Ухвала
від 25.01.2018 по справі 826/5405/14
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД МІСТА КИЄВА

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01051, м. Київ, вул. Болбочана Петра 8, корпус 1 У Х В А Л А

про заміну сторони виконавчого провадження

25 січня 2018 року м. Київ № 826/5405/14

Суддя Окружного адміністративного суду м. Києва Вєкуа Н.Г., розглянувши заяву Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві про заміну сторони виконавчого провадження у справі №826/5405/14

за позовом Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі міста Харкова доЗакритого акціонерного товариства "УкркомунНДІпрогрес" простягнення заборгованості В С Т А Н О В И В:

Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі міста Харкова звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з адміністративним позовом до Закритого акціонерного товариства "УкркомунНДІпрогрес" про стягнення заборгованості з відшкодування різниці між сумою пенсії, призначеної та виплаченої на підставі Закону України Про наукову та науково-технічну діяльність та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів у розмірі 4178,23 грн.

До суду надійшла заява Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України про заміну сторони виконавчого провадження з примусового виконання виконавчого листа від 07.07.2014 року №826/5405/14.

09.10.2017 року до Окружного адміністративного суду міста Києва надійшла заява Лівобережного об'єднаного Управління Пенсійного Фонду України в м. Києві (далі - заявник) про заміну стягувача у виконавчому провадженні, а саме: замінити Управління Пенсійного фонду України у Деснянському районі міста Києва на Лівобережне об'єднане Управління Пенсійного фонду України в м. Києві.

В обґрунтування заяви зазначено, що внаслідок припинення діяльності Управління Пенсійного фонду України у Деснянському районі міста Києва шляхом злиття до Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в місті Києві, останнє є правонаступником всіх прав та обов'язків припинених управлінь Пенсійного фонду України в Деснянському, Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва.

У судовому засіданні 24.01.2018 року у зв'язку із неявкою представників сторін, суд перейшов до розгляду справи у порядку письмового провадження.

Статтею 379 Кодексу адміністративного судочинства України передбачено, що у разі вибуття однієї із сторін виконавчого провадження за поданням державного виконавця або за заявою заінтересованої особи суд, який розглядав справу як суд першої інстанції, замінює сторону виконавчого провадження її правонаступником.

Суд розглядає питання про заміну сторони виконавчого провадження в десятиденний строк у судовому засіданні з повідомленням державного виконавця або заінтересованої особи, які звернулися з поданням (заявою), та учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду справи, не перешкоджає судовому розгляду.

Судом встановлено, що ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 07.09.2015 року замінено сторону виконавчого провадження з Управління Пенсійного фонду України в Червонозаводському районі міста Харкова (61140, м. Харків, вул. 1-ї Кінної Армії, 15, код ЄДРПОУ 22682342) на Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі міста Києва (02225, м. Київ, вул. Каштанова, 6, код ЄДРПОУ 26063541) за виконавчим листом № 826/5405/14 від 07 липня 2014 року (ВП № 45562723) щодо стягнення з Закритого акціонерного товариства "УкркомунНДІпрогрес" заборгованості з відшкодування різниці між сумою пенсії, призначеної та виплаченої на підставі Закону України Про наукову та науково-технічну діяльність та сумою пенсії, обчисленої відповідно до інших законодавчих актів у розмірі 4178,23 грн.

Постановою Деснянського районного управління юстиції у м. Києві від 18.02.2016 року відкрито виконавче провадження з виконання виконавчого листа № 826/5405/14.

Як вбачається із змісту Законів України Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань , Про центральні органи виконавчої влади , Про управління об'єктами державної власності , положення Про Пенсійний фонд України , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 23 липня 2014 року № 280, постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року № 1055 Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України , наказу Пенсійного фонду України від 28 грудня 2015 року № 211 Про заходи у зв'язку з реорганізацією деяких територіальних органів фонду , наказів головного Управління Пенсійного фонду України в м. Києві від 13 січня 2016 року № 3 Про заходи у зв'язку з припиненням юридичних осіб від 03 березня 2016 року № 36 Про внесення змін до наказу від 13 січня 2016 року № 3 Про заходи у зв'язку з припиненням юридичних осіб , наказів Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Києва від 14 січня 2016 року № 26 Про заходи у зв'язку з припиненням юридичної особи та від 09 березня 2016 року № 144 Про внесення змін до наказу управління від 14 січня 2016 року № 26 Про заходи у зв'язку з припиненням юридичної особи , Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Києва та Управління Пенсійного фонду України в Дарницькому районі м. Києва та Управління Пенсійного фонду України в Дніпровському районі м. Києва припиняють діяльність шляхом злиття до Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України в м. Києві, яке є правонаступником всіх прав та обов'язків припинених управлінь Пенсійного фонду України в Деснянському, Дарницькому та Дніпровському районах міста Києва.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов до висновку про необхідність задоволення заяви Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві про заміну сторони виконавчого провадження та замінити у виконавчому провадженні за виконавчим листом у справі №826/5405/14 стягувача - Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Києва на Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України у м. Києві.

Керуючись статтями 243, 248, 369 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

У Х В А Л И В:

1. Задовольнити заяву Лівобережного об'єднаного управління Пенсійного фонду України у м. Києві (код ЄДРПОУ 40379527, 02225, м. Київ, вул. Каштанова, 6) про заміну сторони виконавчого провадження в адміністративній справі №826/5405/14.

2. Замінити сторону виконавчого провадження в адміністративній справі №826/5405/14 за постановою Окружного адміністративного суду міста Києва від 07.07.2014 року, а саме замінити стягувача - Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі м. Києва на його правонаступника - Лівобережне об'єднане управління Пенсійного фонду України у м. Києві (код ЄДРПОУ 40379527, 02225, м. Київ, вул. Каштанова, 6).

Ухвала набирає законної сили в порядку передбаченому ст. 255 Кодексу адміністративного судочинства та може бути оскаржена в апеляційному порядку повністю або частково за правилами, встановленими ст. ст. 293, 294-297 КАС України, шляхом подання через суд першої інстанції апеляційної скарги.

Суддя Вєкуа Н.Г.

СудОкружний адміністративний суд міста Києва
Дата ухвалення рішення25.01.2018
Оприлюднено28.01.2018
Номер документу71815817
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —826/5405/14

Ухвала від 26.06.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вєкуа Н.Г.

Ухвала від 27.06.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вєкуа Н.Г.

Ухвала від 25.01.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вєкуа Н.Г.

Ухвала від 16.01.2018

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Вєкуа Н.Г.

Ухвала від 07.09.2015

Адміністративне

Окружний адміністративний суд міста Києва

Нагорянський С.І.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні