У Х В А Л А
про виправлення описки у судовому рішенні
13 лютого 2018 року Справа № 813/4612/17
Львівський окружний адміністративний суд у складі судді Хоми О.П., розглянувши в порядку письмового провадження питання щодо виправлення описки в судовому рішенні,
в с т а н о в и в :
В провадженні Львівського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа №813/4612/17 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Перв'ятичі-Агроком» (далі – ТзОВ «Перв'ятичі-Агроком») до Державної фіскальної служби України (далі - ДФС України) про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання вчинити дії.
Ухвалою від 22.01.2018 закрито провадження у справі, повернуто ТзОВ «Перв'ятичі-Агроком» судові витрати у вигляді судового збору в сумі 3 200 гривень, сплачені за платіжним дорученням №427 від 05.12.2017 та стягнуто з ДФС України за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивача судові витрати у вигляді оплати на правову допомогу в сумі 6000 гривень.
ТзОВ «Перв'ятичі-Агроком» звернулось до суду з заявою, в якій просить виправити описку в резолютивній частині ухвали від 22.01.2018, виклавши пункт 3 резолютивної частини в наступній редакції: «Стягнути з Державної фіскальної служби України (місцезнаходження: пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Перв'ятичі-Агроком» (місцезнаходження: с. Перв'ятичі, Сокальський район, Львівська область, 80034, код ЄДРПОУ 33087366) судові витрати у вигляді оплати на правову допомогу в сумі 6000 (шість тисяч) гривень» у зв'язку із помилковим написанням суми прописом «три тисячі» замість «шість тисяч».
Відповідно до частини першої статті 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі – КАС України) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно з частиною другою статті 253 КАС України питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
Суд, дослідивши матеріали справи №813/4612/17 та проаналізувавши ухвалу про закриття провадження у справі, встановив, що при постановленні вказаної ухвали судом вирішено питання про відшкодування судових витрат у вигляді оплати на правову допомогу в сумі 6 000 грн.
Підстави, які зумовили висновок суду про стягнення з відповідача судових витрат у вигляді оплати на правову допомогу в сумі 6 000 грн, містяться у мотивувальній частині ухвали.
В резолютивній частині вказаної ухвали вірно вказано суму у цифровому вигляді – 6 000 грн, однак допущено описку щодо написання цієї суми прописом: замість вірної «шість тисяч» гривень, помилково зазначено «три тисячі» гривень.
Вказане свідчить про те, що така описка є технічною і не впливає на зміст встановлених обставин та висновків суду, тому її слід виправити.
Керуючись ст. ст. 241, 248, 253 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
у х в а л и в :
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Перв'ятичі-Агроком» задовольнити повністю.
Виправити описку в ухвалі про закриття провадження від 22.01.2018 у справі №813/4612/17, виклавши третій абзац резолютивної частини в такій редакції:
«Стягнути з Державної фіскальної служби України (місцезнаходження: пл. Львівська, 8, м. Київ, 04053) за рахунок бюджетних асигнувань на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Перв'ятичі-Агроком» (місцезнаходження: с. Перв'ятичі, Сокальський район, Львівська область, 80034, код ЄДРПОУ 33087366) судові витрати у вигляді оплати на правову допомогу в сумі 6000 (шість тисяч) гривень».
Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'ятнадцяти днів з дня проголошення ухвали. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини ухвали суду, або розгляду справи в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Ухвала набирає законної сили негайно після її проголошення, якщо інше не передбачено цим Кодексом.
Ухвала, постановлена судом поза межами судового засідання або в судовому засіданні у разі неявки всіх учасників справи, під час розгляду справи в письмовому провадженні, набирає законної сили з моменту її підписання суддею (суддями).
Суддя О.П. Хома
Суд | Львівський окружний адміністративний суд |
Дата ухвалення рішення | 13.02.2018 |
Оприлюднено | 22.02.2018 |
Номер документу | 72275027 |
Судочинство | Адміністративне |
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Старунський Дмитро Миколайович
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Старунський Дмитро Миколайович
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Старунський Дмитро Миколайович
Адміністративне
Львівський апеляційний адміністративний суд
Старунський Дмитро Миколайович
Адміністративне
Львівський окружний адміністративний суд
Хома Олена Петрівна
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2025Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні