ЛИЧАКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.ЛЬВОВА

УХВАЛА

Справа №463/304/18

Провадження №1-кс/463/83/18

У Х В А Л А

про тимчасовий доступ до речей і документів

18 січня 2018 року слідчий суддя Личаківського районного суду м. Львова Мармаш В.Я., за участю слідчого слідчого відділу Личаківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області Шикоряка М.М., розглянувши клопотання про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів у кримінальному провадженні № 12018140040000111 від 12 січня 2018 року, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СВ Личаківського ВП ГУ НП у Львівській області як сторона кримінального провадження звернувся з клопотанням до слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова про надання тимчасового доступу до речей і документів з можливість їх вилучення, а саме: оригіналів всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту будівництва Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 , в тому числі договорів, актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, накладних, платіжних документів, актів контрольного обстеження, актів демонтажу, актів передачі товарно-матеріальних цінностей на відповідальне зберігання, журналів технічного нагляду, звітів про використання бюджетних коштів, відомостей та інших документів щодо нарахування та виплати заробітних плат працівникам, сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України із заробітної плати працюючих, штатних розписів, наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій відповідальних осіб на вказаному об'єкт, а також оригіналів всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 , що перебувають у володінні Львівської обласної клінічної лікарні, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чернігівська, 7.

Клопотання мотивує тим, що службові особи Львівської обласної клінічної лікарні за попередньою змовою з службовими особами ТОВ Будівельно-інвестиційна компанія Галицький будівельник , код ЄДРПОУ 40247315, шляхом внесення неправдивих відомостей у акти приймання виконаних робіт по об'єкту Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 , внесли завідомо неправдиві відомості в акти виконаних робіт форми КБ-2в, КБ-3.

Заслухавши думку слідчого, оглянувши та перевіривши надані матеріали клопотання, беручи до уваги те, що з матеріалів кримінального провадження вбачається наявність достатніх підстав вважати, що зазначена інформація має суттєве значення для встановлення важливих обставин у даному кримінальному провадженні, зокрема з'ясування фактів освоєння виділених на об'єкт Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 бюджетних коштів та фактично виконаних робіт, що у подальшому може бути використано як доказ у кримінальному провадженні, для чого необхідно отримати тимчасовий доступ до вказаних документів та можливість їх вилучити з метою проведення детального їх вивчення та проведення відповідних судових експертиз, так як іншим способом неможливо отримати відомості для встановлення істини у даному кримінальному провадженні, вважаю, що клопотання підлягає до задоволення, однак частково, надавши тимчасовий доступ до документів, які містять зазначену у клопотанні інформацію з можливістю зняття копії інформації, що міститься в таких, однак з вилученням лише частини документів.

Керуючись вимогами статей 131, 160, 163, 164 КПК України, -

УХВАЛИВ:

Клопотання - задовольнити частково.

Надати слідчому слідчого відділу Личаківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області капітану поліції Шикоряку М.М. тимчасовий доступ до документів, а саме: оригіналів всіх наявних документів щодо виконання робіт по об'єкту Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 , в тому числі договорів, актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, накладних, платіжних документів, актів контрольного обстеження, актів демонтажу, актів передачі товарно-матеріальних цінностей на відповідальне зберігання, журналів технічного нагляду, звітів про використання бюджетних коштів, відомостей та інших документів щодо нарахування та виплати заробітних плат працівникам, сплати єдиного соціального внеску до Пенсійного фонду України із заробітної плати працюючих, штатних розписів, наказів про прийняття на роботу, посадових інструкцій відповідальних осіб на вказаному об'єкті з можливістю зняття копії інформації, що міститься в таких, однак без їх вилучення; надати доступ з можливістю вилучення наступних документів: актів приймання виконаних КБ-2в, КБ-3, актів контрольного обстеження, актів демонтажу об'єкту будівництва Капітального ремонту інженерних мереж та приміщень пологового корпусу ЛОКЛ, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Некрасова, 4 .

Обов'язок надати тимчасовий доступ та можливість вилучення вищевказаних документів, що перебувають у володінні Львівської обласної клінічної лікарні, що знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чернігівська, 7, покладається на головного лікаря (або особу, яка виконує його обов'язки) Львівської обласної клінічної лікарні.

Строк дії ухвали становить один місяць з дня її винесення.

У разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів, у відповідності до вимог ч. 1 ст. 166 КПК України, слідчий суддя за клопотанням слідчого слідчого відділу Личаківського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Львівській області, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених вище речей.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя Мармаш В.Я.

Зареєстровано 25.01.2018
Оприлюднено 25.01.2018
Дата набрання законної сили 18.01.2018

Судовий реєстр по справі 463/304/18

Проскрольте таблицю вліво →
Судові справи, в яких компанія згадана у тексті
Рішення Суд Форма
Ухвала від 25.01.2018 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 18.01.2018 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 18.01.2018 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне
Ухвала від 18.01.2018 Личаківський районний суд м.Львова Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру