ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ СУД ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

Справа № 344/849/18

Провадження № 1-кс/344/385/18

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 січня 2018 року м. Івано-Франківськ

Слідчий суддя Івано-Франківського міського суду Івано-Франківської області Татарінова О.А., з участю секретаря Бухвак І.С., розглянувши клопотання слідчого з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Івано-Франківській області Пелеш М.В., яке погоджене з прокурором відділу прокуратури Івано-Франківської області Доскоч М.М. про тимчасовий доступ до речей і документів в рамках кримінального провадження № 32017090000000041,

Керуючись ч. 2 ст. 376 КПК України, -

У Х В А Л И В:

Клопотання задовольнити.

Надати слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Пелешу Михайлу Володимировичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Вдовиченку Антону Андрійовичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Стефанюк Ірині Іванівні, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Павлінець Христині Василівні, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Петріву Івану Романовичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Осадціву Михайлу Юрійовичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Семковичу Івану Ігоровичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Каркічу Євгенію Васильовичу, слідчому з ОВС слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області Остап'юку Олегу Васильовичу тимчасовий доступ до документів, які містяться у реєстраційній справі ТОВ Сільвер-Буд (код ЄДРПОУ 40473490), які перебувають у володінні управління державної реєстрації юридичного департаменту Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, вул. Городоцька, 299, з можливістю ознайомитись з ними, зробити та вилучити їх належним чином засвідчені копії.

Роз'яснити положення ч. 1 ст. 166 КПК України, згідно з яким у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.

Ухвала діє до 23 лютого 2018 року включно та оскарженню не підлягає.

Оригінал ухвали виготовлено у двох примірниках.

Слідчий суддя О.А. Татарінова

Дата ухвалення рішення 24.01.2018
Зареєстровано 02.02.2018
Оприлюднено 02.02.2018

Судовий реєстр по справі 344/849/18

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 24.01.2018 Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області Кримінальне
Ухвала від 24.01.2018 Івано-Франківський міський суд Івано-Франківської області Кримінальне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Відстежувати судові рішення та засідання

Додайте Опендатабот до улюбленного месенджеру

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону