не приймаються, крім випадку, коли особа, яка їх подає, обґрунтувала неможливість їх подання у вказаний строк з причин, що не залежали від неї. Копії доказів (крім речових доказів), що подаються до суду, заздалегідь надсилаються або надаються особою, яка їх подає, іншим учасникам справи. Суд не бере до уваги відповідні докази у разі відсутності підтвердження надсилання (надання) їх копій іншим учасникам справи, крім випадку, якщо такі докази є у відповідного учасника справи або обсяг доказів є надмірним, або вони подані до суду в електронній формі, або є публічно доступними. Докази, які не додані до позовної заяви чи до відзиву на неї, якщо інше не передбачено цим Кодексом, подаються через канцелярію суду або в судовому засіданні з клопотанням про їх приєднання до матеріалів справи.

Роз'яснити сторонам, що відповідно до ч.2 ст. 49 ЦПК України (в редакції станом на 15.12.2017 р.), позивач вправі відмовитися від позову (всіх або частини позовних вимог), відповідач має право визнати позов (всі або частину позовних вимог) на будь-якій стадії судового процесу; позивач вправі збільшити або зменшити розмір позовних вимог до закінчення підготовчого засідання; відповідач має право подати зустрічний позов у строки, встановлені цим Кодексом. До закінчення підготовчого засідання позивач має право змінити предмет або підстави позову шляхом подання письмової заяви.

Копії ухвали надіслати сторонам.

Ухвала, в частині витребування доказів може бути оскаржена протягом 15 днів з дня проголошення, в іншій частині оскарженню не підлягає.

Суддя Комунарського

районного суду м. Запоріжжя ОСОБА_5

СудКомунарський районний суд м.Запоріжжя
Дата ухвалення рішення22.01.2018
Оприлюднено24.01.2018
Номер документу71746490
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —333/6828/17

Рішення від 16.05.2018

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

Рішення від 16.05.2018

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

Ухвала від 16.05.2018

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

Ухвала від 22.01.2018

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

Ухвала від 04.12.2017

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

Ухвала від 24.11.2017

Цивільне

Комунарський районний суд м.Запоріжжя

Наумова І. Й.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні