Ухвала
від 14.02.2018 по справі 0670/7565/12
ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

У Х В А Л А

14 лютого 2018 року м. Житомир

справа № 0670/7565/12

категорія 10.1

Житомирський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Горовенко А.В.,

розглянувши в порядку письмового провадження у приміщенні суду за адресою: м.Житомир, вул. Мала Бердичівська, 23, клопотання Бердичівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про заміну сторони його правонаступником в адміністративній справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "За врожай" про стягнення 1385,58 грн, -

встановив:

Бердичівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області звернулося до суду із клопотанням про заміну позивача у справі за позовом управління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "За врожай" про стягнення 1385,58 грн на його правонаступника - Бердичівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у зв'язку із ліквідацією позивача (а.с.31-32).

Представник заявника в судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду заяви повідомлявся належним чином.

Відповідач (боржник) у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду заяви повідомлявся належним чином.

Зважаючи на неявку учасників справи та керуючись приписами ч.9 ст.205, ч.4 ст.229 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України), суд вважає за можливе розглянути клопотання в порядку письмового провадження.

Дослідивши та оцінивши надані докази за своїм внутрішнім переконанням, суд прийшов до висновку, що клопотання підлягає задоволенню з наступних підстав.

Відповідно до постанови Житомирського окружного адміністративного суду від 14.12.2012 у справі №0670/7565/12 позов управління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "За врожай" задоволено: стягнуто з відповідача на користь позивача 1385,58грн (а.с.19-20).

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2015 року №1055 "Про деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" юридичні особи - управління Пенсійного фонду України в Любарському районі, управління Пенсійного фонду України в Романівському районі, управління Пенсійного фонду України в Чуднівському районі були ліквідовані шляхом реорганізації (злиття) в установленому законом порядку та утворено Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2016 № 988 "Деякі питання функціонування територіальних органів Пенсійного фонду України" Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області припинено шляхом приєднання до Бердичівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

Бердичівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області є правонаступником Чуднівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області у відповідності до положень ч. 1 ст. 104 Цивільного Кодексу України, п. 6 Порядку здійснення заходів, пов"язаних з утворенням, реорганізацією або ліквідацією міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.10. 2011 № 1074 згідно яких права та обов'язки органів виконавчої влади переходять у разі приєднання одного або кількох органів виконавчої влади - до органу виконавчої влади, до якого приєднано один або кілька органів виконавчої влади.

Згідно з положеннями ст.52 КАС України у разі вибуття або заміни сторони чи третьої особи у відносинах, щодо яких виник спір, суд допускає на будь-якій стадії судового процесу заміну відповідної сторони чи третьої особи її правонаступником. Усі дії, вчинені в адміністративному процесі до вступу правонаступника, обов'язкові для нього в такій самій мірі, у якій вони були б обов'язкові для особи, яку він замінив.

Процесуальне правонаступництво можливе на будь-якій стадії процесу. Однією із підстав процесуального правонаступництва є припинення юридичної особи.

Відповідна стаття визначає процесуальні наслідки переходу прав і обов'язків від однієї особи до іншої у спірних правовідносинах. Положення статті спрямоване на продовження адміністративного процесу навіть у разі вибуття особи із спірних правовідносин із заміною її іншою особою.

Як свідчать відомості з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Чуднівське об"єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області припинено 30.03.2017 (а.с 33, 34).

Оскільки первинний позивач - управління Пенсійного фонду України в Романівському районі та його правонаступник Чуднівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області вибули, то їх правонаступником є Бердичівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, тому суд вважає вимоги заявника обґрунтованими і такими, що підлягають задоволенню.

Керуючись статтями 52, 126, 205, 229, 243, 248, 256, 294, 295, 297 та п.п.15.5 п.15 Розділу VІІ "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України, Житомирський окружний адміністративний суд, -

ухвалив:

1. Клопотання Бердичівського об"єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області про заміну сторони його правонаступником у адміністративній справі за позовом правління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області до Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю "За врожай" про стягнення 1385,58 грн, - задовольнити.

2. Замінити вибувшого позивача - управління Пенсійного фонду України в Романівському районі Житомирської області на його правонаступника - Бердичівське об'єднане управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

3. Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом. Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку в строки, визначені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання апеляційної скарги відповідно до вимог статті 297 Кодексу адміністративного судочинства України, з урахуванням п.п.15.5 п.15 Розділу VІІ "Перехідні положення" Кодексу адміністративного судочинства України..

Суддя                                         А.В. Горовенко

СудЖитомирський окружний адміністративний суд
Дата ухвалення рішення14.02.2018
Оприлюднено22.02.2018
Номер документу72272265
СудочинствоАдміністративне

Судовий реєстр по справі —0670/7565/12

Ухвала від 09.12.2019

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Горовенко Анна Василівна

Постанова від 14.12.2012

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Фещук Анна Василівна

Ухвала від 14.02.2018

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Горовенко Анна Василівна

Ухвала від 09.11.2012

Адміністративне

Житомирський окружний адміністративний суд

Фещук Анна Василівна

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Додайте Опендатабот до улюбленого месенджеру

ТелеграмВайбер

Опендатабот для телефону

AppstoreGoogle Play

Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці

© 2016‒2023Опендатабот

🇺🇦 Зроблено в Україні