Номер провадження2-н/754/138/18
Справа № 754/2119/18
СУДОВИЙ НАКАЗ
20 лютого 2018 року м. Київ
Суддя Деснянського районного суду міста Києва Таран Н.Г., розглянувши заяву ОСОБА_1, (02096, АДРЕСА_1) про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості за договором про надання послуг з супроводження та юридичних консультаційз Гаражного автокооперативу Троєщина-2, (місцезнаходження: м. Київ, вул. Закревського, 38).
Відповідно до ст. 901 ЦК України за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Положення цієї глави можуть застосовуватися до всіх договорів про надання послуг, якщо це не суперечить суті зобов'язання.
Згідно ч. 1 ст. 903 ЦК України якщо договором передбачено надання послуг за плату, замовник зобов'язаний оплатити надану йому послугу в розмірі, у строки та в порядку, що встановлені договором.
Відповідно до ст. 509 ЦК України зобов'язанням є правовідношення, в якому одна сторона (боржник) зобов'язана вчинити на користь другої сторони (кредитора) певну дію (передати майно, виконати роботу, надати послугу, сплатити гроші тощо) або утриматися від вчинення певної дії (негативне зобов'язання), а кредитор має право вимагати від боржника виконання його обов'язку. Зобов'язання виникають з підстав, встановлених статтею 11 цього Кодексу. Зобов'язання має ґрунтуватися на засадах добросовісності, розумності та справедливості.
Зобов'язання має виконуватися належним чином відповідно до умов договору та вимог цього Кодексу, інших актів цивільного законодавства, а за відсутності таких умов та вимог - відповідно до звичаїв ділового обороту або інших вимог, що звичайно ставляться (частина 1 ст. 526 ЦК України).
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 161 ЦПК України судовий наказ може бути видано, якщо: заявлено вимогу до юридичної особи або фізичної особи - підприємця про стягнення заборгованості за договором (іншим, ніж про надання житлово-комунальних послуг, телекомунікаційних послуг, послуг телебачення та радіомовлення), укладеним у письмовій (в тому числі електронній) формі, якщо сума вимоги не перевищує ста розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Відповідно до наданих розрахунків заявника ОСОБА_1 заборгованість боржника перед заявником за наданні послуги за договором про надання послуг з супроводження та юридичних консультацій за період з жовтеня 2017 року по листопад 2017 року становить 8000,00 грн.
Керуючись статтями 509, 526, 901, 903 ЦК України, 160, 161, 167, 168, 169 ЦПК України,
Н А К А З У Ю :
Стягнути з Гаражного автокооперативу Троєщина-2 , (місцезнаходження: м. Київ, вул. Закревського, 38), код ЄДРПОУ 21616930 на користь ОСОБА_1, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків фізичної особи: НОМЕР_1, заборгованість за договором про надання послуг з супроводження та юридичних консультацій у розмірі 8000,00 (вісім тисяч) гривень 00 копійок.
Стягнути з Гаражного автокооперативу Троєщина-2 , (місцезнаходження: м. Київ, вул. Закревського, 38), код ЄДРПОУ 21616930 на користь ОСОБА_1, ідентифікаційний номер облікової картки платника податків фізичної особи: НОМЕР_1, судовий збір в розмірі 800 (вісімсот) гривень 00 копійок.
Суд протягом п'яти днів з дня набрання судовим наказом законної сили надсилає його копію (текст), що містить інформацію про веб-адресу такого судового наказу в Єдиному державному реєстрі судових рішень та Єдиному державному реєстрі виконавчих документів, стягувачу на його офіційну електронну адресу або рекомендованим чи цінним листом у разі відсутності офіційної електронної адреси.
Суддя: Таран Н.Г.
Відповідно до ч. 3 ст. 167 ЦПК України судовий наказ оскарженню в апеляційному порядку не підлягає, проте може бути скасований у порядку, передбаченому Розділом ІІ ЦПК України.
Згідно ч. 1 ст. 170 ЦПК України боржник має право протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування до суду, який його видав, крім випадків видачі судового наказу відповідно до пунктів 4, 5 частини першої статті 161 цього Кодексу. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право звертатися до суду в інтересах інших осіб.
Згідно ч. 2 ст. 170 ЦПК України заява про скасування судового наказу подається в суд у письмовій формі.
Заява про скасування судового наказу повинна відповідати вимогам встановленими ч.ч. 3-5 ст. 170 ЦПК України.
Відповідно до ч. 1 ст. 172 ЦПК України у разі ненадходження до суду заяви від боржника про скасування судового наказу протягом п'яти днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили.
Судовий наказ набрав чинності _____
Судовий наказ видано _____
Судовий наказ може бути пред'явлений до виконання протягом трьох років.
Судовий наказ в частині стягнення судового збору може бути пред'явлено до виконання протягом трьох місяців.
Суддя: Таран Н.Г.
Суд | Деснянський районний суд міста Києва |
Дата ухвалення рішення | 20.02.2018 |
Оприлюднено | 25.02.2018 |
Номер документу | 72402604 |
Судочинство | Цивільне |
Цивільне
Деснянський районний суд міста Києва
Таран Н. Г.
Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства 4.0 Міжнародна, якщо інше не зазначено на відповідній сторінці
© 2016‒2023Опендатабот
🇺🇦 Зроблено в Україні