ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
про залишення позовної заяви без руху
25 січня 2018 року м. Житомир справа № 806/345/18
категорія 6.2.1
Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Попова О. Г., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області про визнання протиправною відмову та зобов'язання надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою,
встановив:
ОСОБА_1 звернувся із позовом до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області в якому просить:
- визнати протиправним не надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою ОСОБА_1 за його клопотанням від 04.09.2017 до Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області земельної ділянки площею 232,9934 га для сінокосіння на території Хомутецької сільської ради Брусилівського району Житомирської області;
- зобов'язати Головного управління Держгеокадастру України у Житомирській області надати ОСОБА_1 дозволу на виготовлення проекту землеустрою для сінокосіння земельної ділянки орієнтовною площею 232,9934 га, яка розташована за межами населених пунктів Хомутецької сільської ради Брусилівського району Житомирської області.
Перевіряючи адміністративний позов на відповідність його вимогам статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), суд дійшов висновку, що він не відповідає вимогам даної норми Кодексу з наступних підстав.
Згідно з п. 2 ч. 5 ст. 160 КАС України в позовній заяві, зокрема, зазначаються офіційна електронна адреса або адреса електронної пошти.
В порушення п. 2 ч. 5 ст. 160 КАС України позивачем у позовній заяві не зазначено офіційну електронну адресу або адресу електронної пошти позивача та відповідача.
Відповідно до пунктів 4,5 ст. 160 КАС України в позовній заяві, зокрема, зазначаються: зміст позовних вимог і виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги, а в разі подання позову до декількох відповідачів - зміст позовних вимог щодо кожного з відповідачів; виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; зазначення доказів, що підтверджують вказані обставини.
Відповідно до прохальної частини позовної заяви, позивач зазначає відповідача як "Головне управління Держгеокадастру України у Житомирській області".
Суд наголошує, що Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань не містить відомостей щодо юридичних осіб "Головне управління Держгеокадастру України у Житомирській області".
Крім того, відповідачем в порушення п. 4, 5 160 КАС України у позовних вимогах не конкретизовано та не зазначено яким саме рішенням відповідачем надано відмову ОСОБА_1 у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою.
Таким чином, позивачу необхідно уточнити зміст позовної заяви та позовні вимоги із зазначенням належного відповідача.
Також, в порушення вимог п.7 ч.5 ст.160 КАС України позивачем в позовній заяві не вказано, чи вживались заходи забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви.
Згідно з ч.5 ст.161, ст. 259 КАС України позивачем не зазначено за правилами якого провадження слід розглядати його позовну заяву.
Відповідно до ч.1 ст.169 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтями 160, 161 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня подання позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Враховуючи вищевикладене, позовну заяву слід залишити без руху із встановленням позивачу строку для усунення недоліків шляхом надання до суду:
- уточненої позовної заяви із: 1) викладом позовних вимог в частині зазначення належного відповідача та конкретного оскаржуваного рішення відповідача про відмову у наданні дозволу розробку проекту землеустрою; 2) зазначенням: а) офіційної електронної адреси або адреси електронної пошти відповідача; б) чи вживались заходи забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви; в) за правилами якого провадження слід розглядати його позовну заяву.
- примірників уточненої позовної заяви з додатками відповідно до кількості відповідачів та третіх осіб у справі.
Керуючись статтями 160, 161, 169, 243, 248, 256 КАС України,
ухвалив:
Позовну заяву ОСОБА_1 - залишити без руху.
Позивачу усунути зазначені в ухвалі суду недоліки протягом семи днів з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Копію ухвали про залишення позовної заяви без руху надіслати особі, яка її подала, не пізніше наступного дня після її постановлення.
У разі якщо недоліки позовної заяви не будуть усунуті у строк встановлений судом, позовну заяву буде повернуто позивачу.
Ухвала суду набирає законної сили з моменту її підписання суддею та не може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Суддя О.Г. Попова
Суд | Житомирський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 25.01.2018 |
Оприлюднено | 28.01.2018 |
Номер документу | 71812989 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Адміністративне
Житомирський окружний адміністративний суд
Попова Оксана Гнатівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні