печерський районний суд міста києва
Справа № 757/46104/17-п
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
16 лютого 2018 року суддя Печерського районного суду м. Києва Смик С.І., розглянувши матеріали, що надійшли з Національного агентства з питань запобігання корупції, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, що зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 за ст. 212-15 КпАП України,
В С Т А Н О В И В:
До Національного агентства з питань запобігання корупції (адреса місцезнаходження: бул. Дружби народів, 28, м. Київ, 01103) (далі - Національне агентство) 05.05.2017 (дата присвоєння реєстраційного індексу) надійшов Звіт політичної партії Всеукраїнське об'єднання Громада (код СДРПОУ 00062923) (адреса місцезнаходження партії відповідно до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців, та громадських формувань (далі - Партія) про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (далі - Звіт) за І квартал 2017 року.
За результатами аналізу Звіту встановлено, що 23.03.2017 року громадянин ОСОБА_1 діючи в супереч частині восьмій та дев'ятій статті 14 Закону України Про політичні партії в Україні (далі - Закон), здійснив добровільний внесок через касові операції (каса Партії) на суму 2 576,00 грн., на користь Партії про що зазначено на сторінці 40 в підпункті 1 пункту 1.1. глави 1 розділу III Звіту Партії. Дані обставини підтверджуються прибутковим касовим ордером № 7 від 23.03.2017 року та записом у касовій книзі (копії надаються). Окрім того на адресу Національного агентства надійшла пояснювальна записка від громадянина ОСОБА_1 від 24.07.2017 (копія додається) в якій він підтверджує факт здійснення внеску в касу Партії. Таким чином громадянином ОСОБА_1 було порушено вимоги частини восьмої статті 14 Закону України Про політичні партії в Україні , відповідно до якої грошові внески на користь політичної партії здійснюються через банківські операції та частини дев'ятої статті 14 Закону України Про політичні партії в Україні , відповідно до якої з метою ідентифікації громадянина України, який здійснює грошовий внесок на користь політичної партії без відкриття рахунка, установа банку чи відділення зв'язку, до яких звернувся такий громадянин, встановлюють прізвище, ім'я та (за наявності) по батькові, місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів, номер та (за наявності) серію паспорта громадянина України, в якому проставлено відмітку про відмову від одержання ідентифікаційного номера чи номера паспорта із записом про відмову від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків України в електронному безконтактному носії, дату і місце народження.
Відповідальність за вказане адміністративне правопорушення передбачена ст. 212-15 КУпАП.
ОСОБА_1 на розгляд справи не з'явився, повідомлявся про час та місце розгляду справи належним чином, поважність причин неявки суду не повідомив, будь-яких заяв щодо неможливості розгляду справи за його відсутності до суду не надав.
Вина ОСОБА_1 у скоєному правопорушенні підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення №60-23/173 від 31.07.2017 р., даними копії звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, даними висновку про результати аналізу Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, даними Акту про проведення аналізу Звіту політичної партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, даними пояснювальної записки ОСОБА_1 від 24.07.2017 року, згідно якої він не заперечував факт вчинення ним адміністративного правопорушення, які долучені до матеріалів справи.
Дослідивши матеріали справи, приходжу до висновку, що у діях ОСОБА_1 є склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-15 КУпАП, його вину доведено повністю.
Відповідно до ч.3 ст.38 КУпАП, адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, а також правопорушень, передбачених статтями 164-14, 212-15, 212-21 цього Кодексу, може бути накладено протягом трьох місяців з дня його виявлення, але не пізніше двох років з дня його вчинення.
Згідно п. 7 ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю за закінченням строків на момент розгляду справи, передбачених ст. 38 КУпАП.
Враховуючи, що строк притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 закінчився 31.10.2017 року, провадження по справі підлягає закриттю.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 38, 212-15, 247 КпАП України,
П О С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 212-15 КУпАП та звільнити його від адміністративної відповідальності у зв'язку з закінченням строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Провадження у справі закрити.
Постанова може бути оскаржена особою, відносно якої вона винесена протягом десяти днів з дня винесення постанови до Апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
СуддяС.І. Смик
Суд | Печерський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 16.02.2018 |
Оприлюднено | 20.02.2018 |
Номер документу | 72268167 |
Судочинство | Адмінправопорушення |
Адмінправопорушення
Печерський районний суд міста Києва
Смик С. І.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні