ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД МІСТА КИЄВА

УХВАЛА

Справа № 761/32995/17

Провадження № 2/761/2233/2018

УХВАЛА

20 лютого 2018 року Шевченківський районний суд міста Києва у складі:

головуючого судді: Савицького О.А.,

при секретарі: Ющенко Я.М.,

розглядаючи у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Регіональні новини про захист честі, гідності, ділової репутації, визнання інформації недостовірною та зобов'язання спростувати недостовірну інформацію,

ВСТАНОВИВ:

18.09.2017 року ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом ТОВ Регіональні новини про захист честі, гідності, ділової репутації, визнання інформації недостовірною та зобов'язання спростувати недостовірну інформацію.

Ухвалою від 20.09.2017 року відкрито провадження у вказаній цивільній справі.

Разом з тим, 15.12.2017 року набув чинності Закон України Про внесення змін до Господарського процесуального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кодексу адміністративного судочинства України та інших законодавчих актів № 2147-VIII від 03.10.2017 року, яким Цивільний процесуальний кодекс України викладено в новій редакції.

Так, згідно п.п.9 п.1 Розділу ХІІІ Перехідних положень ЦПК України справи у судах першої та апеляційної інстанцій, провадження у яких відкрито до набрання чинності цією редакцією Кодексу, розглядаються за правилами, що діють після набрання чинності цією редакцією Кодексу.

В свою чергу, як передбачено ч.2 ст. 19 та п.4 ч.2 ст. 187 ЦПК України цивільне судочинство у порядку позовного провадження здійснюється за правилами загального та спрощеного провадження.

З огляду на вищенаведені положення чинного процесуального законодавства, в судовому засіданні судом було поставлено на обговорення питання щодо необхідності продовження розгляду даної справи за правилами спрощеного позовного провадження.

Представник відповідача та представник позивача в судовому засіданні щодо продовження розгляду даної справи в порядку спрощеного позовного провадження не заперечили.

За викладених обставин, з врахуванням думки учасників судового розгляду, а також враховуючи вимоги ст.ст. 11, 274 ЦПК України, суд приходить до висновку, що розгляд даної справи необхідно продовжити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Керуючись ст.ст. 258-260 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю Регіональні новини про захист честі, гідності, ділової репутації, визнання інформації недостовірною та зобов'язання спростувати недостовірну інформацію, продовжити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.

Призначити на 11 червня 2018 року о 09 годині 10 хвилин судове засідання по справі, яке проводити за адресою: м.Київ, вул.Дегтярівська, 31-А, кабінет № 310.

Викликати для участі в судовому засіданні учасників справи.

Встановити відповідачу п'ятнадцятиденний строк з дня вручення даної ухвали для подання відзиву на позовну заяву. У зазначений строк відповідач має право надіслати суду відзив на позовну заяву, який повинен відповідати вимогам ст. 178 ЦПК України, і всі письмові та електронні докази (які можливо доставити до суду), висновки експертів і заяви свідків, що підтверджують заперечення проти позову.

Відповідно до вимог ч.4 ст. 178, ст. 191 ЦПК України одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду, копія відзиву та доданих до нього документів відповідач зобов'язаний надіслати іншим учасникам справи.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами (ч.8 ст. 178 ЦПК України).

Роз'яснити відповідачу його право пред'явити зустрічний позов у строк, встановлений судом для подання відзиву.

Встановити позивачу десятиденний строк з дня отримання відзиву для подання відповіді на відзив, копія якої одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Встановити відповідачу п'ятиденний строк з дня отримання відповіді на відзив для подання заперечення на відповідь на відзив, копія якого одночасно з поданням до суду повинна бути надіслана іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи, що подання заяв по суті справи (позовна заява; відзив на позовну заяву; відповідь на відзив; заперечення; пояснення третьої особи щодо позову або відзиву) є їхнім правом. У разі ненадання учасником розгляду заяви по суті справи у встановлений судом або законом строк без поважних причин, суд вирішує справу за наявними матеріалами.

Інформацію щодо справи, що розглядається учасники справи можуть отримати на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: https://court.gov.ua/sud2610/.

Копію ухвали направити особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя:

Дата ухвалення рішення 20.02.2018
Оприлюднено 03.03.2018

Судовий реєстр по справі 761/32995/17

Проскрольте таблицю вліво →
Рішення Суд Форма
Постанова від 23.01.2019 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 19.10.2018 Київський апеляційний суд Цивільне
Ухвала від 31.08.2018 Апеляційний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 11.06.2018 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Рішення від 11.06.2018 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 20.02.2018 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне
Ухвала від 20.09.2017 Шевченківський районний суд міста Києва Цивільне

🇺🇦 Опендатабот

Опендатабот — сервіс моніторингу реєстраційних даних українських компаній та судового реєстру для захисту від рейдерських захоплень і контролю контрагентів.

Стежити за справою 761/32995/17

Встановіть Опендатабот та підтвердіть підписку

Вайбер Телеграм

Опендатабот для телефону