ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

УХВАЛА

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан Свободи, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-21-42, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

________________________________________________________________________________

УХВАЛА

про затвердження ліквідаційного балансу

"26" лютого 2018 р. Справа № 922/3536/17

вх. № 3536/17

Суддя господарського суду Швидкін А.О.

при секретарі судового засідання Карчевська Д.Л.

учасники у справі про банкрутство не з'явилися

По справі за заявою ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", м. Харків

до ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Постановою господарського суду Харківської області від 21.11.2017 р. ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором ОСОБА_1

09.02.2018 р. до суду надійшло клопотання ліквідатора про призначення звіту до розгляду.

Ухвалою суду від 12.02.2018 р. звіт ліквідатора було призначено до розгляду на 26.02.2018 р.

Ліквідатор у судове засідання не з'явився, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений.

Представник кредитора у судове засідання не з'явилися, про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином, про що свідчить повідомлення про вручення поштового відправлення № 003333/1.

Розглянувши матеріали справи, суд встановив.

Ухвалою господарського суду Харківської області від 07.11.2017 р. порушено провадження у справі про банкрутство ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", введено мораторій на задоволення вимог кредиторів.

Постановою господарського суду Харківської області від 21.11.2017 р. ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру, призначено ліквідатором ОСОБА_1

Відповідно до вимог законодавства на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України 22.11.2017 р. здійснено офіційне оприлюднення повідомлення про визнання ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

Після публікації повідомлення про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури до суду від ТОВ "Охоронне агентство "Сталкер" надійшла заява з грошовими вимогами до банкрута, яка була розглянута судом, про що 09.01.2018 р. винесено вмотивовану ухвалу суду.

Ухвалою суду від 09.01.2018 р. затверджено реєстр вимог кредиторів ТОВ "АСТІКС ПЛЮС".

Ліквідатором в ході ліквідаційної процедури були здійснені наступні заходи: складено реєстр вимог кредиторів ТОВ "АСТІКС ПЛЮС"; проведено інвентаризацію майна ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", про що складено інвентаризаційні описи; вчинено дії щодо пошуку активів банкрута, відсутність майна ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" підтверджується довідками Головного управління Держспоживслужби в Харківській області, Головного управління Держпраці у Харківській області, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Харківської митниці ДФС, Департаменту архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області, виробничого підрозділу "Харківське відділення" філії "Головний інформаційно-обчислювальний центр" ПАТ "Українська залізниця", Регіонального сервісного центру МВС в Харківській області, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Харківській області, відомостями, що є у відкритому доступі з Державного реєстру цивільних повітряних суден України, об'єктів промислової власності, відомостями з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна, витягом з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань; отримано довідку Східної ОДПІ м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області про відсутність у ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" відкритих банківських рахунків; знищено печатку ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", про що складено акт знищення від 07.02.2018 р., її залишки передано до матеріалів справи; встановлено відсутність у Автоматизованій системі виконавчих проваджень Міністерства юстиції України виконавчих проваджень, стороною яких є ТОВ "АСТІКС ПЛЮС"; документи, які підлягають довгостроковому зберіганню, передано до архівної установи, що підтверджується довідкою "Міжрегіонального комерційного архіву" № 1-2/01-02/2018 від 01.02.2018 р.; оригінал статуту боржника передано до матеріалів справи; направлено повідомлення кредитору та відповідним державним органам про завершення ліквідаційної процедури.

Згідно з довідкою Слобожанського об'єднаного управління Пенсійного фонду України м. Харкова заборгованість зі сплати страхових коштів до Пенсійного фонду України і фондів соціального страхування у ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" відсутня.

Грошові кошти на суму 16160,00 грн., виявлені у касі підприємства, були направлені ліквідатором на сплату судового збору за подання заяви про порушення справи про банкрутство та на оплату комісії банку.

Залишок непогашеної кредиторської заборгованості ТОВ "АСТІКС ПЛЮС" перед ТОВ "Охоронне агентство "Сталкер" склав 138650,00 грн.

У зв'язку з відсутністю у банкрута активів, ліквідатором був складений ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю у розмірі 138,7 тис. грн.

Відповідно до ч. 5 ст. 45 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Згідно з абз. 12 ч. 1 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Відповідно до ч. 2 ст. 46 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", якщо за результатами ліквідаційної процедури після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута.

Враховуючи, що ліквідатором проведено всі необхідні дії з ліквідації банкрута та надано суду ліквідаційний баланс з непогашеною кредиторською заборгованістю на суму 138,7 тис. грн., суд вважає за необхідне затвердити звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс та закрити провадження у справі.

Керуючись ч. 5 ст. 45, ст. 46, п. 6 ч. 1 ст. 83, 95 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", ст. ст. 233-235 ГПК України, -

УХВАЛИВ:

1. Затвердити наданий суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс.

2. Ліквідувати юридичну особу - ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АСТІКС ПЛЮС" (код ЄДРПОУ 39930924, адреса: 61001, м. Харків, вул. Плеханівська, 18, офіс 701).

3. Визнати вимоги кредиторів, що не були задоволені за недостатністю майна банкрута ТОВ "АСТІКС ПЛЮС", погашеними.

4. Провадження у справі закрити.

5. Зобов'язати державного реєстратора внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців запис про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи та передати органам, які здійснювали облік, відповідне повідомлення про зняття юридичної особи з обліку.

Копію ухвали направити ліквідатору, кредитору, відділу з питань банкрутства ГУЮ у Харківській області, державному реєстратору, Головному управлінню статистики у Харківській області, Міжрайонному відділу державної виконавчої служби по Основ'янському та Слобідському районах міста Харків ГТУЮ у Харківській області, Східній ОДПІ м. Харкова Головного управління ДФС у Харківській області, Головному управлінню ДФС у Харківській області.

Ухвала набирає законної сили 26 лютого 2018 року.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подання апеляційної скарги в строки, передбачені ст. 256 ГПК України.

Суддя Швидкін А.О.

Дата ухвалення рішення 26.02.2018
Оприлюднено 01.03.2018

Судовий реєстр по справі 922/3536/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Ухвала від 26.02.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 12.02.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 09.01.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 09.01.2018 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 18.12.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Постанова від 21.11.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 07.11.2017 Господарський суд Харківської області Господарське
Ухвала від 24.10.2017 Господарський суд Харківської області Господарське

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 922/3536/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону