Ухвала
від 31.01.2018 по справі 484/3895/17
ПЕРВОМАЙСЬКИЙ МІСЬКРАЙОННИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Провадення № 2/484/183/18

Справа № 484/3895/17

У Х В А Л А

про призначення судово-почеркознавчої експертизи

31.01.2018 року Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

у складі: головуючого судді -Шикері І.А.

за участю секретаря судових засідань - ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Первомайську справу за позовом ОСОБА_2, який діє в інтересах ОСОБА_3 до Приватного сільськогосподарського підприємства ім. Т.Г. Шевченко про визнання договору оренди недійсним, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернувся до суду з позовом в інтересах ОСОБА_3 до Приватного сільськогосподарського підприємства ім. Т.Г. Шевченко про визнання договору оренди недійсним.

В судовому засіданні представник позивача ОСОБА_2 надав суду клопотання про призначення почеркознавчої експертизи для вирішення питання про те, чи виконано підпис в графі "орендодавець" у договорі оренди від 29.06.2016 року позивачкою ОСОБА_3 чи іншою особою.

Позивачка в судовому засіданні підтримала клопотання, просила призначити у справі почеркознавчу експертизу.

Представник відповідача в судове засідання не з'явився, направив до суду клопотання про перенесення розгляду справи, у зв'язку із знаходженням у іншому судовому засіданні.

Відповідно до ст.103 ЦПК України суд призначає експертизу у справі за сукупності таких умов: 1) для з'ясування обставин, що мають значення для справи, необхідні спеціальні знання у сфері іншій, ніж право, без яких встановити відповідні обставини неможливо; 2) сторонами (стороною) не надані відповідні висновки експертів із цих самих питань або висновки експертів викликають сумніви щодо їх правильності.

Статтею 104 ЦПК України визначено, що про призначення експертизи суд постановляє ухвалу, в якій зазначає підстави проведення експертизи, питання, з яких експерт має надати суду висновок, особу (осіб), якій доручено проведення експертизи, перелік матеріалів, що надаються для дослідження та інші дані, які мають значення для проведення експертизи.

На підставі вище викладеного, для з'ясування обставин, що мають значення для справи та потребують спеціальних знань, суд вважає за необхідне призначити судово-почеркознавчу експертизу.

Провадження по справі слід зупинити на час проведення експертизи на підставі п.5 ч.1 ст. 252 ЦПК України.

Керуючись ст. ст.103,104,252,260,261 ЦПК України, суд -

У Х В А Л И В:

Клопотання представника позивачки ОСОБА_2 - задовольнити.

Призначити у справі за позовом ОСОБА_2, який діє в інтересах ОСОБА_3 до Приватного сільськогосподарського підприємства ім. Т.Г. Шевченко про визнання договору оренди недійсним судово-почеркознавчу експертизу, на вирішення якої поставити наступне питання:

- ким ОСОБА_3 чи іншою особою виконано підпис у графі Орендодавець розділу Реквізити сторін в оригінальному примірнику договору оренди землі № 000762 від 29.06.2016 року, укладеного 29.06.2016 року між ОСОБА_3 та ПСП ім."Т.Г. Шевченка", загальною площею 6,0593 га, у тому числі ріллі богарної 4,8978 га, ріллі зрошуваної 0,7693 га, пасовища 0,3797 га, сади 0,0125 га, місце розташування яких Синюхинобрідська сільська рада Первомайського району Миколаївської області, кадастрові номери земельних ділянок: 4825486300:05:000:0627, 4825486300:01:000:1751, 4825486300:06:000:1033, 4825486300:01:000:1750 (а.с. 21 -22) ?

Зобов'язати ОСОБА_3, яка проживає ІНФОРМАЦІЯ_1 - оплатити проведення експертизи.

Зобов'язати сторони на вимогу експертів надати усі необхідні для проведення експертизи документи.

Про час проведення експертизи повідомити сторони, їх представників.

Проведення експертизи доручити Одеському науково-дослідному інституту судових експертиз, що знаходиться за адресою: 65026, м. Одеса вул. Ланжеронівська,21.

Попередити експерта про кримінальну відповідальність за ст. ст. 384, 385 КК України за завідомо неправдивий висновок або відмову без поважних причин від виконання покладених на нього обов'язків.

Надати в розпорядження експерта цивільну справу № 484/3895/17, провадження № 2/484/183/18 р. разом з наданими в судовому засіданні умовно вільними зразками підпису позивачки та відібраними у неї експериментальними зразками підпису.

Провадження в даній цивільній справі зупинити на час проведення експертизи.

Копію ухвали направити експерту для виконання, учасникам процесу - для відома та виконання.

Ухвала суду може бути оскаржена до Апеляційного суду Миколаївської області через Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області протягом п'ятнадцяти днів з дня її проголошення.

Ухвала суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після розгляду справи апеляційним судом.

СУДДЯ:

СудПервомайський міськрайонний суд Миколаївської області
Дата ухвалення рішення31.01.2018
Оприлюднено02.02.2018
Номер документу71899472
СудочинствоЦивільне

Судовий реєстр по справі —484/3895/17

Рішення від 04.02.2019

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Шикеря І. А.

Ухвала від 30.11.2018

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Шикеря І. А.

Ухвала від 31.01.2018

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Шикеря І. А.

Ухвала від 14.11.2017

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Шикеря І. А.

Ухвала від 14.11.2017

Цивільне

Первомайський міськрайонний суд Миколаївської області

Шикеря І. А.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні