Ухвала
від 12.02.2018 по справі 911/2553/17
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Симона Петлюри, 16, м. Київ, 01032, тел. (044) 235-95-51, е-mail: inbox@ko.arbitr.gov.ua

УХВАЛА

"12" лютого 2018 р. Справа № 911/2553/17

За позовом Михайлівсько-Рубежівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області, 08110, Київська область, Києво-Святошинський район, село Михайлівка-Рубежівка, вулиця Шкільна, будинок 1

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будкапіталс", 03126, місто Київ, вулиця Академіка Стражеско, будинок 3-А

про розірвання договору, повернення земельної ділянки та стягнення 387595,78 грн.

суддя Н.Г. Шевчук

за участю представників сторін:

від позивача: ОСОБА_1 (дов. №749 від 14.09.2017);

від відповідача: не з'явився.

встановив:

Михайлівсько-Рубежівська сільська рада Києво-Святошинського району Київської області звернулась у господарський суд з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю "Будкапіталс" про розірвання договору оренди земельної ділянки від 27.12.2005, повернення земельної ділянки та стягнення 387595,78 грн. заборгованості по орендній платі.

Ухвалою господарського суду Київської області від 22.01.2018 закрито підготовче провадження та призначено справу до судового розгляду по суті.

В судове засідання представник відповідача не з'явився, заявою б/н б/д (вх. № суду 2104/18 від 31.01.2018) просив відкласти судове засідання у зв'язку з тим, що представник ТОВ "Будкапіталс" в день розгляду даної справи братиме участь в засіданні Окружного адміністративного суду міста Києва (копія повістки про виклик додається).

Статтею 216 Господарського процесуального кодексу України передбачено відкладення розгляду справи у випадках, встановлених частиною другою статті 202 цього Кодексу.

Відповідно до пункту 2 частини другої статті 202 Господарського процесуального кодексу України, суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого Кодексом строку у зв'язку з першою неявкою в судове засідання учасника справи, якого повідомлено про дату, час та місце судового засідання, якщо він повідомив про причини неявки, які судом визнано поважними.

Враховуючи неявку представника відповідача, суд відкладає розгляд справи в межах встановленого цим Кодексом строку розгляду справи.

Керуючись статтями 202, 216, 234 Господарського процесуального кодексу України, суд

ухвалив:

1. Відкласти розгляд справи по суті на 01.03.18 о 16:40 .

Судове засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Київської області за адресою: м. Київ, вул. Симона Петлюри (Комінтерну), 16.

2. Повідомити учасників справи в порядку частини другої статті 120 Господарського процесуального кодексу України про судове засідання.

3. Повідомити учасників справи про можливість одержання інформації по справі зі сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою http://court.gov.ua/ та про відсутність у суду технічної можливості забезпечення учасникам справи права брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду до затвердження Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи.

Ухвала господарського суду набирає законної сили в порядку статті 235 Господарського процесуального кодексу України.

Ухвала господарського суду оскаржується в порядку та строки, визначені статтями 254-256 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Н.Г. Шевчук

СудГосподарський суд Київської області
Дата ухвалення рішення12.02.2018
Оприлюднено14.02.2018
Номер документу72158081
СудочинствоГосподарське

Судовий реєстр по справі —911/2553/17

Ухвала від 20.06.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Постанова від 11.07.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Ухвала від 16.05.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Ухвала від 16.04.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Ухвала від 03.04.2018

Господарське

Київський апеляційний господарський суд

Скрипка І.М.

Рішення від 01.03.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 12.02.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 22.01.2018

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 18.12.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

Ухвала від 30.11.2017

Господарське

Господарський суд Київської області

Шевчук Н.Г.

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2025Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні